Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Návrat k jeepu
Autor Zpráva
soptik Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 36
Připojen(a): 02-12-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Návrat k jeepu
Tak po pár letech a dvou dětech jsem se konečně vrátil k pořádným autům. Stal jsem se hrdým majitelem commandera. Zatím ujeto jen pár km ale chechtam se ještě teď
15-12-2021 07:44 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro soptik za tento příspěvek:
zapa
soptik Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 36
Připojen(a): 02-12-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #2
RE: Návrat k jeepu
   
15-12-2021 07:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 10 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro soptik za tento příspěvek:
mik, kolis, LutherZJ, LandEagle, standa.t, pete awd, samui, Maxdrtic, Harley, zapa
soptik Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 36
Připojen(a): 02-12-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: Návrat k jeepu
Zatím mám ujeto jen pár km. Ale potrebuju pár rad. Nesvítí mi podsvícení ovládání topeni a jiných ovladačů. Pak nejdou cidla. Mají pipat jen při zapnutém ovládači parkování??? A dá se nějakym způsobem vypnout to svícení světel když auto zamknu.?? Postupně budu dodávat plány a realizaci pár uprav. Nelíbí se mi ta chromová maska. Asi ho i casem prizvednu.
15-12-2021 07:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
soptik Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 36
Připojen(a): 02-12-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: Návrat k jeepu
   


Přiložené soubory Miniatury
   
15-12-2021 07:55 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro soptik za tento příspěvek:
samui, zapa
kolis Offline
brňák

Příspěvků: 1 173
Připojen(a): 04-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #5
RE: Návrat k jeepu
Ahoj Mrkálek, moc pekny kousek, libi se mi hodne ta hneda kuze a svetly interier, vypada to pekne PalecNahoru tak hodne stastnych kilometru a par komentaru za me.

(15-12-2021 07:52 PM)soptik napsal(a):  ..nesvítí mi podsvícení ovládání topeni a jiných ovladačů..
Velmi pravdepodobne odesly zarovky, ktere tam sviti. Je tady kolem toho vlakno s dost informacemi a fotkami, pohledej Mrkálek

(15-12-2021 07:52 PM)soptik napsal(a):  ..Pak nejdou cidla. Mají pipat jen při zapnutém ovládači parkování???..
Nevim, co presne myslis zapnutym ovladacem parkovani, ale jestli myslis radici paka v pozici [P], tak urcite ma pipat pri nizsi rychlosti (asi do 3-5km/h) pri pohybu vpred [D] i vzad [R]. Naopak v pozici [P] to pipat uz nema.

(15-12-2021 07:52 PM)soptik napsal(a):  ..A dá se nějakym způsobem vypnout to svícení světel když auto zamknu.??..
Myslis tim vypnuti sviceni potkavacich svetel (napr. 30s po zamknuti)? Pokud ano, da se to nastavit primo pres interni pocitadlo na pristrojovce - je tam nastaveni vseho mozneho, vcetne tohodle.

Jeep WK dizl vocpoda, OME lift 2", UCA: JBA offroad, 31" BFG T/A KO2, CAD4x4+PavelP HD skidplate + 3,25T shackles bitch!
http://jeep.jecool.net/ ::: http://jeep.jecool.net/parts/parts.htm ::: http://jeep.jecool.net/chleba/
16-12-2021 08:47 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jarda K Offline
Vlašimský pózér

Příspěvků: 2 290
Připojen(a): 15-03-2013
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #6
RE: Návrat k jeepu
Ta kožka je ale rozkošná! PalecNahoru

Si vis pacem, para bellum.
.... jen z mých mrtvých chladnoucích rukou.

Ex WG 2,7 CRD Limited '04 Chehták
16-12-2021 09:00 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Jarda K za tento příspěvek:
Becetka
soptik Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 36
Připojen(a): 02-12-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: Návrat k jeepu
Díky za reakce. To podsvícení jsem už nastudoval. Jen nevím jestli se do toho mám sám pouštět... I když mám Elektro vzdelani
16-12-2021 09:23 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
soptik Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 36
Připojen(a): 02-12-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #8
RE: Návrat k jeepu
Cidla jsem měl na mysli ten ovladač vedle ovládání vyhrejvani sedaček. Parkovací senzory. U manželky Suv se tím aktivují přední senzory.
16-12-2021 09:25 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Becetka Offline
Pokročilejší jeliman.

Příspěvků: 443
Připojen(a): 06-11-2020
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #9
RE: Návrat k jeepu
(16-12-2021 09:23 AM)soptik napsal(a):  Díky za reakce. To podsvícení jsem už nastudoval. Jen nevím jestli se do toho mám sám pouštět... I když mám Elektro vzdelani

At me kdyztak nekdo opravi, ale Jestli odesly diody, tak by se mely jen nahradit novejma, vycvaknoit, nacvaknout a nemelo by to bejt tolik o elektru, jako o piplavem rozebirani palubky, kde se da mraky veci vorvat. Aspon u myho wg to tak bylo. A ceka me to znovu, protoze mi odesla klapka topeni, tak rovnou vymenim i dalsi spatny diody.

WG 2001 3.1 TD
16-12-2021 09:33 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
soptik Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 36
Připojen(a): 02-12-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #10
RE: Návrat k jeepu
(16-12-2021 09:33 AM)Becetka napsal(a):  
(16-12-2021 09:23 AM)soptik napsal(a):  Díky za reakce. To podsvícení jsem už nastudoval. Jen nevím jestli se do toho mám sám pouštět... I když mám Elektro vzdelani

At me kdyztak nekdo opravi, ale Jestli odesly diody, tak by se mely jen nahradit novejma, vycvaknoit, nacvaknout a nemelo by to bejt tolik o elektru, jako o piplavem rozebirani palubky, kde se da mraky veci vorvat. Aspon u myho wg to tak bylo. A ceka me to znovu, protoze mi odesla klapka topeni, tak rovnou vymenim i dalsi spatny diody.

Co jsem tady vyčet. Tak jsou pajeny na destička. Takže prepajet za nový, nebo nahradit ledkama.. .
16-12-2021 09:50 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)