Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
Autor Zpráva
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #31
RE: přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
(30-05-2019 03:15 PM)standa.t napsal(a):  
(30-05-2019 01:52 PM)JaneK napsal(a):  Jakakoliv naprava z Jeepa na Sprinteru najede taky milion Chehták

to se nehádám, pár sprinterů jsem na dílně měl a ta náprava mě docela zaujala svojí robustností, nevim, co má za převod a jakou rozteč, ale myslim, že stojí za zamyšlení... A nebude drahá

no nemám proti tomu nic, ale co předek? co k tomu? jak už jsem říkal, doma se mi válí mega robustní zadek z mascotta, ale co k tomu? To stejný bude sprinter, bude menší ale třeba pořád dobrá, ale co k ní do páru?
30-05-2019 07:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pipos4x4 Offline
Jeep x Jeeb

Příspěvků: 4 415
Připojen(a): 22-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #32
RE: přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
K cemu vam budou mega obr napravy, kdyz budes dif soupat po zemi ...to bude special na sprinty s 1500PS ???? V terenu se resi mit co nejmensi dif ke kolum a tim padem co nejvetsi svetlost pod napravou....pokud mozno nemit na naprave tri dify/uchyt ramene ci Listaku + dif + uchyt ramene ci Listaku/

Na to auto zase nejdou dat neomezeny kola,takze asi Chero s 42'' v CR nepostavis na znacky a neprojdes STK

Takze bych se drzel difu kolem 8,25''-8,5'' a vic neresil

Jeeb G Ch 4,7 V8-LA +6,5'',NV 241, diff 4.625+AVM, 2x TJM Lock,37" Trepy,THY-637Y-C+ 200Cell+Flowmaster70 3'',Superchips, Throttle 70mm,Talon 9.5-BOW II..
https://www.youtube.com/watch?v=fZqO_O_X0UQ
https://www.youtube.com/watch?v=-c2yVLHD0uA
http://pipos4x4.rajce.idnes.cz/
31-05-2019 02:16 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro pipos4x4 za tento příspěvek:
PETARDAK, Luma
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #33
RE: přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
Nejde mi primarne o znacky a stk. I kdyz by to bylo mene omezujici, neni to pro me priorita. Klidne si auto prevezu. Co se tyce naprav, nepotrebuju zrovna tunovy napravy, pokud moje pozadavky zvladnou i jiny. Hledam kombinaci ktera bez problemu zvladne treba zamceny 37" a 40". To je v nasich koncinach problem, pokud nechci zacinat patrolima napravama. Hledam alternativu...je tu nejaka dostupna?
01-06-2019 11:29 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #34
RE: přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
(01-06-2019 11:29 AM)martiniano napsal(a):  Hledam kombinaci ktera bez problemu zvladne treba zamceny 37" a 40". To je v nasich koncinach problem, pokud nechci zacinat patrolima napravama. Hledam alternativu...je tu nejaka dostupna?

Je. Dana 60. Alebo ina "one ton axle"

Ale na XJ je to kravina. Jednak to na 35+ vyzera extremne disproporcne a druhak sa to auto zlomi. A mozes ho vystuzovat doblba. A ver ze viem o com hovorim.

Patrolia naprava nie je o nic pevnejsia nez D44..A s normalnym motorom a 40" pneu bude mat zivotnost mensiu ako dana 35 na 35" Totizto pri navrhovani patrola nebola genialita maleho zlteho muza v pevnosti naprav ale proste v tom ze tomu autu dali motor ktory tym napravam nedokaze ublizit :p

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
01-06-2019 08:29 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
Luma, whitedevil
pipos4x4 Offline
Jeep x Jeeb

Příspěvků: 4 415
Připojen(a): 22-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #35
RE: přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
A ten Chrysler 8.25" s kootoucema je spatne ??? Mam tady na tom jedno XJ a funguje to 6 let paradne.....jezdi pouze 33" , ale nesmysly......

