Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motory 3.0 CRD V6. Problémy
Autor Zpráva
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #111
RE: Motory 3.0 CRD V6. Problémy
Mokra muze byt kdyz nezhavi spravne a a vyndas ji z motoru ktery se nepodarilo nastartovat hned po te.

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
09-12-2019 01:48 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
televizekarel Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 511
Připojen(a): 01-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #112
RE: Motory 3.0 CRD V6. Problémy
(09-12-2019 01:48 PM)JaneK napsal(a):  Mokra muze byt kdyz nezhavi spravne a a vyndas ji z motoru ktery se nepodarilo nastartovat hned po te.

Jo, jenomže já jsem s tím autem přijel. Sice jenom krátká jízda cca 10 km, dal jsem ho do garáže, chvíli počkal až se motor ochladí, aby mě to nepálilo, když se někde dotknu a některý svíčky byly prostě mokrý. Ale jenom ten konec. Jinak celý tělo čistý a suchý. Myslím, že je možný, že to tam nějak nateče až po zhasnutí motoru. Nikdy jsem to neviděl rozebraný, tak nevím jaký jsou možnosti. Asi ještě zkusím ty svíčky nějak připojit přímo na baterku a uvidím, jestli se rozsvítěj.
Karel

Jeep WK2, 3.0 CRD V6. OVERLAND
09-12-2019 02:06 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #113
RE: Motory 3.0 CRD V6. Problémy
S tim opatrne. Nejdrive si zjisti na jake jsou napeti. Aby to nebyka posledni zkouska Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
09-12-2019 05:39 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
televizekarel Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 511
Připojen(a): 01-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #114
RE: Motory 3.0 CRD V6. Problémy
(09-12-2019 05:39 PM)JaneK napsal(a):  S tim opatrne. Nejdrive si zjisti na jake jsou napeti. Aby to nebyka posledni zkouska Chehták

Dík, máš pravdu. Ony jsou ty žhavičky snad jenom na 4,5V. Baterie na přímo by je asi odpravila, i když už asi nejsou akorát a žádná škoda by nevznikla. Tak to zkusím jinak. Mám doma regulovatelný trafo s usměrňovačem. Začnu na 4V a pak se uvidí. Jenom si na to udělat čas.
Spíš mám další podnět do diskuse. Jak jsem měnil ty žhavičky, tak mě napadlo vyzkoušet, jestli ELM s Torque pozná vadu na žhavící svíčce. A pozná. Nezapojil jsem napájecí konektor k tý poslední na 6tém válci a vyskočila mi chyba P0676. Ta šestka na konci značí šestý válec. Jenomže pak jsem žhavičku připojil a chyba mi tam visí pořád.
Tak babo raď. Vymazat chyby, tak to mě samozřejmě taky napadlo. Ale je to tam.
Karel

Jeep WK2, 3.0 CRD V6. OVERLAND
11-12-2019 10:16 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kolis Offline
brňák

Příspěvků: 1 173
Připojen(a): 04-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #115
RE: Motory 3.0 CRD V6. Problémy
To je otazka, zda to Torque skutecne smazal a objevuje se to zpet nebo jen rika, ze to smazal, ale doopravdy nesmazal. Zkus asi nejprv stahnout jinou appku, sparovat a precist, jestli po smazani v Torque to tam porad je i jinde nebo ne Mrkálek

Jeep WK dizl vocpoda, OME lift 2", UCA: JBA offroad, 31" BFG T/A KO2, CAD4x4+PavelP HD skidplate + 3,25T shackles bitch!
http://jeep.jecool.net/ ::: http://jeep.jecool.net/parts/parts.htm ::: http://jeep.jecool.net/chleba/
11-12-2019 01:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro kolis za tento příspěvek:
televizekarel, LandEagle
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)