Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Univerzální pneu
Autor Zpráva
Jarda 58 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 106
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 29
Příspěvek: #1
Univerzální pneu
Zdar, máte někdo zkušenost univerzálama Good Year All Weather, dá se s tím jezdit i v zimě??

"" benzín je odpad při výrobě nafty JazykoPlaz ""
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 09-12-2011 11:11 AM od LandEagle.)
02-12-2011 10:49 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
TenCoOdesel Offline
TuNeni

Příspěvků: 348
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení -1
Příspěvek: #2
RE: univerzální pneu
jasne ze da..., ale zalezi...
03-12-2011 12:50 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Bubák Offline
z Brd

Příspěvků: 2 290
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #3
RE: univerzální pneu
Ahoj Jardo, přes gumy Ti poradí nejvíc Radek.

Já mám zkušenost jen s celoročníma wranglerama, nebyly to AT, jen normální silniční vzorek M+S. Po sněhu se s tim dalo, ale ženskou bych do toho neposadil, sucho i mokro samozřejmě v pohodě. Koupil jsem BFG AT 31" a jsem maximálně spokojenej, ani po cca 25tis. km guma nijak znatelně neubyla, na suchu pohoda, mokro taky, na sněhu výborný, za celou zimu jsem neměl problém, ani na ledovce.
Jasně že asi plnohodnotnej zimák bude lepší, ale jako univerzální gumu můžu BFG AT doporučit spíš než GY.
Druhá kterou bych taky bral je Matador Izzarda, s tou má zase zkušenosti Standa - taky myslim výborná guma.

[Obrázky: minijeep3.jpg?ver=0]
XJ 4.0 1994, XJ 2.5TD 1996, Orvis 5.2 1996
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 03-12-2011 12:53 AM od Bubák.)
03-12-2011 12:51 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
TenCoOdesel Offline
TuNeni

Příspěvků: 348
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení -1
Příspěvek: #4
RE: univerzální pneu
ja koupil 235/70 R16 BARUM BRAVURIS 4X4 106H za cca 2000kc s DPH jsou to celorocni a na predku mam nejaky stary Scorpiony - uvidim zda nejaka zima bude, ale ja jezdim z 90% jen silnice a z 10% polni cesty
03-12-2011 12:56 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Radek66 Offline
.

Příspěvků: 187
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #5
RE: univerzální pneu
Hubabuba to napsal jak to je.
Dá, ale ženskou bych taky nepustil.
GY Wrangler je univerzála ale nic moc.
První generace byla HP ( trochu ostřejší vzorek) drugá je All Whater ( ta už je vyloženě silniční ).
S těma BFG A/T celkem souhlasím, ale o Izzardách si to nemyslím.
Kdo má WJ leštěnku, jezdí s tím i žena a je to silnější motor, jednoznačně na zimu zimní pneu.
žádnej dobrej univerzál neexistuje.
Teď se daj koupit i na inzerát levný disky 5x127 a na ně vyloženě zimní sadu pneu - není to taková raketa, vždy levnější než pak servis v karosárně nebo chraňbůh něco horšího.
Já měl kdysi nejlevnější Matador Nordica a spokojenost i s životností.
A teď je toho spousty z čeho vybírat.
Mrkálek
Šetřit na nákupu zimních gum se nemusí vyplatit.
03-12-2011 06:49 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Charlie Offline
Highlander

Příspěvků: 92
Připojen(a): 02-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #6
RE: univerzální pneu
Loni jsem celý rok taky jezdil na univerzálech Matadorech Izarda AT. Na sněhu to celkem šlo, ale na náledí jsem jezdil jak připosr... Takže na zimu doporučuji fakt zimáky. Dokonce mám i o něco menší spotřebu než na těch Matadorech Depresníček

Jeep Grand Cherokee ZG Limited 4,0 + sek LPG
PRÁCE VŠEHO DRUHU
03-12-2011 12:01 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
TenCoOdesel Offline
TuNeni

Příspěvků: 348
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení -1
Příspěvek: #7
RE: univerzální pneu
urcite souhlas ze na zimu patri zimni pneu, ja po koupi nemel prachy tak jsem poridil nove univerzaly. pri mem najezdu a mestskem provozu snad budou stacit.
03-12-2011 12:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #8
RE: univerzální pneu
Nejsem zastáncem universálních pneu, vždycky jsem přezouval zima/léto, s džípem se to tochu komplikuje - člověk by potřeboval ještě třetí sadu do terénu. Náhodně jsem koupil Izzardy "jakože na zimu" nečekal jsem žádný zázraky, počítal jsem že tu zimu na nich nějak přetrpím a že budou dobrý i do lehčího terénu. Příjemně překvapily, jsou použitelný nakonec i jako celoroční.
-nehlučí
-dobře sedí na asfaltu prakticky za všech podmínek, léto, zima, mokro, mokrej sníh, zmrzlej sníh
-použitelný v terénu
-nijak výrazně neubývají
-dobrá cena a dostupnost v případě defektu
mínusy:
- hlubokej sníh a mazlavý bahýnko neberou - přeci jen jsou to ATčka
- možná zvedaj trochu spotřebu

Až je dojezdím, jdu do nich znovu

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
03-12-2011 01:11 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ropice Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 580
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #9
RE: univerzální pneu
mám Izzardy a na terén fakt nejsou a jakýkoliv kluzký povrch (bláto,mokrá tráva...nedej bože led)a máš fleky na trenách i vepředu Zdůrazňovač ,ale vše záleží hlavně na stylu jízdy. Tvrďák

Požitek ze života????To je Jeep.....ale Porsche se 400hp je taky super Chehták
03-12-2011 01:35 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
crusader Offline
Rytíř templu

Příspěvků: 1 725
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #10
RE: univerzální pneu
Izzardy nebrat. Známej je měl na ARU a zahrabal se na zasněženým poli (obleva - mokrej sníh a pod tím bláto z pole). Kolem něj v pohodě kroužila stará stodváca na špuntech z autokrosu...
03-12-2011 02:13 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)