Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0733 incorrect ratio
Autor Zpráva
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #11
RE: 0733 incorrect ratio
Cele zle od sameho zaciatku.
"Procet jsem fora a jal se objednavat dily" je najdrahsi postup opravy.

Co takto relevantna diagnostika? Ake su fill indexy spojok? Pripadne tlakova skuska ? Alebo myslis ze tie meracie porty na tej almare su pre srandu kralikom? Co je "opravna sada valve body"? Nejaky shiftkit od transgo alebo od sonnaxu?

Ak v tej skrini nebol obrus a kovove ciastocky, nie je ulomena segerka na hlavnom bubne, olej nesmrdel spaleninou.... tak je dost mozne ze sa ti zasekavaju piesty vo valve body, praskla pruzinka alebo unika tlak niekde....

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
20-02-2020 09:03 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
white
M6032 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 5
Připojen(a): 18-02-2020
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #12
RE: 0733 incorrect ratio
Tak ono to bylo spíš v režimu "co kdyby to zabralo." Často se v souvislosti s těmito závadami skloňuje problematika oleje, filtrů a čidel a mechanik měl úkol vyřešit ještě jeden jiný nesouvisející problém, tak to dostal jako bonusový balíček, protože se tato závada objevila v mezičase mezi objevením první závady a návštěvou mechanika. A když už tam to auto jelo, tak jsem z první objednal ty tři čtyři nejčastěji zmiňované viníky, protože to jsou v podstatě korunové položky, kdy ty čidla byly někde kolem pětistovky až tisícovky. Pak přišel telefon od mechanika, že to nezabralo a že je třeba ještě ten solenoid pack a ta sada od transgo. Tož se objednal a vzápětí přišel další hovor, že ani to nezabralo.
Vlastně celá ta mise byla spíš o tom, jestli můj garážník dokáže opravit zároveň s tou původní závadou, ať se nemusí řešit odtah. A ta sázka na tuhle kartu mi i z finančního hlediska dávala smysl, protože kdyby to zafungovalo, tak o té závadě vlastně ani pořádně nevím, protože by to stálo tolik, že to v dlouhodobém výčtu všech oprav nemá naději nikterak vyniknout ani cenou, ani délkou opravy. A když se to nepodařilo, tak tratím peníze, které svou hodnotou nejsou ani na příjemný páteční večer.
Tolik k vysvětlení mých úvah.

Teď už je mi jasný, že se převozu někam za diagnostikou nevyhnu. Bohužel to bude muset počkat, protože mě skolila taková rýmička, že v souvislosti s Jeepem spíš uvažuji komu ho odkážu. Tohle nemám šanci přežít.
Máte někdo nějaké tipy na servis, kde by takovou diagnostikou disponovali? Prahu mám na dohled a Mělník za zády.
24-02-2020 01:27 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro M6032 za tento příspěvek:
LandEagle
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #13
0733 incorrect ratio
Coronu prevezmu za korurnu kdyby se jinej tytir nenasel.

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
25-02-2020 08:26 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)