Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
výměna panhardky za stavitelnou
Autor Zpráva
klimbik Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 16
Připojen(a): 12-07-2021
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #11
RE: výměna panhardky za stavitelnou
to je dobre, ze tu neodpovidaji lidi, kteri tomu nerozumi. ja jsem zvykly z youtube ze tam pise kdokoliv. klidne i kdyz je to blbost. a cekaji ze to hned udelam.
No vim, ze existuje i snizene uchyceni panhardky k ramu auta, ale taky vim, ze nekdo to prave resi delsi panhardkou. Jak se zaruci rovnobeznost panhardky s tyci rizeni, kdyz se jen budou tyce prodluzovat, to nevim. asi to nejde? ale proc to tak nekdo dela? jen proto, ze je to jednodussi a nedomyslel prave to propruzeni a nasledne samovolne zataceni?

JEEP CHEROKEE XJ 1991
Klimbíkova bastlírna - můj youtube kanál - i o JEEPu! :)
05-02-2022 12:37 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #12
RE: výměna panhardky za stavitelnou
(05-02-2022 12:19 PM)Luma napsal(a):  
(05-02-2022 10:32 AM)klimbik napsal(a):  Kdyz tomu rozumi, tak je to v poradku. Obcas mi ale radi lidi, kteri o vecech vubec nevi a je pak tezke se v tom vyznat, kdo je kdo. Jeste me napadlo, ze ta stouchacka asi jde prodlouzit, je na ni takova spojka, hned u cepu ktery jde do pitmanky. Tak mozna kdyz se spojka koupi delci, nebo vic vysroubuje, tak budu moct moji novou panhardku pouzit. Diky

Obcas je dobre kouknout, co lide tady pisi,
To je stejne jako bys napsal Palo Cherokee, zda videl jeepaChehták

A viděl? Chehták
05-02-2022 01:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Wily za tento příspěvek:
Harley
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #13
RE: výměna panhardky za stavitelnou
(05-02-2022 12:37 PM)klimbik napsal(a):  to je dobre, ze tu neodpovidaji lidi, kteri tomu nerozumi. ja jsem zvykly z youtube ze tam pise kdokoliv. klidne i kdyz je to blbost. a cekaji ze to hned udelam.
No vim, ze existuje i snizene uchyceni panhardky k ramu auta, ale taky vim, ze nekdo to prave resi delsi panhardkou. Jak se zaruci rovnobeznost panhardky s tyci rizeni, kdyz se jen budou tyce prodluzovat, to nevim. asi to nejde? ale proc to tak nekdo dela? jen proto, ze je to jednodussi a nedomyslel prave to propruzeni a nasledne samovolne zataceni?

Ano to snížení se taky dělá, ale neni to moc vhodný řešení, protože se zvýší tlak na unibody v tom uchycení toho držáku na karoserii pro ten panhard. Proto je lepší ji prodloužit. Popřípadě posunout držák na nápravě, ale i to má svoje pravidla....
05-02-2022 01:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
klimbik Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 16
Připojen(a): 12-07-2021
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #14
RE: výměna panhardky za stavitelnou
tak ted uz jsem uplne zmateny. pripadalo mi to, jako byste mi rikali, ze prodluzovat nee, a ted zase ze prodluzovat joo :)
jaka teda prosim pravidla to ma? nahodim uz koupenou delsi panhardku (nastavim si prodlouzeni kolik potrebuju) a co nejjednodussiho bych mel udelat, aby prave nenastaval ten problem pri propruzeni?

JEEP CHEROKEE XJ 1991
Klimbíkova bastlírna - můj youtube kanál - i o JEEPu! :)
05-02-2022 01:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #15
RE: výměna panhardky za stavitelnou
(05-02-2022 01:48 PM)klimbik napsal(a):  tak ted uz jsem uplne zmateny. pripadalo mi to, jako byste mi rikali, ze prodluzovat nee, a ted zase ze prodluzovat joo :)
jaka teda prosim pravidla to ma? nahodim uz koupenou delsi panhardku (nastavim si prodlouzeni kolik potrebuju) a co nejjednodussiho bych mel udelat, aby prave nenastaval ten problem pri propruzeni?

Lumír psal o tyčí k řízení.
05-02-2022 02:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #16
RE: výměna panhardky za stavitelnou
(05-02-2022 01:16 PM)Wily napsal(a):  
(05-02-2022 12:19 PM)Luma napsal(a):  To je stejne jako bys napsal Palo Cherokee, zda videl jeepaChehták
A viděl? Chehták

No videl, ale už je to nejaká doba. Naposledy tuším vtedy keď bol u mňa Wily na návšteve. ChehtákChehtákChehták

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
05-02-2022 02:16 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #17
RE: výměna panhardky za stavitelnou
(05-02-2022 01:48 PM)klimbik napsal(a):  tak ted uz jsem uplne zmateny. pripadalo mi to, jako byste mi rikali, ze prodluzovat nee, a ted zase ze prodluzovat joo :)
jaka teda prosim pravidla to ma? nahodim uz koupenou delsi panhardku (nastavim si prodlouzeni kolik potrebuju) a co nejjednodussiho bych mel udelat, aby prave nenastaval ten problem pri propruzeni?

Proste ji tam dej, srovnej napravu pod auto, srovnej volant, tak abys mel kola rovne volant rovne. A pak badej zda jsou body ulozeni panhardky a atouchacky paralelne.

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
05-02-2022 03:45 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Luma za tento příspěvek:
klimbik
Becetka Offline
Pokročilejší jeliman.

Příspěvků: 443
Připojen(a): 06-11-2020
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #18
RE: výměna panhardky za stavitelnou
Tak nove prichoziho tazatele tak negriluj, Lumo, vzdyt toho zas tolik nerekl Mrkálek a casem pochopi, kdo je tady kdo... Ani ja jsem se toho jeste u vsech nedopatral a malo kdo tu ma v profilu udano, co dela.

WG 2001 3.1 TD
05-02-2022 05:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Becetka za tento příspěvek:
Luma
sonix Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 859
Připojen(a): 15-08-2013
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #19
RE: výměna panhardky za stavitelnou
(05-02-2022 05:41 PM)Becetka napsal(a):  Tak nove prichoziho tazatele tak negriluj, Lumo, vzdyt toho zas tolik nerekl Mrkálek a casem pochopi, kdo je tady kdo... Ani ja jsem se toho jeste u vsech nedopatral a malo kdo tu ma v profilu udano, co dela.

Však ho negriluje...napsal mu čistou pravdu :)

Čím více je auto teréní,tím dál pro něj pojedete traktorem....
05-02-2022 06:07 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
sonix Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 859
Připojen(a): 15-08-2013
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #20
RE: výměna panhardky za stavitelnou
:)...

Čím více je auto teréní,tím dál pro něj pojedete traktorem....
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-02-2022 06:08 PM od sonix.)
05-02-2022 06:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)