Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
palivový filtr - nafta
Autor Zpráva
Honza8 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 5
Připojen(a): 14-01-2020
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
palivový filtr - nafta
Ahoj, můžete mi někdo poradit, kde najdu palivový filtr u Jeep Compass II rok 2018? Bude někde pod nádrží u zadního kola? A pokud ho chci vyměnit, musí se někde něco uzavřít, nebo jak se dělá výměna, nevyteče nafta, když ho demontuji?
A pak ještě pylový filtr je pod kaslíkem spolujezdce, ještě jsem ho nehledal ale raději se ptám, díky za rady.
H
22-01-2020 07:08 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #2
RE: palivový filtr - nafta
Pokud mas 3crd M tak je na motoru pod vikem

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
22-01-2020 11:26 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pavel Počinek Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 1
Připojen(a): 22-01-2020
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: palivový filtr - nafta
Zdravím Vás pánové(a dámy). Coby nováček bych se rád optal na pár věcí ohledně 3,1 TD r.v.2001 Laredo.Píšu to sem páč nemohu najít vstup do diskuze či dotazů. Jsem jako Jeepák cucák. Doteď jsem měl Fordy Expíky a teď jsem koupil Jeepa. Tak bych měl pár dotazů. Díky Pavel
22-01-2020 12:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #4
RE: palivový filtr - nafta
Tady to nezasirej, podivej se do sekce jeeptech a model wj a tam si zvol podslozku obecne dotazy, jaknjsem stavel ja a vytvor si tema.

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
22-01-2020 12:12 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kolis Offline
brňák

Příspěvků: 1 173
Připojen(a): 04-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #5
RE: palivový filtr - nafta
(22-01-2020 07:08 AM)Honza8 napsal(a):  Ahoj, můžete mi někdo poradit, kde najdu palivový filtr u Jeep Compass II rok 2018? Bude někde pod nádrží u zadního kola? A pokud ho chci vyměnit, musí se někde něco uzavřít, nebo jak se dělá výměna, nevyteče nafta, když ho demontuji?
A pak ještě pylový filtr je pod kaslíkem spolujezdce, ještě jsem ho nehledal ale raději se ptám, díky za rady.
H

Honzo, tady mas origo navod.


Přiložené soubory
.pdf  JeepCompass2FuelFitler.pdf (Velikost: 588,63 KB / Stažení: 20)

Jeep WK dizl vocpoda, OME lift 2", UCA: JBA offroad, 31" BFG T/A KO2, CAD4x4+PavelP HD skidplate + 3,25T shackles bitch!
http://jeep.jecool.net/ ::: http://jeep.jecool.net/parts/parts.htm ::: http://jeep.jecool.net/chleba/
24-01-2020 01:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)