Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeep Commander 5,7 HEMI
Autor Zpráva
Hrvat Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 971
Připojen(a): 18-09-2014
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #11
RE: Jeep Commander 5,7 HEMI
Presne tak, jeep je jinej level. Bez opravdovyho vztahu k tyhle znacce, tzn. diagnoza jeepus morribundus, to nejde ustat...
Prosral jsem ve vsech jeebkach penize, nervy, cas, ale vzdycky jsem u nich stejne skoncil zpátky!
Nevim, jsem asi pacient, ale jeep je natolik jinej, specifickej, ze mi to proste neda spat, i kdyz tomu prd rozumim...[/code]

WH 4.7 V8
(Ex WK 5.7 Hemi)
Ex WJ 4.0 I6
Ex WG 3.1 TD
18-09-2022 10:55 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Hrvat za tento příspěvek:
PavelP, martiniano
PavelP Online
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 759
Připojen(a): 17-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #12
RE: Jeep Commander 5,7 HEMI
(18-09-2022 10:55 PM)Hrvat napsal(a):  Presne tak, jeep je jinej level. Bez opravdovyho vztahu k tyhle znacce, tzn. diagnoza jeepus morribundus, to nejde ustat...
Prosral jsem ve vsech jeebkach penize, nervy, cas, ale vzdycky jsem u nich stejne skoncil zpátky!
Nevim, jsem asi pacient, ale jeep je natolik jinej, specifickej, ze mi to proste neda spat, i kdyz tomu prd rozumim...[/code]

jsem stejnej pacient Chehták

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8 H.O. Overland Gaz LPG
BMW E 39 540 iA 4,4 V8 210 kW
Vosum hrnců je vosum hrnců,objem ničím nenahradíš JazykoPlaz
Fiat Ducato 120 Multijeet 2,3D
19-09-2022 07:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro PavelP za tento příspěvek:
Hrvat
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #13
RE: Jeep Commander 5,7 HEMI
(18-09-2022 10:55 PM)Hrvat napsal(a):  Presne tak, jeep je jinej level. Bez opravdovyho vztahu k tyhle znacce, tzn. diagnoza jeepus morribundus, to nejde ustat...
Prosral jsem ve vsech jeebkach penize, nervy, cas, ale vzdycky jsem u nich stejne skoncil zpátky!
Nevim, jsem asi pacient, ale jeep je natolik jinej, specifickej, ze mi to proste neda spat, i kdyz tomu prd rozumim...[/code]

hlásím stejnej pacoš i tady....raděj ty prachy už nepočítám, kdysi jsem si všechno poctivě zaznamenával do excelovské tabulky, ale po pár letech jsem raději přestal aby mě žena nebo děti nevyvrhli jak divočáka.
Myslím, že každej fanda značky to tak má, ne všechno se dá ospravedlnit, racionálně nějak vysvětlit, někdy holt poroučí srdíčko.

Jinak, není to o tom, že by moje Jeepy byly nějak nespolehlivý, ale nějak mě to furt nutí něco opravovat a dolaďovat a prostě do toho furt srát prachy i když to není vždycky úplně třeba. Asi fakt nemoc

05 WK HEMI - daily Láskovník
08 WH SRT - summer weekends only
97 XJ diesel - OFF
98 ZJ diesel - stock
20-09-2022 08:14 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro martiniano za tento příspěvek:
Hrvat
Hrvat Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 971
Připojen(a): 18-09-2014
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #14
RE: Jeep Commander 5,7 HEMI
Je to tak, jak píšeš, úplně přesný, i doma to mám podobně.
Vyměňovači u VW koncernu tohle nikdy nepochopí, to bývají často auta bez "duše", spotřebák, použít, vyhodit, vyměnit...
Jeep je prostě jinej!

WH 4.7 V8
(Ex WK 5.7 Hemi)
Ex WJ 4.0 I6
Ex WG 3.1 TD
20-09-2022 08:24 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Hrvat za tento příspěvek:
martiniano
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)