Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 3 Hlasů - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ex. PETARDAKův TJ-RUBICON aneb IVANKA už má WRÁNU!!!
Autor Zpráva
PETARDAK Offline
JEEPař z Valach :-)

Příspěvků: 2 740
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 20
Příspěvek: #41
RE: PETARDAKův TJ-RUBICON
(25-10-2012 08:43 PM)Kony napsal(a):  To nechápu Aleši při tvé výšce, že špatně vidíš z TJ. To kdybych si za volant sedl já, tak to bych si tam musel dát ještě nějaký polštář na sedačku. To je tak špatný?

Kony,výhled z TJ je celkem bídnej a sám víš,že v OFFu potřebuješ přehled o rohách př.blatníků.
Sedačku zvedá u TJ skoro každý a já mám hlavně dlouhé "haksny" a zvednutím sedačky sem získal lepší výhled+víc místa pro nohy...
Ještě chci spáchat z al."piča"plechu stupačku(spojkový pedál Chehták )pro levou nohu.

"takovej benzínovej machr, co vidí kousek polní cesty s blátem a nejede......" Z_trnda_fiba
http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1207
29-10-2012 08:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
PETARDAK Offline
JEEPař z Valach :-)

Příspěvků: 2 740
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 20
Příspěvek: #42
RE: PETARDAKův TJ-RUBICON
V kombinaci TJ-RUBI & pneu T3 ve velikosti 35" byly předpokládaným "nejslabším článkem" přední poloosy Rozčarovánek s klasickými kříži, které sice na D44 jsou větší, ale v náročnějším terénu občas nutné, plynování v rejdu jim nedělá dobře Zákeřníček
Po príma silvestrovské akci na Váhu:
       
mě čekal tento pohled Depresníček :
   
v regále,ale už chvíli ležela tato krabice Chehták (Prosím nepřehlédnou skromný JazykoPlaz reklamní slogan!):
   
a zde obsah:
   
Poloosy od RCV jsou skutečně to nejpevnější co lze objednat a hlavně "homo-klouby" komplet vyrobené z leteckých materiálů fungují zcela lineárně i pří plném rejdu PalecNahoru
A perlička: výrobce poskytuje na poloosy celoživotní záruku s garantovanou výměnou kus za kus PalecNahoru (tiše doufám, že tuto službu nevyužiji.... valim_se_smichy )

"takovej benzínovej machr, co vidí kousek polní cesty s blátem a nejede......" Z_trnda_fiba
http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1207
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-01-2013 07:08 PM od PETARDAK.)
05-01-2013 07:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #43
Re: PETARDAKův TJ-RUBICON
Co znamena dozivotni zaruka. Zaruka jen do te doby nez to umre?

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
05-01-2013 08:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pelany Offline
Jyrka Parkyng

Příspěvků: 3 678
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #44
RE: PETARDAKův TJ-RUBICON
(05-01-2013 08:08 PM)Pakosta napsal(a):  Co znamena dozivotni zaruka. Zaruka jen do te doby nez to umre?

valim_se_smichy Tak nějak. Chehták

Jeep Grand Cherokee 03 Overland 4,7HO FIPK SC 91 Performance 305HP++ E85
Jeep Grand Cherokee 98 5,9 LX
Jeep Grand Cherokee 96 2,5TD Laredo
Jeep Cherokee 92 4,0HO Limited E85
05-01-2013 08:12 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #45
RE: PETARDAKův TJ-RUBICON
(05-01-2013 08:12 PM)Pelany napsal(a):  
(05-01-2013 08:08 PM)Pakosta napsal(a):  Co znamena dozivotni zaruka. Zaruka jen do te doby nez to umre?

valim_se_smichy Tak nějak. Chehták


Muselo by být definováno,že se záruka ve smyslu doživotní vztahuje k výrobku, jinak by si to také kupec mohl vysvětlit jako záruku na výrobek do konce života kupujícího. A to, Alešovi přeju a fandím, by byla dobrá zárukaChehtákPalecNahoru
Jinak, Aleši,moc hezký TJčko, líbí se mi více,než JK. Vůbec se mi zdá,že k TJčku terén sedí více ...

