Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
topeni
Autor Zpráva
Ludvík Gwozdz Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 11
Připojen(a): 01-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
topeni
Zdravím všechny Uděláme.
Prosím vás koupil jsem cherokeeho 4,7 V8 2000 a později jsem zjistil že mi netopí.
Klimatizace funguje výborně, ventilátor fouká na všech polohách jenom netopí.
Nevíte někdo jaká může být pricina.Depresníček
Jsem úplný laik. Prodávající mi říkal že se teplo nekde pousti.Zdůrazňovač
Četl jsem o klapkách po kastlikem tu jsem zkoušel a myslím že funguje, motorek se točí.Zákeřníček
Můžete mi někdo poradit nebo poslat kontakt kdo by věděl co s tím nebo by mi pomohl zkontrolovat jsem z Havířova u Karviné.
Dále jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemáte servisní manuál v češtině nebo kde ho mohu stáhnout v češtině.
Díky za pomoct a rady LudvaPalecNahoru
01-07-2017 07:55 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Denylovec Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 553
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #2
RE: topeni
Mě u 3,1td pomohl průplach radiátoru topení,vytekl tak litr nějaký zelený kejdy a auto začlo topit jako nikdy předtím Chehták

,, Jednou JEEP navždy JEEP"
2" podložky,GY Duratrack, Skyjacker 8000, Rubicon nitro expres, zahrádka.
01-07-2017 09:44 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Denylovec za tento příspěvek:
Ludvík Gwozdz
MartyHQ Offline
denně s Jeepy

Příspěvků: 966
Připojen(a): 09-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #3
RE: topeni
(01-07-2017 07:55 AM)Ludvík Gwozdz napsal(a):  Četl jsem o klapkách po kastlikem tu jsem zkoušel a myslím že funguje, motorek se točí.Zákeřníček

Motorek se točí, klapka stojí...

1999 XJ 4.0, auto, 4,10, Moab, Akebono, WJ steering
72 Charger - BB project
01-07-2017 11:56 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro MartyHQ za tento příspěvek:
Ludvík Gwozdz
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #4
RE: topeni
Tvl co ty lidi nenalzou. Teplo se nekde pousti. Asi na podzim horkovodem :-D
Tak doufej ze tehle rad (lzi) ti nenabulikoval vic.

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
01-07-2017 01:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro KaCzaba za tento příspěvek:
Harley
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #5
RE: topeni
teplo se pouštělo na starý oktávce v motoru. Byl tam takovej kohout, kterej se na podzim otevřel a na jaře zase ručně zavřel PalecNahoru Mrkálek

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
01-07-2017 03:00 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
zapa Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 072
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 21
Příspěvek: #6
RE: topeni
Naftový XJ má na hadici podtlakem řízenej ventil k topení.
01-07-2017 05:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #7
RE: topeni
(01-07-2017 05:08 PM)zapa napsal(a):  Naftový XJ má na hadici podtlakem řízenej ventil k topení.

to měl i benzínovej

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
01-07-2017 05:19 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Holmis Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 133
Připojen(a): 11-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #8
RE: topeni
Vyblikat chybove kody klimosky, ja mel, zarostlej vymenik, pak zlobil panel rizeni topeni/AC no a pak jsem preventivne nechal udelat klapky :D

WJ 4.7 Limited LPG +3" Lovells pružiny + tlumiče Rancho, snorkel, Led bar Nevěřícník
YJ 2.5, 1989 - starouš pro srandu a postupné utápění peněz :-)
02-07-2017 09:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Piskot Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 199
Připojen(a): 28-04-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #9
RE: topeni
(01-07-2017 07:55 AM)Ludvík Gwozdz napsal(a):  Zdravím všechny Uděláme.
Prosím vás koupil jsem cherokeeho 4,7 V8 2000 a později jsem zjistil že mi netopí.
Klimatizace funguje výborně, ventilátor fouká na všech polohách jenom netopí.
Nevíte někdo jaká může být pricina.Depresníček
Jsem úplný laik. Prodávající mi říkal že se teplo nekde pousti.Zdůrazňovač
Četl jsem o klapkách po kastlikem tu jsem zkoušel a myslím že funguje, motorek se točí.Zákeřníček
Můžete mi někdo poradit nebo poslat kontakt kdo by věděl co s tím nebo by mi pomohl zkontrolovat jsem z Havířova u Karviné.
Dále jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemáte servisní manuál v češtině nebo kde ho mohu stáhnout v češtině.
Díky za pomoct a rady LudvaPalecNahoru

...to že se točí motorek neznamená, že to je v pořádku. Pokud je klapka rozlomená, motorek se točí dokola, ale klapka stojí. Nejrychlejší cesta jak se dobrat zjištění, je vyndat schránku spolujezdce, odmontovat motorek (dva šroubky) a zkusit otáčet osou klapky. Pokud se točí více než cca 180 st. je to špatně.
Jinak hlášku, že se "někde pouští teplo" jsem se dozvěděl i já při koupi svého WG, tam ale opravdu bylo topení dobastlené tak, že se muselo tahat za drátek který manuálně otevíral regulační klapky (které byly provizorně slepené k sobě). No hrůza - vyřešil jsem to kompletní generálkou celého HVACu.
03-07-2017 10:48 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
krko10 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 34
Připojen(a): 17-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #10
RE: topeni
zdravím ja som zase zistil že moje WJčko zase fúka úplne studený vzduch alebo iba úplne horúci vzduch vôbec nekurí keď dám napr. 27 stupňov až keď dám úplne na Hi ako naplno horúci tak ako keby sa niaka klapka preklopila a kurí naplno ale keď dám ako som hovoril napr. zase dolu na 28stupnov tak zase iba studený neviete mi poradiť prosím
06-08-2017 07:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)