Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejlepší motorizace WK2 facelift ?
Autor Zpráva
Jaryn Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 2
Připojen(a): 01-03-2024
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #11
RE: Nejlepší motorizace WK2 facelift ?
Ahoj,oživím tohle téma Nevěřícník...dívám se po nějakém WK2 a řeším taky motorizaci.V naftě jsem už jel a není to tak špatné,trochu si nemůžu zvyknout na ten zvuk a jelikož jsem měl skoro vždycky benzíny V6 nevím jak ta nafta šlape a jaký je na ní spoleh.Co třeba vstřiky,dpf atd....jakou to má výdrž,na co si dát pozor.V benzínu WK2 jsem ještě nejel......je tady někdo od Ostravy kdo má benzin nejlépe 3.6 a svezl mě v tom?...PalecNahoru
01-03-2024 10:20 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
larry Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 17
Připojen(a): 13-05-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #12
RE: Nejlepší motorizace WK2 facelift ?
Zdravím, mám GC Trailhawk 3.6 pentastar (2018) najeto 101 tis.od nového dosud a žádný problém (je fakt, že pravidelně jezdím na servisní prohlídky. Říkám si, že bych šel opět do nového, bohužel Trailhawk již není bez el. dopomoci takže jinou verzi se 6V je slušné živý a průměrná spotřeba 9.6 - 13 (dle počasí a způsobu jízdy). Příští rok bych jej poslal dál ..Stydílek
01-03-2024 10:55 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaryn Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 2
Připojen(a): 01-03-2024
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #13
RE: Nejlepší motorizace WK2 facelift ?
(01-03-2024 10:55 AM)larry napsal(a):  Zdravím, mám GC Trailhawk 3.6 pentastar (2018) najeto 101 tis.od nového dosud a žádný problém (je fakt, že pravidelně jezdím na servisní prohlídky. Říkám si, že bych šel opět do nového, bohužel Trailhawk již není bez el. dopomoci takže jinou verzi se 6V je slušné živý a průměrná spotřeba 9.6 - 13 (dle počasí a způsobu jízdy). Příští rok bych jej poslal dál ..Stydílek

Dík za info,tak ta spotřeba je dobrá,to mě překvapilo na takový kolos.Já mám teď Chrysler 300c.3.5 rok 2009 a spotřeba je podobná.
01-03-2024 11:09 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)