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
05-01-2013 08:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
PETARDAK Offline
JEEPař z Valach :-)

Příspěvků: 2 740
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 20
Příspěvek: #46
RE: PETARDAKův TJ-RUBICON
To.Ti. dík za pochvalu Z_trnda_zdravik hlavně s JK se nedostanu na 1400kg jako s odlehčeným TJ a to při téměř stejném výkonu PalecNahoru
Jinak, jak mnohokrát řečeno (i psáno) délka auta v terénu, je vždy "tady a teď".Např. dnes jsme celý den křižovali Libavu a v lese TJ supr PalecNahoru ,ale naopak na zledovatělé výjezdy a sjezdy by dlouhé JK bylo výrazně stabilnější PalecNahoru kdežto krátké TJ mi párkrát "výrazně"aktivovalo ř.svěrač valim_se_smichy
Ono je stejně zajímavé, průběžné střídání a porovnávání obou aut co mám v garáži, mám dojem(stejně jak dříve psal Harley) že byť papírově lehce slabší tak projev, zátah a živost je u 4litru I6 lepší PalecNahoru než u 3,8 V6, který je spíš produktem ekonomicko/ekologického tlaku než technického pokroku Váhaveček což je patrné na více komponentech a uzlech JK...

ad "doživotní"záruka RCV, poloosy jsou z tak kvalitních materiálů že při jakémkoliv rázu-přetížení aj. dojde k roztržení difu, převodu atd. Výrobce garantuje že při doručení poškozené osy bude vyměněna "bez otázek" za novou! Ale ani "terminátoří" z Project-JK na žádném svém videu ještě nikdy poškozené RCVéčko nepředvedli ani v D44 nebo D60... a že Ti dokážou zkur... snad všecko valim_se_smichy

"takovej benzínovej machr, co vidí kousek polní cesty s blátem a nejede......" Z_trnda_fiba
http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1207
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-01-2013 09:11 PM od PETARDAK.)
05-01-2013 08:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #47
RE: PETARDAKův TJ-RUBICON
(05-01-2013 08:59 PM)PETARDAK napsal(a):  To.Ti. dík za pochvalu Z_trnda_zdravik hlavně s JK se nedostanu na 1400kg jako s odlehčeným TJ a to při téměř stejném výkonu PalecNahoru
Jinak, jak mnohokrát řečeno (i psáno) délka auta v terénu, je vždy "tady a teď".Např. dnes jsme celý den křižovali Libavu a v lese TJ supr PalecNahoru ,ale naopak na zledovatělé výjezdy a sjezdy by dlouhé JK bylo výrazně stabilnější PalecNahoru kdežto krátké TJ mi párkrát "výrazně"aktivovalo ř.svěrač valim_se_smichy
Ono je stejně zajímavé, průběžné střídání a porovnávání obou aut co mám v garáži, mám dojem(stejně jak dříve psal Harley) že byť papírově lehce slabší tak projev, zátah a živost je u 4litru I6 lepší PalecNahoru než u 3,8 V6, který je spíš produktem ekonomicko/ekologického tlaku než technického pokroku Váhaveček což je patrné na více komponentech a uzlech JK...

ad "doživotní"záruka RCV, poloosy jsou z tak kvalitních materiálů že při jakémkoliv rázu-přetížení aj. dojde k roztržení difu, převodu atd. Výrobce garantuje že při doručení poškozené osy bude vyměněna "bez otázek" za novou! Ale ani "terminátoří" z Project-JK na žádném svém videu ještě nikdy poškozené RCVéčko nepředvedli ani v D44 nebo D60... a že Ti dokážou zkur... snad všecko valim_se_smichy

