Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zelený průzkumník
Autor Zpráva
paulie Offline
Jeep sběratel

Připojen(a): 30-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #1
Zelený průzkumník
Tak jo,pěkně popořadě Mrkálek Je tomu asi měsíc a něco,co se otec začal dívat trošku vážněji po commanderech,nebo on už se po nich spíš díval dost dlouho,ale sehnat hemi po faceliftu s pěkným nájezdem je dost těžké. Tak začal pokukovat i po dieslech,ale jen tak,kouknout,projet se vyzkoušet. Chtěl totiž auto v top stavu a nijak nespěchal. Náhodou jsem při prolézání Bazoše narazil na inzerát,kde se psalo,že je na prodej výjimečně zachovalý commander overland 3.0 crd po prvním majiteli. Nebyly tam ale fotky. Tyto inzeráty většinou rovnou odsuzuji,ale udělal jsem vyjímku a napsal žádost o fotky. Po pár dnech mi přišel mail od pražského dealera jeep. Prodejce, který mi fotky poslal mě ujištoval,že jde o vskutku výjimený vůz a podle fotek tak taky i vypadal. Proběhlo pár telefonů a jednu sobotu ráno jsme se vydali na 300 km cestu do Prahy abychom si to auto prohlídli. Co mě trošku zklamalo bylo,že prodejce až na poslední chvíli řekl,že na místě nebude,ale bude tam kolega (vedoucí prodeje) Po zhruba třech hodinách jsme přijeli na parkoviště před salonem a tam jsme commandera uviděli stát. Už z pohledu z auta jsme věděli,že výjimečný stav u nás znamená něco jiného. Disky měl přestříkané ne moc kvalitní barvou a celkově měl nějaké ty oděrky z provozu. Kouknul jsem přes okýnko dovnitř a řidičova sedačka byla osezená. 3li jsme tedy pomalu do dveří salonu kolem zaparkovaných jetých wk2 a letmo si je prohlíželi. Už když jsem chytal za dveře,zaujalo mně uvnitř salonu stojící nové wk2 v zelené barvě. Vešli jsme dovnitř,prodejce tam někoho měl,tak jsme si prohlíželi toho nového granda 75th anniversary v zelené barvě,pohled na cenovku mírně přesahující 1,8mil. kč nebyl nejmilejší Chehták Auto to ale bylo krásné. Pak jsme uviděli kousek dál vystaveného černého wranglera ( též 75th anniversary) to byla paráda,tátovi se líbil moc a mě taky,hlavně ta robustnost,krásné kožené a odolně vypadající sedačky,no prostě paráda. Po nějaké době za náma přišel prodejce s otázkou jak nám může pomoci. Sdělil jsem mu,že jsme přijeli kouknout na commandera,že mu to kolega musel jistě říct. Poměrně zklamaně a trochu odměřeně z toho,že nebude mít žádný kšeft odpověděl, že ne,ale jestli nás zajímá,chce občanku a můžem si ho prolézt.V tu chvíi za ním někdo přišel že něco potřebuje,tak jsme zase zalezli do wranglera a prohlíželi si ho. Když přišel podruhé s klíčky od commandera v ruce,tak jsme řekli,že už nás nezajímá Chehták Nechápavě se na nás podíval a tak nějak jsme se ho vyptávali na věci ohledně Jk. Pak jsme hovořili na téma WK2. jen tak,nezávazně. Pak se tak nějak nedůvěřivě podívala říká,že to nechápe,že jsme přijeli na comma za 300 tisíc,zajímá nás Jk,což je o kus dál a i WK2 což je úplně jinde. Navíc nás ještě viděl přijíždět v octavii valim_se_smichy Po otázce,jestli neví,jak je to s wk2 trailhawk odvětil,že jednoho má nachystaného pro zákazníka a že jestli nás to zajímá,můžeme si zajet na parkoviště,kde mají zaparkované nové auta.Tak jsme učinili a trailhawk jsme docela obdivovali,že má šuspechy atd... Po návratu zpět k němu jsme se ptali,jak to vlastně je s tou terénní výbavou a systémem pohonu u wk2. Informace,které jsem nikdy pořádně nezjistil po netu nám během chvíle vysvětlil. A sice to,že i ta 75 může mít offroad výbavu jako trrailhawk a to v případě,že má offroad paket. = quadra-drive2,šusplechu pod nádržema,přídavkou a motorem,18ky kola místo 20tek. Problém byl ještě v tom,že ve WK2 jsme ani jeden nikdy nejali a tak nám řekl že se můžem svézt. Na otázku,jestlki chce viděl občanku odvětil,že samozřejmě ne Chehták . Už po usednutí do toho auta bylo jasné,že tohle je někde jinde,než co jsem kdy viděl. Po nastartování se ozývalo jen takové mírné vrnění dieselové v6. Hned,jak jsem vyjel na silnici,tak jsem nechápal,jaký má ten motor zátah. no jo, 570n.m. ve 2000 ot. jednoduše paráda. Asi bych to měl trochu zkrátit,nebo se konce nedoberu Smíšek Nabídl hodně zajímavou slevu a táta pořád vzdoroval,například říkal,že nechce dvd vzadu,tak mu dal cenu vč. dvd jako bez dvd. Jinak píplatek 50tisíc. Podotýkám,že