Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JK Sahara Unlimited 3,6 automat
Autor Zpráva
FoxCoffee Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 24
Připojen(a): 06-02-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
JK Sahara Unlimited 3,6 automat
Představení nového člena a dašího JK. Pořídil jsem si JK Sahara Unllimited US verze rv 2013 najeto 52 tis mil, automat v barvě DUNE. Budu tady směřovat své dotazy. Nemám s tímto autem žádné zkušenosti, měl jsem předtím 5 let LR Defender 110 TD5. Hezkou neděli všem.


Přiložené soubory Miniatury
   

Jeep Wrangler Sahara 3,6 V6
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07-04-2019 07:50 AM od FoxCoffee.)
07-04-2019 05:59 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro FoxCoffee za tento příspěvek:
kaktuso
whitedevil Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 238
Připojen(a): 07-03-2015
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #2
JK Sahara Unlimited 3,6 automat
Ahoj... Proc jsi presel od lr k jeepu?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Jeep Grand Cherokee ZG 1996 4.0l LPG, NP242, 5,5" Long Arm přední 3 link, Zadní CH 8,25(z jeep KJ) - LOKKA automatka, Silverstone mt-117 x-treme 33x10,5 R15, Dual Battery, 50" curved LED BAR,

Fiat Freemont 3,6 pentastar + LPG Blackcode
07-04-2019 08:20 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #3
RE: JK Sahara Unlimited 3,6 automat
kdyžtak sem hoď foto toho automatu v barvě DUNE ... jo a tady se spíš přechází z JEEP na LR ... Chehták

neee sranda .... vítej ... PalecNahoru

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
07-04-2019 08:24 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro mik za tento příspěvek:
Denylovec
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #4
RE: JK Sahara Unlimited 3,6 automat
(07-04-2019 08:24 AM)mik napsal(a):  kdyžtak sem hoď foto toho automatu v barvě DUNE ... jo a tady se spíš přechází z JEEP na LR ... Chehták

neee sranda .... vítej ... PalecNahoru
No jo jen von šel z pracovky a extra nepohodlné do lepšího tak jako já z XJ do LR3

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07-04-2019 10:51 AM od Rennie.)
07-04-2019 08:44 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #5
JK Sahara Unlimited 3,6 automat
Jinak barva krásná

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
07-04-2019 08:44 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #6
RE: JK Sahara Unlimited 3,6 automat
Barva PalecNahoru

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
07-04-2019 10:47 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
FoxCoffee Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 24
Připojen(a): 06-02-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: JK Sahara Unlimited 3,6 automat
Díky za pochvalu barvy a za vtipné přijetí Chehták
Takže přechod z LR na Jeep. Defa jsem měl 5 let a opravdu jsem s ním jezdil denně a měl ho moc rád. Ale pohodlí, které nabízí není pro všechny členy rodiny. Def potřeboval už nějakou větší investici a ikdyž jsem měl jiné sedačky, odhlučnění, klimu atd .... tak vše co bych už na něm opravil by na pohodlí nešlo poznat. Proto jsem hledal trošku civilnější auto. Auto i na kratší popojížďky po městě k vůli práci, tak třeba na chalupu, nebo dálnici atd. Dlouho jsem zvažoval jaké auto, jaký motor atd .... chtěl jsem benzín a automat. Tohle v LR by šlo Disco3 třeba, ale to už mi se víc líbí Wrangler. Nebylo to snadné rozhodování, protože komunita kolem LR je špičková, ale věřím, že i tady to bude fajn.

