Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Commander - padají budíky
Autor Zpráva
Slavrs Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 532
Připojen(a): 06-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #1
Commander - padají budíky
Ahoj , potřebuji navést mechanika na záludnou závadu.

Za jízdy mě zdechne celá přístrojovka , nejdou blinkry a převodovka neřadí - nechá poslední kvalt . Po pár minutách naskočí a pak zase klidně zdechne . Někdy to udělá 10x za den , někdy 1x ...

Podle mě bude nějaký kopanec v elektrice,např. jestli odskakuje nějaký relátko nebo tak něco,nevim.

Přístrojovka je v pohodě,ta se poslala do opravy jako první,jelikož tam prý občas odejde nějaký procesor,ale to je v poho.

Tak jestli to třeba někdo už neřešil,taková opět specialitka Depresníček

Commander , 3.0CRD , 2006
28-05-2021 06:52 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #2
RE: Commander - padají budíky
(28-05-2021 06:52 AM)Slavrs napsal(a):  Ahoj , potřebuji navést mechanika na záludnou závadu.

Za jízdy mě zdechne celá přístrojovka , nejdou blinkry a převodovka neřadí - nechá poslední kvalt . Po pár minutách naskočí a pak zase klidně zdechne . Někdy to udělá 10x za den , někdy 1x ...

Podle mě bude nějaký kopanec v elektrice,např. jestli odskakuje nějaký relátko nebo tak něco,nevim.

Přístrojovka je v pohodě,ta se poslala do opravy jako první,jelikož tam prý občas odejde nějaký procesor,ale to je v poho.

Tak jestli to třeba někdo už neřešil,taková opět specialitka Depresníček

Commander , 3.0CRD , 2006

Kabeláž pod baterkou...... respektive ta řídící jednotka je to jen u dieselu :-)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 28-05-2021 07:51 AM od Wily.)
28-05-2021 07:48 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #3
RE: Commander - padají budíky
zdarec, nevím jak u crd, ale na benzínu to dělala spínačka. U dvou aut, shodou okolností 5,7 v8 úspěšně vyřešeno výměnou. Byla na to i svolávačka od Jeepu.

05 WK HEMI - daily Láskovník
08 WH SRT - summer weekends only
97 XJ diesel - OFF
98 ZJ diesel - stock
28-05-2021 08:33 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro martiniano za tento příspěvek:
Harley, kolis
Slavrs Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 532
Připojen(a): 06-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #4
RE: Commander - padají budíky
(28-05-2021 08:33 AM)martiniano napsal(a):  zdarec, nevím jak u crd, ale na benzínu to dělala spínačka. U dvou aut, shodou okolností 5,7 v8 úspěšně vyřešeno výměnou. Byla na to i svolávačka od Jeepu.

Díky za názor - ale když je svolávačka , tak bych to tipoval u novějších aut , to auto má najeto ca 220 000 , rok 2006 a začalo to dělat teď ... ale každopádně vzkážu , ať se na to podívají . Kopance v elektrice se hledají vždycky dobře PalecDolu
28-05-2021 11:10 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #5
RE: Commander - padají budíky
ne....v lednu jsem byl na svolávačce s jinou věcí s WK 05.
Podle vinu ti řeknou která akce je pro tebe aktuální. A to že to teď začlo dělat je normální. Dvě starý wk hemi to měly úplně stejně. Prostě z ničeho nic začly padat budíky za jízdy. V tom druhým šel navíc vytáhnout klíč v poloze ON. Na toto přesně byla svolávačka. U obou vyměněna celá spínačka a problém vyřešen.

05 WK HEMI - daily Láskovník
08 WH SRT - summer weekends only
97 XJ diesel - OFF
98 ZJ diesel - stock
28-05-2021 11:18 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KarelH Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 48
Připojen(a): 17-09-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #6
RE: Commander - padají budíky
Mě taky měnili spínačku v rámci svolavacky mám WH07
Třeba moje žena měla klíč od auta na svazku ostatními klíči, barák, kancl + zeton do košíku a nějaký další hovadiny a to vše na takový ty tkaničce na krk. Podobnou zbraň používali Husiti.
No, a jak se to za jízdy kinklalo, tak ji blikala palubka. Já s tím jezdil se svým samotným klíčem a nikdy nic.
Takže, mít klíč pokud možno samostatně a nekopat no něj kolenem

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD Limited
28-05-2021 06:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #7
RE: Commander - padají budíky
No nevím, něco podobnýho jsi už řešil http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=3144
dokonce ti tam i Palo poradil jak ověřit jestli to dělá ten IG (spínačka) nebo nee.
28-05-2021 06:26 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Slavrs Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 532
Připojen(a): 06-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #8
RE: Commander - padají budíky
(28-05-2021 06:26 PM)Wily napsal(a):  No nevím, něco podobnýho jsi už řešil http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=3144
dokonce ti tam i Palo poradil jak ověřit jestli to dělá ten IG (spínačka) nebo nee.

No podobnýho - občas se rozsvítí komplet palubka , nyní naopak úplně zdechne a převodovka neřadí , nevím jestli to má spolu nějakou souvislost . Uvidíme na co se přijde , tady se ptám proto,zdali to někdo už neřešil a uměl nasměřovat.Mrkne se na tu RJ i na spínačku a uvidí se .
30-05-2021 06:29 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
norba Offline
Používa furt...

Příspěvků: 182
Připojen(a): 07-04-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #9
RE: Commander - padají budíky
Mne to nedávno tiež urobilo, budíky vypli počas jazdy. Spinacku mi menili v rámci zvolávačky pred 3 rokmi. Keď budíky vypnú, stačí pritlačiť kľúč dovnútra a znova nabehnú.

Jeep Commander CRD Limited
31-05-2021 06:59 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)