Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Větší intercooler
Autor Zpráva
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Větší intercooler
Zdar nadšenci, rozhodl jsem se místo origo intercooleru, kterej uz neni v nejlepším stavu, nacpat něco většího, nejlépe 3" nebo 2,5" plus dát do pryč ten debilní rezonátor. Otázka zní, už jste to někdo dělal nebo má s tím někdo zkušenosti? Už mám vyhlídnutý vesměs všechny díly, co jsou potřeba, ale ještě si nejsem úplně jistej s rozměrama intercooleru. Díky moc a jestliže se tu podobné téma nachází, tak se omlouvám, ale nenašel jsem nic podobnýho...)    
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 28-03-2019 10:56 PM od Mára Grand.)
28-03-2019 10:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Mára Grand za tento příspěvek:
LandEagle
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #2
RE: Větší intercooler
Tak nakonec se zadařilo a vecpal jsem tam 3" intercooler včetně hadic a poslal pryč turbo rezonátor. Mnohem lepší odezva plynu a lepší chlazení vzduchu, protože originál je skoro celej schovanej za nárazníkem.. Z_smoke


Přiložené soubory Miniatury
   
12-04-2019 10:34 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Mára Grand za tento příspěvek:
mmarek, LandEagle
Skalik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 626
Připojen(a): 06-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #3
RE: Větší intercooler
Pěkná práce PalecNahoru

2007 JKU Sahara, benál + automat
12-04-2019 11:15 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #4
RE: Větší intercooler
cool
seznam dilu a zdroj?

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
12-04-2019 11:22 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #5
RE: Větší intercooler
zdroj byl race-shop.cz a vlastně jen kvůli tomu, že jsem tam našel nejlevněji veškerý silikonový kolena, páč jinak to jsou docela palby za kus silikonu.) plus mínus to vyšlo na nějakejch 6 litrů. kupoval jsem ještě oil catch can, ale ještě nebyl čas ji přidělat. Ale jinak jsou tam 3x 90° koleno, 65° alu roura, 45° koleno a spojky, případě zájmu můžu rozepsat podrobněji Mrkálek
14-04-2019 11:54 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvků: 2 042
Připojen(a): 30-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #6
RE: Větší intercooler
Mě by zajímal ten oil catch can PalecNahoru mohl bys sem hodit fotky až budeš montovat? Mám to taky v plánu.

tel. 604353752
14-04-2019 12:31 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: Větší intercooler
(14-04-2019 12:31 PM)paulie napsal(a):  Mě by zajímal ten oil catch can PalecNahoru mohl bys sem hodit fotky až budeš montovat? Mám to taky v plánu.

Tak hotovo, byl to sice trochu voser sehnat nějaký redukce, ale nakonec se to nějak splácalo naholou
Dneska nebo zejtra nahodim foto, jak to dopadlo.)
28-05-2019 03:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)