Jeeb G Ch 4,7 V8-LA +6,5'',NV 241, diff 4.625+AVM, 2x TJM Lock,37" Trepy,THY-637Y-C+ 200Cell+Flowmaster70 3'',Superchips, Throttle 70mm,Talon 9.5-BOW II..
https://www.youtube.com/watch?v=fZqO_O_X0UQ
https://www.youtube.com/watch?v=-c2yVLHD0uA
http://pipos4x4.rajce.idnes.cz/
02-06-2019 09:05 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #36
RE: přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
(02-06-2019 09:05 AM)pipos4x4 napsal(a):  A ten Chrysler 8.25" s kootoucema je spatne ??? Mam tady na tom jedno XJ a funguje to 6 let paradne.....jezdi pouze 33" , ale nesmysly......

já myslím, že není. Nemám s ní osobní zkušenost ale pár lidí s ní znám a neslyším, že by někdo s 33" trhal poloosy. Je c-klipová jako fordka, ale to s kotoučema není takovej problém, a dá se sehnat bez větších problémů, KJ-ček je všude dost. Původně jsem ji taky zvažoval, ale jelikož jsem se nakonec rozhodl pro 35" kola, vzal jsem fordku.
02-06-2019 02:50 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #37
RE: přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
(01-06-2019 08:29 PM)palo-cherokee napsal(a):  
(01-06-2019 11:29 AM)martiniano napsal(a):  Hledam kombinaci ktera bez problemu zvladne treba zamceny 37" a 40". To je v nasich koncinach problem, pokud nechci zacinat patrolima napravama. Hledam alternativu...je tu nejaka dostupna?

Je. Dana 60. Alebo ina "one ton axle"

Ale na XJ je to kravina. Jednak to na 35+ vyzera extremne disproporcne a druhak sa to auto zlomi. A mozes ho vystuzovat doblba. A ver ze viem o com hovorim.

Patrolia naprava nie je o nic pevnejsia nez D44..A s normalnym motorom a 40" pneu bude mat zivotnost mensiu ako dana 35 na 35" Totizto pri navrhovani patrola nebola genialita maleho zlteho muza v pevnosti naprav ale proste v tom ze tomu autu dali motor ktory tym napravam nedokaze ublizit :p

palo, já ti věřím, že se ti to povedlo. Sice se mi to těžko chápe, ale věřím.
O disproporcionalitě bychom se mohli bavit. Mně se to třeba líbí a vřadě případů je velký kolo výhodou. Ale samozřejmě přiznávám, že taková velikost už vypadá trošku mimo, zvlášť na malým čírku.
Ohledně dany 60, možná máš lepší zdroje, ale nezdá se mi že by se válely všude okolo. Pro mě je to stejný problém jako D44
02-06-2019 03:11 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #38
RE: přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
No ved ale 33 je pre xj uz "velke kolo" 35" este viac. Uvedom si ze v serii to islo na 28 az 29" koleckach. A na 33 ti v pohode staci d44 alebo ch. 8.25 alebo ford8.8.. dopredu pripadne aj vystuzena d30 z jk alebo teda d 44.

Pokial ide o dostupnost, tak ak chces, tak novych D44 alebo d60 ti dodam aj kamion:Chehták:Takze si povedzme na rovinu - nie je to o tom ze by neboli dostupne, je to len o cene

Ja nepodcenujem vyhody velkeho kolesa, ale zaroven si povedzme aj nevyhody. Ak to ma na 40" nieco vydrzat, tak potrebujes adekvatnu napravu. Ale takato naprava bude s tymi kolami vazit 300-400 kg. A to cele krat dva. Plus podvozok. Takze pod xj ktore vazilo 1800 kg aj s botami zavesis dalsiu tonu.
Takze hmotnostne z neho spravis patrol. Xj je unibody. Pracuje cela kasna. Schvalne si vybehni niekam do terenu, poriadne to vykriz niekde tak aby si mal nejake zadne koleso v lufte a otvor si zadne dvere a kufor. Ze ci ho potom aj zavries bez trieskania dvermi.

Dalej tie kolesa musis niecim aj otacat. A pri 40" uz setup stuchacka proti panhardke moc nefunguje. Takze nutne hydroassist. Lebo inak sprosto ulomis horny uchyt panhardky a ulozenie prevodky riadenia. Toto je bezne uz pri 35". Tak si das tu pracu a prevaris to vyztuhou. Zavesis to povedzme ze na long arm niekam na priecku prevodovky . Aj tak budes musiet vyrazne orezat blatniky aby tam tie kola vobec vliezli. tym.padom sa ti ale rozidu zvary na vrstvach a budes to musiet nejak zaplatat a vystuzit. Takze tam das pevnostne prahy, spravis tomu klietku..... a neskor to aj tak praskne v tom obluku ktory je pod nohami pri poziarnej prepazke. A ked to odstrojis tak zistis ze je prasknuty aj tunel prevodovky...

