Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ARB uzavera - dotaz
Autor Zpráva
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #41
RE: ARB uzavera - dotaz
Chehták no je to jak říká Paľo - bejt to o třicet čísel delší, tak se karta obrací, ten kufr je fakt malej, není kam namontovat LPG, jinak se mi to auto docela líbí, ale na můj vkus má příliš mnoho mínusů

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
22-06-2012 06:28 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 819
Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #42
RE: ARB uzavera - dotaz
Souhlasim ze KJ ma spoustu minusu a kdybych ted porizoval Jeepa tak ho asi uz nekoupim nic mene ma i par plusu. Ja vlastne puvodne kupoval Granda, ale nebyl jsem schopny zadneho sehnat v rozumnem technickem stavu. Ted uz bych jej asi sehnal diky tomu jak narostl muj seznam pratel Jeepu.
Jako nejvetsi vyhoda je ted pro mne asi delka. Hraji hru Geocaching a casto kvuli tomu jedu po lesnich cestach ktere nevim jak budou pokracovat a uz jsem hodnekrat ocenil ze je Liberty kratsi nez Grand, protoze jsem se nekde otocil a to dost na knap a Grand by nemel vubec sanci a musel bych couvat zpatky nejaky ten km lesem coz jak jiste uznate moc zabavne neni protoze jak tam projede traktor tak je to slusny teren a couvat to po zpatku je zase jina liga :) Pro mne to bude stale auto ktere musi jezdit i po silnici takze to mam ted asi pomer cesta teren 70/30. Jsem prijemne prekvapen co vsechno to auticko zvladne byt je to original SUV. Uzaveru tam chci protoze uz jsem kupodivu zustal nekde viset (spise jsem tam spadl) a prece jen by mi dost pomohlo kdyby to blbe kolo co bylo na zemi fakt i hrabalo a ja mel klid a nemusel trapasit s vyprostovanim. Nejde mi o to hajit KJ jako uzasne auto spise jsem to myslel tak ze i KJ ma pravo na zivot a kdyz uz ho nekdo ma tak je od ostatnich nepekne do nej rypat. Daval jsem to do vlakna o KJ a jsem vdecny kazdemu kdo prispel a osvetlil mi nektere veci. Ale jak se zacnou hromadit komentare typu to na KJ nema ani cenu delat a tam je dobre vymenit leda olej tak jsem z toho na rozpacich. Verim ze to bylo vsechno v legraci a pokud to nekdo myslel vazne tak ho prosim at se priste zbytecne neunavuje komentarem ja to stejne neocenim. Kdyz uz to auto mam tak je mi lito se jej zbavovat protoze uz jsem do nej neco investoval a nejen penez ale i svyho casu a zatim se ukazuje ze limity jsou spise v ridici nez v aute takze pro me ucely to staci. Celkem by mne zajimalo co vice by kdo projel treba na Ostravske Vresinske strzi proti memu KJ. Myslim ze je tam mazel sikovny a prekvapil nejen mne.
Jinak kdyz uz jsem se rozepsal a jak to tak po sobe ctu obcas dost zmatene :) Tak bych se opravdu rad seznamil s nekym z Ostravska at mam treba s kym pojezdit protoze zatim vsechny znamy mam az odnekud z Brna a to je prece jen z ruky :) Tak zatim diky a neberte to zle jen chci pro KJ taky kousek slunicka mezi Jeepy Mrkálek

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK2 2012, 3.0 CRD
Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD
22-06-2012 08:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #43
RE: ARB uzavera - dotaz
máš pravdu, trochu se debata zvrhla směrem "nafta nebo benzín", KJčko má určitě právo na život, ale montáž uzávěrky a případně navijáku je většinou až ta poslední úprava na autě. Co se týká uzávěrky, nepřemejšlel jsi o Truetrac? Je to v podstatě Torsen, má to na autě Petardák, funguje to samo a navěky, může s tím jezdit i ženská. Lift už máš? Mám tu jednu zapomenutou 2,5" sadu podložky plus pružiny. Pevnosťák máš? Ten v terénu pomůže taky hodně

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
22-06-2012 08:36 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 819
Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #44
RE: ARB uzavera - dotaz
Ahoj lift uz mam. Pevnostak zatim ne, ale chystam se to brzo jet nekam probrat co by s tim slo delat. Jen mam strach at to moc neztezkne a nepujde to zase dolu, protoze jinak budu mit zase problem s gumama :)
Truetrac neznam. Zatim jsem se dival jen na Aussie Locker, ale vyrobce se neobtezuje ani odepsat. Dopredu bych chtel urcite manualni uzaveru, ale v zadu by to melo byt asi celkem jedno. Na kolik to vyjde cca ten TrueTrac?

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK2 2012, 3.0 CRD
Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD
22-06-2012 08:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #45
RE: ARB uzavera - dotaz
(22-06-2012 08:43 PM)fafavorit napsal(a):  Ahoj lift uz mam. Pevnostak zatim ne, ale chystam se to brzo jet nekam probrat co by s tim slo delat. Jen mam strach at to moc neztezkne a nepujde to zase dolu, protoze jinak budu mit zase problem s gumama :)
Truetrac neznam. Zatim jsem se dival jen na Aussie Locker, ale vyrobce se neobtezuje ani odepsat. Dopredu bych chtel urcite manualni uzaveru, ale v zadu by to melo byt asi celkem jedno. Na kolik to vyjde cca ten TrueTrac?
http://www.jeepforum.cz/showthread.php?tid=948

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
22-06-2012 08:53 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pelany Offline
Jyrka Parkyng

Příspěvků: 3 678
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #46
RE: ARB uzavera - dotaz
Spíš kdyby byl o 20cm kratší, to by bylo ideální do města, a z mýho pohledu jasnej adept Chehták

Jeep Grand Cherokee 03 Overland 4,7HO FIPK SC 91 Performance 305HP++ E85
Jeep Grand Cherokee 98 5,9 LX
Jeep Grand Cherokee 96 2,5TD Laredo
Jeep Cherokee 92 4,0HO Limited E85
22-06-2012 09:29 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #47
RE: ARB uzavera - dotaz
vole kup si samuraje a můžeš si při parkování to auto za s sebou ošahat Chehták
22-06-2012 09:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pelany Offline
Jyrka Parkyng

Příspěvků: 3 678
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #48
RE: ARB uzavera - dotaz
Nepotřebuju si nic ošahávat a jezdit v šuzuki, to raději pěšky ble_ju

Jeep Grand Cherokee 03 Overland 4,7HO FIPK SC 91 Performance 305HP++ E85
Jeep Grand Cherokee 98 5,9 LX
Jeep Grand Cherokee 96 2,5TD Laredo
Jeep Cherokee 92 4,0HO Limited E85
22-06-2012 09:53 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #49
RE: ARB uzavera - dotaz
(22-06-2012 09:43 PM)Wily napsal(a):  vole kup si samuraje a můžeš si při parkování to auto za s sebou ošahat Chehták
Chehták valim_se_smichy

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
22-06-2012 10:31 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #50
RE: ARB uzavera - dotaz
(22-06-2012 09:29 PM)Pelany napsal(a):  Spíš kdyby byl o 20cm kratší, to by bylo ideální do města, a z mýho pohledu jasnej adept Chehták

Kdyby byly v řiti ryby? sorry ale nedalo mi to Neviňátko

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
22-06-2012 10:36 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)