Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
Autor Zpráva
Fuxxo Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 3
Připojen(a): 15-06-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
Zdravim . Vedel by mi niekto pomoct pri tomto vozidle? Stratil som kluce od auta. Novy kluc som si dal vyrobit podla kodovacej karty. Kluc je vyskusany, funguje ako ma, no problem mam s imobilizerom. V servise mi povedali, aby som auto doniesol. No tahat auto 200km alebo na ho dat na odtahovku mi pride pritiahnute za vlasy a o tom ich pristupe ani nehovorim..

Vedel by niekto spravit immo off na tejto verzii? viem dokazat, ze vozidlo je v mojom vlastnictve, pokial to bude potrebne. Dakujem za akekolvek info.

v prilohe pripajam aj odfotenu ECU

Fuxxo


Přiložené soubory Miniatury
   
15-06-2018 09:00 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #2
RE: WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
No tak prispevky typu immo off na diskusnom fire a navyse hned ako 1. prispevok noveho uzivatela....a okrem toho ako by si to chcel spravit na dialku? To pri tomto systeme moc dobre nejde. A vymena rj tiez bez dalsich uprav na aute nepomoze. Jedine doviezt do servisu. Je jedno kam,podstatne je aby vedeli co robia. Odkial ze to si?

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 15-06-2018 09:07 AM od palo-cherokee.)
15-06-2018 09:05 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
PETARDAK Offline
JEEPař z Valach :-)

Příspěvků: 2 740
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 20
Příspěvek: #3
RE: WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
(15-06-2018 09:05 AM)palo-cherokee napsal(a):  No tak prispevky typu immo off na diskusnom fire a navyse hned ako 1. prispevok noveho uzivatela....a okrem toho ako by si to chcel spravit na dialku? To pri tomto systeme moc dobre nejde. A vymena rj tiez bez dalsich uprav na aute nepomoze. Jedine doviezt do servisu. Je jedno kam,podstatne je aby vedeli co robia. Odkial ze to si?

Teda Palo, věřil jsem více v tvé schopnosti! valim_se_smichyvalim_se_smichy

   

"takovej benzínovej machr, co vidí kousek polní cesty s blátem a nejede......" Z_trnda_fiba
http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1207
15-06-2018 09:11 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro PETARDAK za tento příspěvek:
Renije
Fuxxo Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 3
Připojen(a): 15-06-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
som z Hnúšte.

na dialku by sa to dalo vyriesit, ze by som poslal ecu napr. len neviem ci je to pri tomto vozidle mozne.

preto som napisal sem, lebo tu by mohli ludia vediet ako sa to spravit da.

mas pravdu, som tu novy uzivatel, ale skusam uz vsetko. mam servis v ZV, teda mam moznost tam ist, len tam maju taky pristup, ze mi povedali aby som auto doniesol vrtulnikom, ked ho neviem nastartovat.. v takom servise nech zedia viete co...
15-06-2018 09:12 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #5
RE: WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
Já jsem od přírody důvěřivý člověk, proto ti věřím, že je auto tvoje. Čemu moc nerozumím je, proč auto nehodíš na valník a nedovezeš do servisu? Hoď ho na valník a dovez k Palovi, vem sebou doklady ať má Palo jistotu, že je to tvoje auto a máš po starostech... Holt, když jsi ztratil klíče, tak tě to bude něco stát... Představa, že ti někdo na dálku zruší immobilizér je podle mě víc přitažená za vlasy, než to, že to hodíš na valník a dovezeš k Palovi...

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
15-06-2018 11:20 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Fuxxo Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 3
Připojen(a): 15-06-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #6
RE: WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
nie je problem, to hodit na vlecku. lenze neviem odkial je palo a zatial mi nic konkretne nepovedal :) a tiez nemam vela casu vozit sa po slovensku a hladat ludi, co to vypnut vedia. Volal som asi 3 ludom a kazdy mi povedal, ze dovezte auto a skusim to spravit, no nezarucujem vam, ze to pojde. a take pokusy 50/50.. ako som pisal, do servisu ist nechcem.. s tym ich pristupom nech idu robit niekde na pasovu vyrobu a nie komunikovat s ludmi..
15-06-2018 11:35 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #7
RE: WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
(15-06-2018 11:35 AM)Fuxxo napsal(a):  nie je problem, to hodit na vlecku. lenze neviem odkial je palo a zatial mi nic konkretne nepovedal :) a tiez nemam vela casu vozit sa po slovensku a hladat ludi, co to vypnut vedia. Volal som asi 3 ludom a kazdy mi povedal, ze dovezte auto a skusim to spravit, no nezarucujem vam, ze to pojde. a take pokusy 50/50.. ako som pisal, do servisu ist nechcem.. s tym ich pristupom nech idu robit niekde na pasovu vyrobu a nie komunikovat s ludmi..
Palo je Jeepparts.sk z Kotrcine Lucky

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
15-06-2018 12:07 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #8
RE: WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
(15-06-2018 11:35 AM)Fuxxo napsal(a):  nie je problem, to hodit na vlecku. lenze neviem odkial je palo a zatial mi nic konkretne nepovedal :) a tiez nemam vela casu vozit sa po slovensku a hladat ludi, co to vypnut vedia. Volal som asi 3 ludom a kazdy mi povedal, ze dovezte auto a skusim to spravit, no nezarucujem vam, ze to pojde. a take pokusy 50/50.. ako som pisal, do servisu ist nechcem.. s tym ich pristupom nech idu robit niekde na pasovu vyrobu a nie komunikovat s ludmi..

No tak ja jednak nevisím stále na nete a tež mám dosť inej roboty ako sledovať fóraTvrďák Ale keby si trochu hľadal , tak nájdeš.

Vypnúť akože úplne vypnúť, alebo teda aby som sa presnejšie vyjadril prerobiť na verziu bez immo sa to dá len za cenu novej RJ a určitých úprav na aute. Dá sa to "uspať" , ale to je len servisný režim
A vôbec najlepšie riešenie je to dať do stavu ako to vymyslel výrobca. to znamená nakódovať do RJ 2(alebo viac) platných kľúčov a hotovo
Tento systém je spoľahlivý, nekazí sa, je to určitý stupeň ochrany...tak prečo ho tam nezachovať a radšej si dávať pozor na kľúče?

Ak chceš, tak dovez

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
15-06-2018 12:39 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #9
RE: WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
Ze bys jej zase odradil?
Kazdy chce rychle reseni ale to neni!.....

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
15-06-2018 10:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jarda 58 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 106
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 29
Příspěvek: #10
RE: WRANGLER RUBICON TJ, 4.0 , rv: 2004 - IMMO OFF
(15-06-2018 10:42 PM)Luma napsal(a):  Ze bys jej zase odradil?
Kazdy chce rychle reseni ale to neni!.....

Nebo fakt nechce do servisu Rozčarovánek

"" benzín je odpad při výrobě nafty JazykoPlaz ""
16-06-2018 07:57 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)