A pokial ide o tu disproporciu, tax xj na 40" naozaj vyzera ako osa na cukriku alebo ako 13 rocna skolacka s 8 kozamiChehták

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
02-06-2019 04:38 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
whitedevil, white, martiniano
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #39
RE: přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
(02-06-2019 04:38 PM)palo-cherokee napsal(a):  No ved ale 33 je pre xj uz "velke kolo" 35" este viac. Uvedom si ze v serii to islo na 28 az 29" koleckach. A na 33 ti v pohode staci d44 alebo ch. 8.25 alebo ford8.8.. dopredu pripadne aj vystuzena d30 z jk alebo teda d 44.

Pokial ide o dostupnost, tak ak chces, tak novych D44 alebo d60 ti dodam aj kamion:Chehták:Takze si povedzme na rovinu - nie je to o tom ze by neboli dostupne, je to len o cene

Ja nepodcenujem vyhody velkeho kolesa, ale zaroven si povedzme aj nevyhody. Ak to ma na 40" nieco vydrzat, tak potrebujes adekvatnu napravu. Ale takato naprava bude s tymi kolami vazit 300-400 kg. A to cele krat dva. Plus podvozok. Takze pod xj ktore vazilo 1800 kg aj s botami zavesis dalsiu tonu.
Takze hmotnostne z neho spravis patrol. Xj je unibody. Pracuje cela kasna. Schvalne si vybehni niekam do terenu, poriadne to vykriz niekde tak aby si mal nejake zadne koleso v lufte a otvor si zadne dvere a kufor. Ze ci ho potom aj zavries bez trieskania dvermi.

Dalej tie kolesa musis niecim aj otacat. A pri 40" uz setup stuchacka proti panhardke moc nefunguje. Takze nutne hydroassist. Lebo inak sprosto ulomis horny uchyt panhardky a ulozenie prevodky riadenia. Toto je bezne uz pri 35". Tak si das tu pracu a prevaris to vyztuhou. Zavesis to povedzme ze na long arm niekam na priecku prevodovky . Aj tak budes musiet vyrazne orezat blatniky aby tam tie kola vobec vliezli. tym.padom sa ti ale rozidu zvary na vrstvach a budes to musiet nejak zaplatat a vystuzit. Takze tam das pevnostne prahy, spravis tomu klietku..... a neskor to aj tak praskne v tom obluku ktory je pod nohami pri poziarnej prepazke. A ked to odstrojis tak zistis ze je prasknuty aj tunel prevodovky...

A pokial ide o tu disproporciu, tax xj na 40" naozaj vyzera ako osa na cukriku alebo ako 13 rocna skolacka s 8 kozamiChehták

já myslím, že jsme trochu ztratili směr. Já s tebou ve všem souhlasím a ač to nemusí vypadat, jsem si vědom věcí co jsi tu zmínil. V tomto threadu mi šlo a primárně stále jde o přední osu. Jen jsem tu podotýkal, že v našich končinách je mnohem jednodušší sehnat poměrně silnou zadní nápravu, ale spárovat ji s adekvátně silným předkem je problém. A ne, nemyslel jsem s novým. To jsem, tak nějak doufal, že je patrný z povahy mé stavby a staveb mnoha lidí okolo mě. Pokud člověk hledá použitý nápravy, který bez problémů zvládnou třeba ty zamčený 35"ky, musí se kurva otáčet. Pokud tedy nechce jít cestou patrolích (tato varianta se mi příčí), další možnosti jsou dost omezený. Teda pokud mi něco neuniká??
02-06-2019 11:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Skalik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 626
Připojen(a): 06-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #40
RE: přední Dana 44 z TJ/JK nebo i starší???
martiniano: možná bych zkusil vrakáče po evropě. Spousta starších trucků měla tuhou i ve předu a od velikosti Ford F250, Dodge Ram 2500 a Chevrolet 2500 už budou pořádný nápravy. Objevovalo se to i třeba na Ford Excursion.

Takže když najdeš nějaký takový auto na vrakáči tak máš nápravy.

Bude to hledání, ale věřím, že v evropě najdeš.

2007 JKU Sahara, benál + automat
03-06-2019 10:07 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)