Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojistka zásuvky 12 V
Autor Zpráva
Richard Choun Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 12
Připojen(a): 13-12-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Pojistka zásuvky 12 V
Ahoj všichni,
mám prosbu. Mohl by mi někdo prosím poradit, kde najdu pojistku zásuvky 12 V? Otevřel jsem pojistkovou skříňku, ale pojistky nejsou skoro označené a vlákna vidím jen u těch velkých, tak nemohu ani zjistit, která je přepálená. Zásuvku používáme na nabíjení telefonu s navigací a chvilku to fungovalo a pak už byla bez napětí. Děkuji Moc za radu. Stačila by třeba fotka s šipkou, pokud to někdo ví.
14-08-2021 11:43 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
radio8 Offline
Moderator

Příspěvků: 509
Připojen(a): 22-08-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #2
RE: Pojistka zásuvky 12 V
(14-08-2021 11:43 AM)Richard Choun napsal(a):  Ahoj všichni,
mám prosbu. Mohl by mi někdo prosím poradit, kde najdu pojistku zásuvky 12 V? Otevřel jsem pojistkovou skříňku, ale pojistky nejsou skoro označené a vlákna vidím jen u těch velkých, tak nemohu ani zjistit, která je přepálená. Zásuvku používáme na nabíjení telefonu s navigací a chvilku to fungovalo a pak už byla bez napětí. Děkuji Moc za radu. Stačila by třeba fotka s šipkou, pokud to někdo ví.

Čau . V priloze posílám schéma a měly by to být pojistky čísla: 11,13,16 jedna z nich.

A pokud nejsou vidět přepálená vlákna, tak vem multimetr, nebo jakoukoliv zkousecku. Chytni se na kostru ( pant u dveří) a postupně zkousej ze shora na pojistce oba kontakty.
Pokud je pojistka oka, tak na obou kontaktech musíš namerit napětí. Pokud je pojistka špatná, nameris ho pouze na jednom kontaktu


Přiložené soubory Miniatury
   

Jeep Grand Cherokee WJ 2003 2.7CRD

Buď jeep, nebo jeep... Není nic mezi...
Hrdý člen " diesel gangu "
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-08-2021 12:30 PM od radio8.)
14-08-2021 12:27 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro radio8 za tento příspěvek:
Richard Choun
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)