Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem podvozek Grand Cherokee
Autor Zpráva
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Problem podvozek Grand Cherokee
Zdravim vás všechny, nevím zda jsem slepej, ale podobnej problém jsem zde na foru nenašel, jestli tu něco obdobného je, tak se dopředu omlouvám za založení nového vlákna. Jsem hrdým majitelem granda (2006), ale při koupi jsem byl upozorněn, že jsou asi špatný silenty na ramenou... ..Tím začala nekonečná etapa výměn a řešení, ale víc jak po půl roce jsem ještě nedořešil skoro nic. Pořád mi něco ve přední nápravě tluče při průjezdu víc jak 2centimetrový díry a přijde mi, že se to rozlejhá po kabině. Všechny silenty na ramenou jsou nový, nový tlumiče, vesměs skoro všechno, co se týče nápravy. Nakonec jsem zajel ještě na technickou na prohlídku a na "kostitřasu" se zjistilo, že z nápravy to neni, neni to ani uložení motoru nebo převodovky... Tím pádem se obracím na vás, zda se někdo nesetkal s něčím podobným a neměl by někdo nějakou radu, už jsem docela bezradnej... Dík
13-03-2018 08:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #2
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
největší kravál na podvozku umí dělat tyčky stabíků - malý hovno nejvíc smrdí. Může klepat vejfuk o kastli, volně visící kabeláž, volně visící kde co...
Obešel bych auto kolem dokola a pěstí ho jemně oťukal, taky pod kapotou, jestli se to někde neozve...

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
13-03-2018 09:05 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
rammstein Offline
Víc čtu, než píšu

Příspěvků: 317
Připojen(a): 29-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #3
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
Uložení stabilizátoru. Buď silentbloky nebo táhla.
13-03-2018 09:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
Všechno je vesměs nový, předchozí majitel měnil uložení stabilizátoru plus a tyčky na stabíku, takže to to taky neni. Když auto stojí a zkusim ho rozkejvat, neudělá to ani prd. Je spíš ještě otázka, může to dělat hřeben řízení?
13-03-2018 09:13 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #5
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
Všechno je vesměs nový, předchozí majitel měnil uložení stabilizátoru plus a tyčky na stabíku, takže to to taky neni. Když auto stojí a zkusim ho rozkejvat, neudělá to ani prd. Je spíš ještě otázka, může to dělat hřeben řízení?
13-03-2018 09:14 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
whitedevil Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 238
Připojen(a): 07-03-2015
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #6
Problem podvozek Grand Cherokee
To ze nekdo neco menil neni vubec smerodatny. Ja si taky koupil levny cepy rizeni - vzdyt mi to bude na tech par km rocne stacit...
A uz sou uplne v hajzlu ani ne za rok na aute

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

Jeep Grand Cherokee ZG 1996 4.0l LPG, NP242, 5,5" Long Arm přední 3 link, Zadní CH 8,25(z jeep KJ) - LOKKA automatka, Silverstone mt-117 x-treme 33x10,5 R15, Dual Battery, 50" curved LED BAR,

Fiat Freemont 3,6 pentastar + LPG Blackcode
13-03-2018 09:50 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
Ale nový jsou, je to na nich vidět a nikde žádnej vakl, hlavně by to bylo vidět na plotnách na technický ne? tam nebyl nikde vakl, co se týče kompletní nápravy. Ale docela by mě zajímalo, zda to nemůže dělat hřeben, protože už mě nenapadá, co by to mohlo být...
13-03-2018 09:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jarda 58 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 106
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 29
Příspěvek: #8
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
(13-03-2018 09:57 PM)Mára Grand napsal(a):  Ale nový jsou, je to na nich vidět a nikde žádnej vakl, hlavně by to bylo vidět na plotnách na technický ne? tam nebyl nikde vakl, co se týče kompletní nápravy. Ale docela by mě zajímalo, zda to nemůže dělat hřeben, protože už mě nenapadá, co by to mohlo být...

Tohle může dělat spousta věcí, třeba výfuck, utržený silentblok nebo nějaký kryt výfuku a na kastli se to přenáší, těžko říct na hever a zkoušet co je příčina, nebo uklidit flašky za zadním sedadlem Chehták, diagnostika po internetu ti asi nepomůže.

"" benzín je odpad při výrobě nafty JazykoPlaz ""
13-03-2018 10:11 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #9
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
(13-03-2018 10:11 PM)Jarda 58 napsal(a):  
(13-03-2018 09:57 PM)Mára Grand napsal(a):  Ale nový jsou, je to na nich vidět a nikde žádnej vakl, hlavně by to bylo vidět na plotnách na technický ne? tam nebyl nikde vakl, co se týče kompletní nápravy. Ale docela by mě zajímalo, zda to nemůže dělat hřeben, protože už mě nenapadá, co by to mohlo být...

Tohle může dělat spousta věcí, třeba výfuck, utržený silentblok nebo nějaký kryt výfuku a na kastli se to přenáší, těžko říct na hever a zkoušet co je příčina, nebo uklidit flašky za zadním sedadlem Chehták, diagnostika po internetu ti asi nepomůže.
No to mě taky napadlo, na heveru jsem to měl už asi 5x a na nic jsem nenarazil, ale vím, že je to někde na předku, ale ne přímo náprava. Lahve už jsem dávno vyhodil, ty šly jako první valim_se_smichy Další zajamá věc je, že když byly ty mrazy (-12), tak to nedělalo, což byla sladká balada pro uši, ale pak to zase začlo.. a co si myslíš o hřebenu? mohl by to dělat??
13-03-2018 10:33 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jarda 58 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 106
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 29
Příspěvek: #10
RE: Problem podvozek Grand Cherokee
(13-03-2018 10:33 PM)Mára Grand napsal(a):  
(13-03-2018 10:11 PM)Jarda 58 napsal(a):  
(13-03-2018 09:57 PM)Mára Grand napsal(a):  Ale nový jsou, je to na nich vidět a nikde žádnej vakl, hlavně by to bylo vidět na plotnách na technický ne? tam nebyl nikde vakl, co se týče kompletní nápravy. Ale docela by mě zajímalo, zda to nemůže dělat hřeben, protože už mě nenapadá, co by to mohlo být...

Tohle může dělat spousta věcí, třeba výfuck, utržený silentblok nebo nějaký kryt výfuku a na kastli se to přenáší, těžko říct na hever a zkoušet co je příčina, nebo uklidit flašky za zadním sedadlem Chehták, diagnostika po internetu ti asi nepomůže.
No to mě taky napadlo, na heveru jsem to měl už asi 5x a na nic jsem nenarazil, ale vím, že je to někde na předku, ale ne přímo náprava. Lahve už jsem dávno vyhodil, ty šly jako první valim_se_smichy Další zajamá věc je, že když byly ty mrazy (-12), tak to nedělalo, což byla sladká balada pro uši, ale pak to zase začlo.. a co si myslíš o hřebenu? mohl by to dělat??

Já nejsem mechanik, jsem spíš přes ty flašky:Chehták:pokud ti to neodstranil tvůj mechanik, zkus někoho jiného, můžu ti doporučit Memtech v Mnichovicích.

"" benzín je odpad při výrobě nafty JazykoPlaz ""
13-03-2018 10:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)