Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravák - smůla při koupi,2.strana, Grand Cherokee 4.0Limited 4x4, 1997
Autor Zpráva
Jarda K Offline
Vlašimský pózér

Příspěvků: 2 290
Připojen(a): 15-03-2013
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #11
RE: Pravák - Grand Cherokee 4.0Limited 4x4, 1997, s německou registrací
Takže ti to auto prodává nějakej mlaďoch co si neví rady... No a jsme doma! Mrkálek

Si vis pacem, para bellum.
.... jen z mých mrtvých chladnoucích rukou.

Ex WG 2,7 CRD Limited '04 Chehták
29-11-2017 08:17 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Jarda K za tento příspěvek:
zapa
Bubák Offline
z Brd

Příspěvků: 2 290
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #12
RE: Pravák - Grand Cherokee 4.0Limited 4x4, 1997, s německou registrací
Zdar, s pánem už jsem si taky psal, asi před týdnem jsem ho našel na mobile.
Přestavba je asi blbost, hodně věcí je v motoru jinak. Má to i dost najeto, ale pokud motor běží hezky, tak by to asi ještě jezdit mohlo. V ČR to jde údajně přihlásit i s volantem vpravo, takže bych šel asi touhle nejjednodušší cestou. Rozprodat na díly se to dá vždycky Chehták

[Obrázky: minijeep3.jpg?ver=0]
XJ 4.0 1994, XJ 2.5TD 1996, Orvis 5.2 1996
29-11-2017 10:38 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Matejoso Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 5
Připojen(a): 28-11-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #13
Pravák - smůla při koupi, Grand Cherokee 4.0Limited 4x4, 1997, s německou registrací
Dneska jsem byl opět u auta, abych ho opatrně projel, ale ani na to nedošlo.
Dolil jsem nemrzku(v expanze byly nějaké brutus usazeniny,jakoby kamínky), dal jsem svou baterku, vyměnil kabely a natočil, chytl pěkně.
Chtěl jsem ho nechat ohřát, když tak dlouho stál. Co se ale stalo???
Zabouchnul jsem dveře za chodu motoru a bylo hotovo! Auto se zamklo a nešlo otevřít, nikde. Motor šel. Nechápal jsem. Jiné klíče pán nemá. Jediné řešení, zadní boční okénko do kufru, prý buď zkusit vymáčknout nebo rozbit. Nijak se ho nepovedlo vymáčknout, ani vydloubnout, tak po 35minutach různého snažení, se muselo okno vysklít. Vlezl jsem dovnitř a hned vypnul motor. Totiž asi tak po 30 minutách, co auto stále běželo a dovolím si napsat ševelilo, ozvaly se z motoru tak po dobu 2 minut nelibé zvuky. Už nevím co přesně, ale docela to drnčelo, klepalo, ale kde? Prostě něco špatně. Než jsem vlezl dovnitř a vypnul to, už to nemlatilo.
Takže jsem chtěl znovu auto natočit a pustit topení, větráky, aby voda trochu cirkulovala topením, ale už nechtěl chytit. Jakoby se i vybila baterka. Netočila tolik, jak když jsem ji tam přivezl náladovanou. Takže auto celou tu dobu asi nedobíjelo, i když žádná kontrolka nesvítila.
No což, takže test jízdy, převodovky, brzd neproběhl, ke všemu více škody, než užitku, motor smrděl, jak se pálil prach, pavučiny a kus vykousané deky z podhaupny. Žádná výhra.
Díru po okně jsme zalepili igelitem, sbalil jsem cajk a v hlavě mi blesklo rozhodnutí, že asi ne, že i na chalupu do lesa by to byl nevhodnej pekáč.
Toť můj dnešní zážitek s Cherokee ZJ :)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 03-12-2017 08:33 PM od Matejoso.)
03-12-2017 05:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #14
RE: Pravák - smůla při koupi,2.strana, Grand Cherokee 4.0Limited 4x4, 1997
Njn asi jste ho uvarili.....

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
04-12-2017 08:26 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)