Navážu na tvé srovnání Wranglerů.Já měl možnost srovnat krátké TJ se slabou 2,5 , dále Rubicona kraťase /ty dva i v terénu/ a Unlimited.
Resume: největší láskou bylo TJčko, s ním jsem si i užil v tom terénu nejvíce,mít to silnější motor, vyjede to snad vše. Na silnici to ale bylo utrpení a na ujetým sněhu jsem se podíval nedobrovolně ,co novýho podél cesty v příkopě-naštěstí se nic nestalo. JK kraťas mě překvapil tenkrát v tom lese,jak se i na silničních pneu na uzávěrku změní ve "stěnolez". Ale přesto v TJ jsem měl na těch Prostějovských poježděních nějak lepší pocit. Unlimited je výrazně lepší pro běžný ježdění jak vlastnostma na silnici,tak i využitelností. V lese si to s ním nedokážu představit a když vidím ta videa,jak z nich odpadají části karoserie,tak mi to nějak nesedí... Zkrátka, do terénu,jak jsem psal,mi přijde jednodušší a levnější TJ jako lepší volba.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
05-01-2013 10:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Daniel Kebis Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 19
Připojen(a): 08-04-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #48
RE: PETARDAKův TJ-RUBICON
(07-10-2012 11:59 AM)PETARDAK napsal(a):  Neb na hárd-off mi vždy bylo JKáčka trošku líto Stydílek a pravda, na ježdění po lese není dlouhé auto vždy předností Váhaveček už ňákou chvíli jsem dumal nad dalším autem,více méně jen pro off-ježdění.
No a začátkem léta jsem v Praze na Hradčanech "přikůpil RUBICONa". TJ 4litr r.2004 od prvního majitele,s komplet historií, koupený a celou dobu servisovaný na Chodově,najeto necelých 46000km!!! Auto ještě voňavý Mrkálek Pod kapotou (moje oblíbené) komplet, origo sání od K&N.


Jako příbal jsem dostal (nikdy nenamontovaný)hárd-top a dvě sady kol(které okamžitě "prošly" inzercí ať je na úpravy)


Auto šlo rovnou do dílny na pár úprav.
Předně sundat pár zbytečností a kil,tak do archívu se odporoučel: p.+z. náraník, mlhovky, držák rezervy, zadní sedačka a u mě už tradičně př. stabík i s kostma a držákama.
Dopředu jsem vyrobil mini pevnosťák,spíš jen nosič navijáku a dvou šeklů,který nic neváží a hlavně nic neomezuje z pohledu náj.úhlů a možnosti př.kol vyškrábat se třeba na zeď.
Naviják 5,4t se synt.lanem opět od GolemWinch, tentokrát model s integrovanou skříní selenoidů a hlavně je to "rychlá" verze s návinem až 14m/min.

Lift TJ moc nepotřebuje(a RUBI už je v základu malinko vyšší než sport nebo sahara) volba padla na SKYJACKER, kupodivu valim_se_smichy z mé nabídky http://www.jeepforum.cz/showthread.php?tid=1207.
Delší a hlavně robusní ramena,pružiny a tlumiče +3" a pár drobností...


Pro plné křížení a vyvěšení př.nápravy "vadila" kardanu příčka krytu automatky,místo jejího spuštění jsem do ní vevařil vybrání s patřičným, oboustranným vyztužením.


Na př. i zad. dif šly pevnostní víka od "RYDLE",tady malá zajímavost a upozornění, byť oba dify D44 jsou totožné,tak každý má cca o 1" rozdílnou výšku hladiny oleje zřejmně kvůli"odlévání" oleje při plném zatížení ve výjezdech. Přesně dle výšky origo nalévacích otvorů jsem navrtal i "kontrolní šrouby" hladiny oleje M6.


Né-šťastné se ukázalo použití kol 17" s pneu STT 285/70 které zahálely v garáži z JK a přes podložky měnící rozteč 5x4,5" na 5x5" byly na autě raz-dva, ale na lehké TJ ta guma byla neůčelně široká v off "TO" nejelo dle představ Depresníček


Kola "mazaly" rovněž do inzerce a se skřípěním zubů a peněženky Neviňátko je na hradily "plecháče" 16x8 s ET -25 a gumky silverstone 35x10.5x16 s vzorkem MT-117 což sou trošku hrubší "špunty" JazykoPlaz a ať mají prostor, cca 2cm jsem ořízl plastové lemy.


RUBI funguje, offí a kříží k plné spokojenosti,ale úpravy samozřejmě nekončí, aktuálně chybí zadní "mini" pevnosťák s šeklama, "obejití" elektroniky pro řazení špér i bez redukce, estetické a méně zranitelné vyřešení zadních lamp+3.brzdovka+mlhovka.
Do budoucna určitě př.poloosy RCV. A otázka jsou převody??? na silnici s 35" nezdravě "dlouhé" ale v terénu s rubikoní redukcí 1:4 až neůčelně a nepříjemně "krátké"???
A při pohledu na prsty omlácené od příčky volantu Váhaveček (po včerejším, celodenním ježdění v balvanech) už vím,že dvojitý HD tlumič řízení není na odstranění DW,ale do offu by byl moc fajn.

