Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Woody WJ 4.7 H.O.
Autor Zpráva
Woody Offline
JFcz-O'mladina

Připojen(a): 17-11-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #11
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
Tak konečně jsem nafotil Jeepáka. Zatím tedy v serii.

Mezitím jsme byli na diagnostice. Motor a převodovka nic nehlásí.

Podvozek očekávaně plave, je potřeba renovace - silenbloky, tlumiče, čepy...
Řízení má standardní vůli.
Ale stav adekvátní kilometrům.

Teď ho zatím čeká výměna náplní, filtrů a svíček.
Na jaro pak rozvrhneme zbytek.

Jo a na zimu jsme obuli Nokian SUV 3

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 HO Overland
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-12-2017 08:44 PM od Woody.)
11-12-2017 07:22 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Woody za tento příspěvek:
vrchnikocour
LandEagle Offline

Připojen(a): 05-09-2016
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #12
Ctihodna kara :)
Interier to ma? :)

S Jeepem poznas lidi.
11-12-2017 07:34 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Hrvat Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 18-09-2014
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #13
Tak si to začni psát a za rok za dva si udělej součet za servis, obávám se, že budeš vyděšenej, i když bych ti to samozřejmě nepřál, protože WJ je opravdu (na pohled) krásnej jeep, pro mě asi nejhezčí, ale...
Good luck!

Touareg - benzín - na max! PalecNahoru
11-12-2017 08:36 PM
Woody Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #14
(11-12-2017 07:34 PM)LandEagle napsal(a):  Ctihodna kara :)
Interier to ma? :)

Má klasické Overland. Někdo se bohužel vrtal v radiu, odlíhá středový panel.
A radio už má asi něco zasebou, občas se z zničeho nic zesílí a kolečko moc nereaguje (ovládám na volantu). Ale to je taková blbost to budu řešit až časem, stejně jako zesilovač v kufru

11-12-2017 08:57 PM
LandEagle
Woody Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #15
(11-12-2017 08:36 PM)Hrvat napsal(a):  Tak si to začni psát a za rok za dva si udělej součet za servis, obávám se, že budeš vyděšenej, i když bych ti to samozřejmě nepřál, protože WJ je opravdu (na pohled) krásnej jeep, pro mě asi nejhezčí, ale...
Good luck!

Tak s tím sem do toho šel, že to bude chtít investice.
Naštěstí není to everyday car. Na to mám služební Škudku a nemusím ho huntovat.

11-12-2017 09:02 PM
vrchnikocour
Hrvat Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvek: #16
To děláš dobře. Mám to podobně, služební Ochcávka III - jak jsem psal, auto bez duše. Je škoda ta poruchovost WJ, protože to auto je krásný a v terénu umí opravdu hodně! Dobře vybrals benzín i motorizaci celkově, tj. "v hajautputu"...:-) Jestli si ho chceš nechat, dej to do cajku a nelituj kaček, ale s rozumem.
PalecNahoru

11-12-2017 09:11 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Hrvat za tento příspěvek:
vrchnikocour
vrchnikocour Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 18-04-2017
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #17
Ahoj, ono je to hodně i o tom, v jakém stavu to člověk pořídí a hlavně to pak vše nenechat nakupit... Mně se snad podařilo koupit poměrně dobře, i dle názoru jiných a vzhledem k tomu, co jsem měl možnost předtím vyzkoušet...
Mám ho asi 7 měsíců, najeto cca. 8000 km a když to teď tak z hlavy zkusím shrnout, tak :
- "entry" servis po koupi / výměna komplet náplní, dvě gufera na přídavce a difu /,
svíčky - cca. 15.000,-
- repas vzpěr skla zadních dveří / Gorčák / - cca. 600,-
- renovace volantu /Dvořák/ - cca. 1700,-
- zadní desky včetně opravné sady pístků - 4.200,-
- zadní tyčky stabilizátoru - 800,-
- spínač brzdových světel - 600,-
- geometrie - 900,-

Takže zatím defacto jen běžný servis, ale čeká mě řetěz v přídavce, kloub na kardanu, unašeč a odchází servo pumpa, baterka, což bude cca. 25.000.-