se vybíralo z nabídky skladových vozů v edici 75th anniversary,které jim stály na dvoře. Hlavní byl požadavek,aby to mělo offroad paket. Barvu jsme nevěděli,jestli černou,šedou,nebo zelenou.Pak ještě interiér. Dělá se celý černý,nebo s béžovýma sedačkama. Tak jsme tedy odjeli a táta měl brouka v hlavě. Nechtěl kupovat tak drahé auto,ale sleva víc jak 20% a pak ještě odpočet dph zněly už o něco zajímavěji. Chybělo však ještě jedno. Projet se v JK,to se nám totiž moc líbilo a stojí mín. Během zhruba týdne se to tátovi rozleželo v hlavě,zvážil pro a proti a vyšlo mu z toho,že do toho půjde,at už do jk nebo WK2. Velkým pusem bylo to,že se jednoduše jedná o nové auto a jeep má prodlouženou 5-ti letou záruku. n avím už měl dost toho,jak skoro každý při koupi jetého auta alespon něco zatajuje,avšak bohužel,to není vyjímkou ani u nových,ale to by byloé na delší povídání. Domluvil si tedy na další sobotujízdu v Jk u druhého pražského dealera s tím,že se to rozhodne. Přijeli jsme tedy tam a projeli se. Po zkušební jízdě bylo jasno. Wrangler byl zklamáním. 2.8 crd v kombinaci s mercedes automatem byl hrozně líný,převodovka snad nevěděla co tam zařadit a aby to trochu jelo,musel jsem tomu hodně šlapat. výmoly to filtrovalo hezky,ale akustická nepojoda byla docela nepříjemná. S tím autem se totiž bude běžně jezdit na delší cesty a občas do chebu k rodině skoro 500km a tohle fakt ne. Takže abych to zrychlil,ještě ten den podepsal kupní smlouvu na zelené WK2 75th anniversary 3.0 diesel s offroad paketem a s béžovýma sedačkama. S tou zelenou a béžovýma sedačkama jsme do poslední chvíle nevěděli,ale byla to skvělá volba. Navíc 75ky už se doprodávají. Rovnnou jsme se také domluvili na insalaci US tažného zařízení. Věřím tomu,že je to snad jediné wk2 v čr kde si první majitel nechal toto tažné namontovat,taky podle toho,jak se na nás po tomto sdělení prodejce díval,ale mi jeepaři víme,že to není jen tažné,ale taky jakýsi designový doplněk. to byla jedna z věcí,co přebrání auta zpozdila a druhá byla svolávačka na kabel od navigace,navíc to bylo přes velikonoce. Mezitím jsme měli půjčeného bílého summita a díky tomu jsme si auto dokonale ošahali,vyzkoušeli navigaci atd... Pro toho našeho krasavce v barvě recon green,volně přeloženo: průzkumná zelená jsme si přijeli tuto sobotu. Cesta domů byla super,dá se říct,že jsme odjížděli zcela odlišným autem,než jakým jsme přijeli,už to nebyla takováta manažerská leštěnka s nízkými spoilery a chromem,ale auto,za kterým se nejeden člověk zvláště skrze jeho barvu otočí. když je šero vypadá prakticky jako černá. ´75Th anniversary vychází výbavou z modelu overland. V základu má prakticky vše,včetně vzduchového odpružení,větraných/vyhřívaných sedaček,panoramatické střešní okno,navigace uconnect 8,4 palce s couvací kamerou a senzory park sense,sledování mrtvého úhlu,audiosystém alpine 506w,automatické dálkové a stěrače,bixenony,kožená palubka,elektrický kufr atd atd... vše to asi nevyjmenuju Chehták Příplatková výbava tam je: metalický lak,televize v zadních sedačkách,umí to i blueray, offroad paket quadra drive 2 a ochrana podvozku. co je naprosto geniální je monitorování prostoru za vozem. takže když z někama couvám například na parkovišti nebu couvám na silnici a jede tam auto,které já nemůžu vidět,okamžitě to zapípá a už párkrát mi to pomohlo. pozná to i chodce,který přichjází zboku. senzory jsou v zadním nárazníku. Adaptivní tempomat je taky skvělá věc. Jinak je to teda model year 2016. Takže už nová řadička. Tu starou by táta ani já nepřekousl,ten joystick byl k hovnu,toto je o něčem jiném. Komplet ramena na podvozku jsou hliník a dostal elektrické servořízení z možností nastavení tuhosti,což je super PalecNahoru Převodovka je 8mi kvalt od ZF,ta je naprosto famózní! řadí opravdu inteligentně. Z kopce taky podřazuje aby to trochu brzdilo motorem. Motor je vm motori 3.0 v6. 250HP a 570n.m. zrychlení na 100 je kolem 8 sekund. No co dodat,je to kus auta a pravý jeep! A je super,že i dnes ta fabrika udělá auto,zaměřené na ty,kteří opravdu ví,co si kupují,mají k tomu vztah a ne jen ty,toužící po luxusním suv. V téhle zelené jsem zatím potkal jediný. A co je super je to,že tahle barva byla pouze pro 75 th anniversary,tím pádem už nikdy v nabídce nebude.