Jako každý, než si koupí vůz určité značky, proleze fórum a většinou jste chválili jak benzín tak automat. Tak snad jsem zvolil dobře. nevím zda už v roce 2013 byl ten motor bez problémů a co znamená na motoru to označení VVT. Jsem šel trošku do toho více emočně než rozumově. Zatím si jízdu užívám ... to pohodlí s Def je nesrovnatelné, ale jak píšu Def byl pro mě také super.
07-04-2019 01:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #8
RE: JK Sahara Unlimited 3,6 automat
(07-04-2019 01:02 PM)FoxCoffee napsal(a):  Díky za pochvalu barvy a za vtipné přijetí Chehták
Takže přechod z LR na Jeep. Defa jsem měl 5 let a opravdu jsem s ním jezdil denně a měl ho moc rád. Ale pohodlí, které nabízí není pro všechny členy rodiny. Def potřeboval už nějakou větší investici a ikdyž jsem měl jiné sedačky, odhlučnění, klimu atd .... tak vše co bych už na něm opravil by na pohodlí nešlo poznat. Proto jsem hledal trošku civilnější auto. Auto i na kratší popojížďky po městě k vůli práci, tak třeba na chalupu, nebo dálnici atd. Dlouho jsem zvažoval jaké auto, jaký motor atd .... chtěl jsem benzín a automat. Tohle v LR by šlo Disco3 třeba, ale to už mi se víc líbí Wrangler. Nebylo to snadné rozhodování, protože komunita kolem LR je špičková, ale věřím, že i tady to bude fajn.

Jako každý, než si koupí vůz určité značky, proleze fórum a většinou jste chválili jak benzín tak automat. Tak snad jsem zvolil dobře. nevím zda už v roce 2013 byl ten motor bez problémů a co znamená na motoru to označení VVT. Jsem šel trošku do toho více emočně než rozumově. Zatím si jízdu užívám ... to pohodlí s Def je nesrovnatelné, ale jak píšu Def byl pro mě také super.
VVT je proměnlivé časování vaček. Zda ho má JK nevím ale má 4,4 V8 v LR3 ano

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
07-04-2019 01:25 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Tom Offline
-

Příspěvků: 811
Připojen(a): 20-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #9
RE: JK Sahara Unlimited 3,6 automat
ano 3.6 má, proto ten motor umí jet jak v nízkejch otáčkách, tak umí i točitPalecNahoru

JK Crumb
CJ7 AMC304, Golden Eagle
Renegade Trailhawk
07-04-2019 03:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
PET77 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 209
Připojen(a): 21-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #10
RE: JK Sahara Unlimited 3,6 automat
(07-04-2019 01:02 PM)FoxCoffee napsal(a):  Díky za pochvalu barvy a za vtipné přijetí Chehták
Takže přechod z LR na Jeep. Defa jsem měl 5 let a opravdu jsem s ním jezdil denně a měl ho moc rád. Ale pohodlí, které nabízí není pro všechny členy rodiny. Def potřeboval už nějakou větší investici a ikdyž jsem měl jiné sedačky, odhlučnění, klimu atd .... tak vše co bych už na něm opravil by na pohodlí nešlo poznat. Proto jsem hledal trošku civilnější auto. Auto i na kratší popojížďky po městě k vůli práci, tak třeba na chalupu, nebo dálnici atd. Dlouho jsem zvažoval jaké auto, jaký motor atd .... chtěl jsem benzín a automat. Tohle v LR by šlo Disco3 třeba, ale to už mi se víc líbí Wrangler. Nebylo to snadné rozhodování, protože komunita kolem LR je špičková, ale věřím, že i tady to bude fajn.

Jako každý, než si koupí vůz určité značky, proleze fórum a většinou jste chválili jak benzín tak automat. Tak snad jsem zvolil dobře. nevím zda už v roce 2013 byl ten motor bez problémů a co znamená na motoru to označení VVT. Jsem šel trošku do toho více emočně než rozumově. Zatím si jízdu užívám ... to pohodlí s Def je nesrovnatelné, ale jak píšu Def byl pro mě také super.

2013 ještě občas měly problémy:-) ale vzhledem k tomu, že je 2019 a Tvůj JK jezdí, tak jsi ok:-)

JK minibazar:-)
07-04-2019 07:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)