Na druhou stranu si musíme uvědomit, že mluvíme o autech starých 15-20 let, navíc docela specifických, takže s vyššími náklady a s tím, že na něm bude pořád co dělat, je třeba počítat...
Člověk k tomu autu musí mít prostě vztah a musí ho mít rád. A i když tedy nemám H.O., prostě WJ je nej... MrkálekPalecNahoruvalim_se_smichy
11-12-2017 09:42 PM
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro vrchnikocour za tento příspěvek:
Woody, Hrvat
Woody Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #18
(11-12-2017 09:11 PM)Hrvat napsal(a):  To děláš dobře. Mám to podobně, služební Ochcávka III - jak jsem psal, auto bez duše. Je škoda ta poruchovost WJ, protože to auto je krásný a v terénu umí opravdu hodně! Dobře vybrals benzín i motorizaci celkově, tj. "v hajautputu"...:-) Jestli si ho chceš nechat, dej to do cajku a nelituj kaček, ale s rozumem.
PalecNahoru

Jojo přesně tak jsou to auta bez duše. Škodovkou jedu 160 po dálnici a to ani nespěchám, jen si toho prostě nevšimnu, protože je to odhlučněný a hladce odpružený.
Ale jízdu v Jeepu si užívám i když jedu jen se psem na cvičák Chehták

11-12-2017 10:17 PM
Hrvat
Woody Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #19
(11-12-2017 09:42 PM)vrchnikocour napsal(a):  Ahoj, ono je to hodně i o tom, v jakém stavu to člověk pořídí a hlavně to pak vše nenechat nakupit... Mně se snad podařilo koupit poměrně dobře, i dle názoru jiných a vzhledem k tomu, co jsem měl možnost předtím vyzkoušet...
Mám ho asi 7 měsíců, najeto cca. 8000 km a když to teď tak z hlavy zkusím shrnout, tak :
- "entry" servis po koupi / výměna komplet náplní, dvě gufera na přídavce a difu /,
svíčky - cca. 15.000,-
- repas vzpěr skla zadních dveří / Gorčák / - cca. 600,-
- renovace volantu /Dvořák/ - cca. 1700,-
- zadní desky včetně opravné sady pístků - 4.200,-
- zadní tyčky stabilizátoru - 800,-
- spínač brzdových světel - 600,-
- geometrie - 900,-

Takže zatím defacto jen běžný servis, ale čeká mě řetěz v přídavce, kloub na kardanu, unašeč a odchází servo pumpa, baterka, což bude cca. 25.000.-

Na druhou stranu si musíme uvědomit, že mluvíme o autech starých 15-20 let, navíc docela specifických, takže s vyššími náklady a s tím, že na něm bude pořád co dělat, je třeba počítat...
Člověk k tomu autu musí mít prostě vztah a musí ho mít rád. A i když tedy nemám H.O., prostě WJ je nej... MrkálekPalecNahoruvalim_se_smichy

Ten Entry servis budu mít podobnej + ještě filry.

11-12-2017 10:20 PM
Hrvat Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvek: #20
(11-12-2017 10:17 PM)Woody napsal(a):  
(11-12-2017 09:11 PM)Hrvat napsal(a):  To děláš dobře. Mám to podobně, služební Ochcávka III - jak jsem psal, auto bez duše. Je škoda ta poruchovost WJ, protože to auto je krásný a v terénu umí opravdu hodně! Dobře vybrals benzín i motorizaci celkově, tj. "v hajautputu"...:-) Jestli si ho chceš nechat, dej to do cajku a nelituj kaček, ale s rozumem.
PalecNahoru

Jojo přesně tak jsou to auta bez duše. Škodovkou jedu 160 po dálnici a to ani nespěchám, jen si toho prostě nevšimnu, protože je to odhlučněný a hladce odpružený.
Ale jízdu v Jeepu si užívám i když jedu jen se psem na cvičák Chehták
Ještě, aby sis to neužíval, když máš V8...nota bene s tím akt nejlepším zvukem z V8 co znám!! Chehták Ani V8 od VW prostě není tak pěkně "hrubej" a "sexy", takže PalecNahoru

11-12-2017 10:33 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)