Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lakovna, karosárna
Autor Zpráva
eL. Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 4
Připojen(a): 11-02-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
lakovna, karosárna
Ahoj,

měl bych jeden dotaz: před půl rokem jsem si pořídil 4.0 WJčko. Pochopitelně má řadu neduhů, které se postupně snažím dávat dohromady. Ledacos se docela daří, něco míň. No a na něco si netroufám vůbec.
Aktuálně řeším karoserii. Potřebuju udělat prahy a nějaké drobnosti a pomalu se připravuju na celolak. Poradili byste mi prosím slušnou karosárnu a lakovnu ve Středočeském kraji? Podle stránek jsou všechny bezvadné, ale...Nevěřícník

DíkyPalecNahoru

WJ 4.0
KJ 3.7
19-02-2019 06:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #2
RE: lakovna, karosárna
(19-02-2019 06:18 PM)eL. napsal(a):  Ahoj,

měl bych jeden dotaz: před půl rokem jsem si pořídil 4.0 WJčko. Pochopitelně má řadu neduhů, které se postupně snažím dávat dohromady. Ledacos se docela daří, něco míň. No a na něco si netroufám vůbec.
Aktuálně řeším karoserii. Potřebuju udělat prahy a nějaké drobnosti a pomalu se připravuju na celolak. Poradili byste mi prosím slušnou karosárnu a lakovnu ve Středočeském kraji? Podle stránek jsou všechny bezvadné, ale...Nevěřícník

DíkyPalecNahoru
lakovnu najdeš, s karosárnou budeš mít potíž, ty zanikly po roce 2008.

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
20-02-2019 09:32 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
eL. Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 4
Připojen(a): 11-02-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: lakovna, karosárna
Já vím, napsal jsme to, jako kdybych sháněl přinejmenším Sodomku Smíšek
Ale snad to není až tak hrozné. Chce to ty prahy, jeden ještě možná půjde zachránit. Pak mám díru ve střeše, tu vytvořil nějaký inovátor. K tomu nějaké drobnosti, zbytek působí celkem slušně. Ale v nejbližším okolí (Praha, Kladno) nevím o žádném zaručeném klempíři a jen tak se mi to zkoušet nechce.

WJ 4.0
KJ 3.7
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21-02-2019 12:04 AM od eL..)
21-02-2019 12:00 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)