Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPG - jak nastavit?
Autor Zpráva
marko250 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 266
Připojen(a): 02-01-2016
Přidat uživateli hodnocení 12
Příspěvek: #31
RE: LPG - jak nastavit?
Chlapi co vypíná tankovací pistoli LPG? Je to celkový protitlak,nebo plovák v nádrži,či ten elektromagnetický ventil na nádrži?Nějak neumím natankovat svých 87-92l,ale jen 79-80l.Měl jsem to rozhozené a jediné co jsem udělal tak přiohl drát plováku,ať to ukazuje trochu líp před koncem plynu.V nádrži bylo kupodivu čisto,to jsem nečekal.

Jeep Grand Cherokee Hemi 5.7 Limited/2005 US /ELPIGAZ 01
11-05-2020 04:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #32
RE: LPG - jak nastavit?
...plovákem se zavře ventil v nádrži a vzniklej přetlak v plnící hadicí dá pokyn výdejnímu stojanu - záleží, co to je za stojan. Ale rozhodující je plovák v nádrži...

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
11-05-2020 06:28 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 1 901
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #33
RE: LPG - jak nastavit?
(11-05-2020 06:28 PM)standa.t napsal(a):  ...plovákem se zavře ventil v nádrži a vzniklej přetlak v plnící hadicí dá pokyn výdejnímu stojanu - záleží, co to je za stojan. Ale rozhodující je plovák v nádrži...

Je to jak píše Standa.Kolik tam dostaneš litrů,záleží na výkonu čerpadla ve stojanu,jakou má sílu přetlačit ten ventil.

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
12-05-2020 06:53 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
marko250 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 266
Připojen(a): 02-01-2016
Přidat uživateli hodnocení 12
Příspěvek: #34
RE: LPG - jak nastavit?
Díky,to jsem potřeboval vědět,takže zase rozborka :-( .

Jeep Grand Cherokee Hemi 5.7 Limited/2005 US /ELPIGAZ 01
12-05-2020 11:15 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
zapa Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 072
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 21
Příspěvek: #35
RE: LPG - jak nastavit?
Dotaz na Mirdu/PalaSmíšek
Grand cherokee 5,7 Hemi,12 let provoz na lpg,provozuje moje lepší polovičkaRozčarovánek
ECU Magic 4 Plus,vstřikovače Hana 2,4ohm.
Problém v chodu motoru.Na benzin jakž takž - mohlo by být hladší - dlouhodobé adaptace na bank2 + 17.Problém s prohnutými svody,kdy se před lambdu 2.1 přisává kyslík.Vím o tom,budu řešit.Měnila se nádž,filtry.Na vstřikovačích plynu najeto cca 120kkm.Vstřikovače jsou na motoru naležato,asi není dobře.Zadařilo se mi smazat nastavení jednotky a zároveň přijít o uložené nastavení.V nastavení HW je možno použít vstřikovače Hana o impedanci max 1,9 Ohm,já jsem naměřil 2,4 Ohm.Ostatní hw sedí.Nevím,jak velký je to problém,ale při autokalibraci vstřikovačů mi to vyhodí hlášku o výměně vstřikovačů.Další problém,se kterým si nevím rady je ten,že fyzické osazení vstřiků nesedí s časováním mého motoru,kde bank 1 má pořadí 1537,lpg vstřikovače jsou ale na této řadě osazeny 1234 a u bank 2, jsou válce 2468 a ty jsou osazeny lpg vstřikovači 5678.Než začnu řešit problém s kvalitou lpg vstřiků,může mi někdo erudovaný potvdit,zda je taková montáž možná?Děkuji za radu.

Commander XK 5,7 LPG
Grand Cherokee WH 5,7 LPG
01-01-2024 09:58 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
zapa Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 072
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 21
Příspěvek: #36
RE: LPG - jak nastavit?
Děkuji Palovi za radu v pm zprávě.
V sw Magic G4 Plus jde nastavit přiřazení vstřiků na bank1/2 motoru.
Tím moje flustrace k "nelogické" montáži padá.
Synchronizaci válce 1 - důležitá ohledně vypínání válců MDS - diagnostika potvrdila správnou pozici.
Snížil jsem hodnotu tlaku z důvodu detekce špatného otevírání vstřikovačů, najel nové mapy a upravil náklon modelu kalibrace - pocitově ok.
Nedalo mi to,do teď jsem naskákal po okreskách ohledně nastavení 60km,tak jsem si po večeři dal kolečko 169 km - nebyl jsem limitován provozem a mohl jsem prověřit množství režimů.
Výsledek je pozitivní Nevěřícník
ECU se asi dál učí a jízda je ve všech režimech bez propadů výkonu,cukání,a emisních hlášek.
Doufám,že to tak i zůstane Nevěřícník

Commander XK 5,7 LPG
Grand Cherokee WH 5,7 LPG
02-01-2024 09:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 6 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro zapa za tento příspěvek:
PavelP, Hrvat, mik, LutherZJ, Judas, LandEagle
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)