Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprava podsvětlení přístrojového panelu
Autor Zpráva
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #81
RE: Oprava podsvětlení přístrojového panelu
jo taky mi přijde že 30° je málo. Pod tlačítka by to mohlo být ok, ale pod ty kulaté ovladače to asi nebude ono. Myslím, že víc bude tentokrát opravdu líp, tak zkus najít třeba 90°. V každém případě by to neměly být bodovky (signalizační) ale osvětlovací/rozptylové.
Já jsem dal obyč žárovky 1,2w do A/C panelu a 1w pod tlačítka v horní a spodní liště. Aby mi to svítilo zeleně, přetáhl jsem přes ně šprcky ze stejných žárovek osvětlení přístrojovky ze starých avií-daewoo. Nasyslil jsem si je, když jsem měnil žárovky tam. Na ty menší 1w je třeba je nalepit, protože jsou o chlup menší, ale sekunďák to pořešil za sekundu :)
Jinak, nevím jak je to u faceliftu, ale na předface jsem dal komplet demontáž, oprava, montáž za cca 1 hodinu. Pokud popraskají, tak je zase vyměním. Je to rychlovka
14-12-2020 07:06 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mín@1979 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 587
Připojen(a): 29-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #82
RE: Oprava podsvětlení přístrojového panelu
Je to fičák, trochu jsem se toho bál, ale není čeho. Je to fakt jednoduchý.
Ještě něco pohledam, zkusím vyřešit svítivost. V těch tlacitkach to je zbytečný.
Jo a nevíte náhodou někdo, jestli se dají ty tlačítka někde koupit?Dvě mám dost odřený.

Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 Laredo r.v. 2007
14-12-2020 11:13 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #83
RE: Oprava podsvětlení přístrojového panelu
(14-12-2020 11:13 AM)Mín@1979 napsal(a):  Je to fičák, trochu jsem se toho bál, ale není čeho. Je to fakt jednoduchý.
Ještě něco pohledam, zkusím vyřešit svítivost. V těch tlacitkach to je zbytečný.
Jo a nevíte náhodou někdo, jestli se dají ty tlačítka někde koupit?Dvě mám dost odřený.

mně se to bohužel nepodařilo, hledal jsem do spodní lišty a nakonec koupil celou novou.
14-12-2020 11:41 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kolis Offline
brňák

Příspěvků: 1 173
Připojen(a): 04-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #84
RE: Oprava podsvětlení přístrojového panelu
(14-12-2020 11:13 AM)Mín@1979 napsal(a):  Je to fičák, trochu jsem se toho bál, ale není čeho. Je to fakt jednoduchý.
Ještě něco pohledam, zkusím vyřešit svítivost. V těch tlacitkach to je zbytečný.
Jo a nevíte náhodou někdo, jestli se dají ty tlačítka někde koupit?Dvě mám dost odřený.

Ten, kdo to ma na nahradni dily (vcetne vrakoviste), tak ti podle me cudliky neproda, protoze pak je zbytek toho dilu tak trochu nekompletni. Myslim, ze budes muset koupit celej bazmek (jetej treba za 3500CZK), coz je trosku mimo anebo mrknes po nejakejch univerzalnich tlacidlech, ktery zas nejsou jeep-style. A pokud je to odreny, tak to tomu aspon dodava na drsnosti - nechal bych tak Mrkálek

Jeep WK dizl vocpoda, OME lift 2", UCA: JBA offroad, 31" BFG T/A KO2, CAD4x4+PavelP HD skidplate + 3,25T shackles bitch!
http://jeep.jecool.net/ ::: http://jeep.jecool.net/parts/parts.htm ::: http://jeep.jecool.net/chleba/
14-12-2020 01:55 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mín@1979 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 587
Připojen(a): 29-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #85
RE: Oprava podsvětlení přístrojového panelu
Klidně bych koupil celej ten panel, ale za ty prachy nevím no. Ještě jsem někde viděl samolepky s těma ikonama, ale už to nemůžu najít. Takže budu mít asi drsnej vzhled Chehták

Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 Laredo r.v. 2007
14-12-2020 03:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Mín@1979 za tento příspěvek:
kolis
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #86
RE: Oprava podsvětlení přístrojového panelu
ano jsou i samolepky, dají se sehnat na amazonu nebo i na ebayi, ale je to děs. Dal jsem za ně myslím 250kč v přepočtu ale výsledek pak stojí za 250kč. Možná o chlup lepší než v odřeným stavu ale žádná hitparáda. Mně se opravdu nelíbí.
Spíš pohledej na bazoši nebo sbazaru celou lištu. Těch aut je plno. V každým případě dej pozor na US/EU verze. A/C panely nejsou vzájemně kompatibilní a řekl bych, že to bude podobné i u horní a spodní lišty tlačítek.
15-12-2020 06:22 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Marek O Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 8
Připojen(a): 03-12-2020
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #87
RE: Oprava podsvětlení přístrojového panelu
Zdravím všechny,
mám prosbu. Nezbylo někomu několik žároviček z opravy, které již nepotřebuje? Nesvítí mi některá tlačítka (takže 3mm) a jednou klima (5mm) Odkoupil bych je. Děkuji
05-01-2021 11:07 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #88
Oprava podsvětlení přístrojového panelu
Idealni dat tam ty led. Taky se na to chystam. V klime uz ledky mam. Ty drzi. A zarovky opet zacinaji v tech panelech umirat.

Jinak panel EU/US je sice jiny, ale jednotlivy tlacitka prehazis.

Jdu hledat ty samolepky. Nebo porad pod cim jsi to nasel. Dik

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
05-01-2021 12:45 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #89
RE: Oprava podsvětlení přístrojového panelu
(05-01-2021 12:45 PM)KaCzaba napsal(a):  Idealni dat tam ty led. Taky se na to chystam. V klime uz ledky mam. Ty drzi. A zarovky opet zacinaji v tech panelech umirat.

Jinak panel EU/US je sice jiny, ale jednotlivy tlacitka prehazis.

Jdu hledat ty samolepky. Nebo porad pod cim jsi to nasel. Dik

např. zde:
https://www.ebay.com/itm/Heated-Seat-Tra...SwHVFemdyd

a

https://www.ebay.com/itm/05-09-Fits-CHRY...Swp2Vd4Wc-
05-01-2021 03:04 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro martiniano za tento příspěvek:
KaCzaba
Hrvat Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 971
Připojen(a): 18-09-2014
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #90
RE: Oprava podsvětlení přístrojového panelu
Cauvec, shanim ty nalepky taky, ale e-bay mi pise, ze nedoporučujou do CZE. Da se to koupit nekde u nas? Mam to takovy hnusny...


Přiložené soubory Miniatury
   

WH 4.7 V8
(Ex WK 5.7 Hemi)
Ex WJ 4.0 I6
Ex WG 3.1 TD
12-02-2022 07:09 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)