A nakonec, musím veřejně poděkovat mé zlaté Láskovník ZDEŇIČCE, že mi tohle všechno je ochotná tolerovat a sdílet to se mnou Neviňátko ...

Je to krasavec, skoda, ze jsem na nej nenarazil o pul roku driv, kdyz jsem ja kupoval TJ. Dotaz na kola: Ty 35tky na D44 drzi bez pevnostnich poloos? To by byla super zprava, protoze mam D35 a notoricky sleduju v zrcatku, jestli neztracim kolo... (33" s Alloy 30 drazek).
05-01-2013 11:40 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
PETARDAK Offline
JEEPař z Valach :-)

Příspěvků: 2 740
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 20
Příspěvek: #49
RE: PETARDAKův TJ-RUBICON
(05-01-2013 11:40 PM)Daniel Kebis napsal(a):  Je to krasavec, skoda, ze jsem na nej nenarazil o pul roku driv, kdyz jsem ja kupoval TJ. Dotaz na kola: Ty 35tky na D44 drzi bez pevnostnich poloos? To by byla super zprava, protoze mam D35 a notoricky sleduju v zrcatku, jestli neztracim kolo... (33" s Alloy 30 drazek).

Tak v podstatě "stejnou" D44 mám i na JK s koly 35x12.5x20 a ani při expediční náloži (celkem určitě přes 2,5t) není problém...
Navíc pokud máš kotouče tak kolo s prasklou poloosou nevyjede valim_se_smichy
A pokud máš v D35: "30drážek a osy Alloy" tak určitě je teď nejslabším článkem nápravy koš+převod a né poloosy PalecNahoru

Jinak já na (pěkný)TJ v RUBICONu číhal snad rok Rozčarovánek v ČR jich je jak šafránu a v EU i v US drží celkem "kosmos" ceny.... Nasránek
Moc zajímavý byl(před pár měsíci) černý TJL-RUBICON "propíraný i tady: http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1448 a za 300t zmizel snad do týdne... PalecNahoru

"takovej benzínovej machr, co vidí kousek polní cesty s blátem a nejede......" Z_trnda_fiba
http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1207
06-01-2013 10:23 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro PETARDAK za tento příspěvek:
Daniel Kebis
Daniel Kebis Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 19
Připojen(a): 08-04-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #50
RE: PETARDAKův TJ-RUBICON
(06-01-2013 10:23 AM)PETARDAK napsal(a):  
(05-01-2013 11:40 PM)Daniel Kebis napsal(a):  Je to krasavec, skoda, ze jsem na nej nenarazil o pul roku driv, kdyz jsem ja kupoval TJ. Dotaz na kola: Ty 35tky na D44 drzi bez pevnostnich poloos? To by byla super zprava, protoze mam D35 a notoricky sleduju v zrcatku, jestli neztracim kolo... (33" s Alloy 30 drazek).

Tak v podstatě "stejnou" D44 mám i na JK s koly 35x12.5x20 a ani při expediční náloži (celkem určitě přes 2,5t) není problém...
Navíc pokud máš kotouče tak kolo s prasklou poloosou nevyjede valim_se_smichy
A pokud máš v D35: "30drážek a osy Alloy" tak určitě je teď nejslabším článkem nápravy koš+převod a né poloosy PalecNahoru

Jinak já na (pěkný)TJ v RUBICONu číhal snad rok Rozčarovánek v ČR jich je jak šafránu a v EU i v US drží celkem "kosmos" ceny.... Nasránek
Moc zajímavý byl(před pár měsíci) černý TJL-RUBICON "propíraný i tady: http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1448 a za 300t zmizel snad do týdne... PalecNahoru

Bohuzel mam bubny. D35 prevody jsou o 8% mensi nez D44 a nepujdu vys, nez na 33", uz jsem tam dal 4,11 pomer, prave ze strachu, ze 4,56 nebo 4,88 by bylo moc jemny. Kos je Offrotec. Tak's me trochu uklidnil. Ten cernej Rubi stoji myslim v servise u pana Koudelky v Olomouci. Mozna se mylim, nepamatuju ty blatniky, ale gumy ma taky takovy.
06-01-2013 10:47 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)