Přiložené soubory Miniatury

tel. 604353752
24-04-2017 05:18 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 11 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro paulie za tento příspěvek:
lucius, daniel, IgorS, kaktuso, ninetyone, samui, Harley, suk, zapa, rammstein, Denylovec
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 89
Příspěvek: #2
RE: Zelený průzkumník
pěkný PalecNahoru tak ať vydrží Mrkálek

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
24-04-2017 05:42 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro standa.t za tento příspěvek:
paulie
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvek: #3
(24-04-2017 05:42 PM)standa.t napsal(a):  pěkný PalecNahoru tak ať vydrží Mrkálek

Dík,já doufám že ano Mrkálek

tel. 604353752
24-04-2017 05:51 PM
LandEagle Offline

Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #4
rozumny auto
PalecNahoru

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
JEEPLESS NOW
24-04-2017 05:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro LandEagle za tento příspěvek:
paulie
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #5
prosim Te neni uz tohle diagnosa? kolik tech aut uz mas? Nevěřícník

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
24-04-2017 05:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvek: #6
(24-04-2017 05:57 PM)ninetyone napsal(a):  prosim Te neni uz tohle diagnosa? kolik tech aut uz mas? Nevěřícník

Víš co? Je! valim_se_smichy a nakazil jsem i tátu,jak vidíš Chehták

tel. 604353752
24-04-2017 06:04 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro paulie za tento příspěvek:
ninetyone
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #7
Gratulace k autu,jsem rád,že ho všichni uvidíme na Berounce.

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
24-04-2017 06:38 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Jeepa za tento příspěvek:
paulie
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #8
ta koule pod znackou je nejaky cidlo? na cruise?

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
24-04-2017 06:52 PM
paulie Offline
Jeep sběratel

Příspěvek: #9
(24-04-2017 06:52 PM)ninetyone napsal(a):  ta koule pod znackou je nejaky cidlo? na cruise?

Ano, je to radar. na adaptivní tempomat. udržuje si to samo vzdálenost od aut před tebou a podle potřeby to brzdí,nebo přidá. Pak je tam ještě funkce varování před čelním nárazem. Napřed to varuje nápisem Brake! mezi budíkama,když nereaguješ, tukne to do brzd a když neděláš nic tak to i brzdí,ale prý je to brutál Smíšek já jsem to ještě nezkusil. samozřejmě se to dá vypnout,nebo nastavit pouze na varování bez brždění.

tel. 604353752
24-04-2017 09:46 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro paulie za tento příspěvek:
ninetyone
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 68
Příspěvek: #10
zkus to! PalecNahoruChehták

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
24-04-2017 10:21 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)