Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kabel do dveri ridice X modul ve dverich
Autor Zpráva
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #1
kabel do dveri ridice X modul ve dverich
Ahoj,

prosim o vas nazor: rok po oprave jednoho silneho dratu mezi kastli a dverma me zacaly dvere zase zlobit....

Jeste nez jsem se vrhnul do opravy se me to zdalo divne- treba stahovani oken viditelne fungovalo podle polohy dratu (pri otevrenych dverich vse ok:)), tak treba vnitrni osvetleni se podle me chovalo divne: poznalo otrevrene dvere, pri zavreni zhaslo, ale pokud se zamklo auto (zamek ve dverich obcas fungoval obcas ne,ale v obou stavech svetlo reagovalo stejne) tak svitilo vnitrni osvetleni porad...


Ted jsem opravil pretrzeny druhy silny drat - je fakt ze jsem za draty ruzne tahal atd -ale jiny nacaty jsem nenasel... ALE funguje me pouze zamykani dveri ridice tlacitkem. Ostatni se nezamykaji, dalka ovlada jen ostatni dvere. At delam co delam, nefunguje ani okynko...

Prijde em to divny - napajeni tam viditelne je, kdyby nefungovalo zamykani ostatnich dveri, reknu ze je to v dratech -a le kdyz nefunguje okenko... ...nemohl me odejit ten modul ve dverich ??? nebo je tam komunikace po sbernici nebo v multiplexu a je tohle pak mozne ???


Toho debila co takhle vymyslel svazek bych.... ..nejspoi to strihnu a udelam jeden konektor navic, aby se namahana cast s pruchodkou dala vyndat (a stahnout pruchodka) - ale nez se do toho vrhnu, rad bych vedel jestli to opravdu je kabelem a neni ko modul...

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
22-04-2018 05:45 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #2
RE: kabel do dveri ridice X modul ve dverich
....jako že by tě ten modul odešel ausgerechnet ve chvíli, kdy jsi tahal za dráty? No možný to je, ale já bych to viděl, že bude v prdeli ještě nějakej jinej drát, klidně v jiných dveřích, dyť je to propojený křížem...

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
22-04-2018 06:05 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #3
RE: kabel do dveri ridice X modul ve dverich
No spis jestli uz nebyl nacatej.....

Uvidim - kouknu po bejakym konektoru. Opravovat ty blbe pajitelny draty je opruz...

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
22-04-2018 06:31 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #4
RE: kabel do dveri ridice X modul ve dverich
Jeslti sháníš nějaké konektory, tak nedávno jsem na nějaké koukal na Aliexpress:

https://www.aliexpress.com/item/5-Sets-N...69444.html

[Obrázky: HTB1iju4biIRMeJjy0Fbq6znqXXaU.jpg]

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
22-04-2018 08:54 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #5
RE: kabel do dveri ridice X modul ve dverich
no, konektor neni problem ani u nas :)
https://www.rasel.cz/qx102V/vodotesne

oproti cinanum me to tak hrozny neprijde.

Teda zajimavy by bylo sehnat primo ten co je mezi dverma a kastli - ale to pochybuju ze je bezne k mani

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
23-04-2018 01:20 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #6
RE: kabel do dveri ridice X modul ve dverich
Jo, to máš pravdu... Sice stojí víc než 2x tolik, ale v tak nízké ceně a počtu kusů to asi nemá smysl řešit.... Mrkálek

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
23-04-2018 03:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Piskot Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 199
Připojen(a): 28-04-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: kabel do dveri ridice X modul ve dverich
Ahoj kolegové, prosím o radu. Mám u WG 2002 přelámané ty dva silné vodiče do PP dveří. Někdo předem mnou to tam už bastlil lisovací spojkou a izolačkou. Konektor pod gumovou průchodkou co vede do dveří jsem tedy rozpojil a čekal jsem, že celé to vedení se někde v autě dá opět rozpojit, vytáhnout a vyměnit. No, vypadá to, že to v autě vede rovnou do centrálního svazku. Tedy plánuji ucvaknout vadný drát uvnitř auta, napojit nový kabel stejného průřezu a táhnout přes průchodku ke konektoru. Dá se prosím nějak vyndat příslušný kontakt z konektoru a nacvaknout tam nový s novým kabelem? Dají se někde sehnat ty kontakty do toho konektoru?

Předem díky za cenné rady!

Piškot
30-07-2020 06:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
radio8 Offline
Moderator

Příspěvků: 509
Připojen(a): 22-08-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #8
RE: kabel do dveri ridice X modul ve dverich
(30-07-2020 06:59 PM)Piskot napsal(a):  Ahoj kolegové, prosím o radu. Mám u WG 2002 přelámané ty dva silné vodiče do PP dveří. Někdo předem mnou to tam už bastlil lisovací spojkou a izolačkou. Konektor pod gumovou průchodkou co vede do dveří jsem tedy rozpojil a čekal jsem, že celé to vedení se někde v autě dá opět rozpojit, vytáhnout a vyměnit. No, vypadá to, že to v autě vede rovnou do centrálního svazku. Tedy plánuji ucvaknout vadný drát uvnitř auta, napojit nový kabel stejného průřezu a táhnout přes průchodku ke konektoru. Dá se prosím nějak vyndat příslušný kontakt z konektoru a nacvaknout tam nový s novým kabelem? Dají se někde sehnat ty kontakty do toho konektoru?

Předem díky za cenné rady!

Piškot

Jde to fakt blbě. Něčím tenkým a spicatym zkusit vypacit. Drží to tam na takovém mini zobácku, který je zasekly do toho plastového těla.

Konektory samec - samice jsem kupoval na gme.cz zkus se podívat tam.

Jeep Grand Cherokee WJ 2003 2.7CRD

Buď jeep, nebo jeep... Není nic mezi...
Hrdý člen " diesel gangu "
31-07-2020 03:58 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)