Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benzín ve vodě
Autor Zpráva
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #31
RE: Benzín ve vodě
(03-06-2022 05:44 PM)JUMBO napsal(a):  Bylo to v sadě v krabici. Nemyslím,že to skládají v prodejně co chceš. Ještě počkám co kdo napíše a kdyžtak se obrátím na prodejce.

no podle obrázku si myslím, že to je těsnění, co se otáčet nesmí, ale třeba se pletu.
03-06-2022 05:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JUMBO Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 294
Připojen(a): 16-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #32
RE: Benzín ve vodě
Tady to píšou.


Přiložené soubory Miniatury
   

JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5,2 LPG
05-06-2022 07:47 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #33
RE: Benzín ve vodě
ok, tak v tom případě je to jedno.
05-06-2022 10:02 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JUMBO Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 294
Připojen(a): 16-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #34
RE: Benzín ve vodě
Tak po dlouhé době čau. Oprava se nezdařila. Benzín stále ve vodě. Špatný reduktor lpg jsem vyloučil, tam problém bývá, že plyn prostupuje těsněním a jde do vody. Teď to mám mimo okruh, benzín tam prostě je.
Hlavy jsem na těsnost netestoval. Chyba, přisuzuval jsem to spíš těsnění.....
Na US fórech píšou časté praskliny mezi prostředními válci mezi ventily. Prý snad 70% motorů.
Řešil jste někdo opravu, zřejmě teda zavaření litiny? Má to vůbec smysl? Ty vole o auto se starám jak můžu,žádný blbnutí, možná dvakrát za celou dobu s dochlazením motoru a takto se odvděčí?
Předpokládám, že jiná cesta paliva do vody není...
Začínám být z toho poněkud unavený....

JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5,2 LPG
28-07-2022 01:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #35
RE: Benzín ve vodě
no budeš to muset zase sundat a nechat odtlakovat, abys viděl na čem jsi.
28-07-2022 09:30 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #36
RE: Benzín ve vodě
nechcem byť hnidopich, ale keď si mal dole tie makovice, prečo si ich rovno neotlakoval a nezgenerálkoval? Váhaveček
To by mal byť zálad každej takejto práce. Raz je hlava dole, tak je to ideálna príležitosť na kontrolu tesnosti, rovinnosti, zalapovať ventily, skontrolovať tuhosť pružín, vymeniť guferá....komu sa chce hrať tak prípadne vyhladiť kanály....

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
28-07-2022 10:02 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
mik
PavelP Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 759
Připojen(a): 17-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #37
RE: Benzín ve vodě
(28-07-2022 01:25 PM)JUMBO napsal(a):  Tak po dlouhé době čau. Oprava se nezdařila. Benzín stále ve vodě. Špatný reduktor lpg jsem vyloučil, tam problém bývá, že plyn prostupuje těsněním a jde do vody. Teď to mám mimo okruh, benzín tam prostě je.
Hlavy jsem na těsnost netestoval. Chyba, přisuzuval jsem to spíš těsnění.....
Na US fórech píšou časté praskliny mezi prostředními válci mezi ventily. Prý snad 70% motorů.
Řešil jste někdo opravu, zřejmě teda zavaření litiny? Má to vůbec smysl? Ty vole o auto se starám jak můžu,žádný blbnutí, možná dvakrát za celou dobu s dochlazením motoru a takto se odvděčí?
Předpokládám, že jiná cesta paliva do vody není...
Začínám být z toho poněkud unavený....

Ahoj, mě to hlava nebere . To je prostě divný.V dodávce paliva do sání motoru je tlak kterej podle mého názoru nemůže přetlačit tlak chladícího systému před ventilem aby se dostal benzin do chladiva.

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8 H.O. Overland Gaz LPG
BMW E 39 540 iA 4,4 V8 210 kW
Vosum hrnců je vosum hrnců,objem ničím nenahradíš JazykoPlaz
Fiat Ducato 120 Multijeet 2,3D
29-07-2022 10:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #38
RE: Benzín ve vodě
Tlak palivovyho cerpadla je cca 50psi tlak vody je 21psi. Ale ono to tam nejspis vleze pres kompresi motoru.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30-07-2022 09:04 AM od Wily.)
30-07-2022 09:02 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Wily za tento příspěvek:
Piskot
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)