Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Hemi 5.7/2005/US
Autor Zpráva
marko250 Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 02-01-2016
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #21
RE: Grand Hemi 5.7/2005/US
Jo PrintScreen a pak otevři Malování a tlačítko Vložit/ořež potřebný náhled a ulož jako JPEG někam do PC,pak už jen příloha sem.
Ty jsi jako pekl ten egr s tím plastem a měděnou cívkou s lakovanými dráty na 180-250°C? To přece nemohl plast v kterém je ten snímač integrovaný přežít ne? Taky si nemyslím,že ten špatný kontakt je studeným spojem,ale na snímací ploše z vnitřní strany,kde se právě splodiny dostávají.Pak to nedokáže snímat plynule hodnotu,ale skáče to.

Jeep Grand Cherokee Hemi 5.7 Limited/2005 US /ELPIGAZ 01
13-03-2017 12:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
lucius Online
středo Slovan

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #22
Se studenymi spoji mám taky zkušenosti (sice kokta http://www.skodaoctavia.cz/skoda-octavia...-octavia), takže věřím že můžou být i u jeepa.

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen 25.9.1992; 5,5" ; MT 33x10,50R15; lpg;
http://lucius69.rajce.idnes.cz/
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
13-03-2017 01:28 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Michael V. Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 30-09-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #23
snad to bude tak stačit

Přiložené soubory
.bmp  hemi.bmp (Velikost: 12,01 MB / Stažení: 44)
.bmp  hemi2.bmp (Velikost: 12,01 MB / Stažení: 26)

ex TJ , ex ZJ 5,2 , nyní WK 5,7 HEMI
13-03-2017 01:40 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
marko250 Offline
JFcz-Používá

Příspěvek: #24
Tak týden prací je za mnou,auto zvedlé předek podložky(48mm)+zadek 2" Lovells HD pružiny ,vše s novýma tlumičema,spacery dural 37mm,komplet brzdy,nerez šusplechy,impregnace podběhů a spodku,výměna nesmyslů jako vzpěr,podsvícení,vyviklané uchycení TZ,anténa zkrácená,integrovaná mlha se zpátečkou,ramínko zadního stěrače.
Nalité diferáky Elf+mopar aditivum,NV249 rozvodka,následovat bude automat ATF+4 částečná výměna s filtry(7l) a motor 5W-20(6,6l) za 1500km.
Na cestě jsou gumy Cooper Discovery A/T3 265/70/17"(31,6").Zítra vezu auto na výjimky Dekra pracovníkovi,tak doufám včetně kol,uvidíme ve čtvrtek.Bohužel jsem to musel kvůli tomu složit a neřešit silenbloky.
Tady se potřebuji zeptat,dostavil se DW dnes poprvé po zvednutí(sbíhavost 0 metrem),pocitově to šlo od zadní nápravy a nemělo to tak urputný průběh jak je někdy na videjích.Kola sériové, ojeté zimní 235/něco/17".
Nemám jasno co s parnhardkou po 2" vzadu.Má se prodlužovat,mám za to že je to pořád v dráze série,tak nic?Jaké do ní strkáte silenbloky?Všeobecně potřebuji vyměnit jeden v spodním uchycení tlumiče předního ramene(zarostlý šroub),při povolování dostal zabrat.Pak tu parnhardku a možná ještě vodící tyče vzadu,nezkoušel jsem ještě páčit vůli,uvidím.Nějaké triky s vytažením starých silenbloků?Ještě nějaká finta na povolení kontra matky čepu řízení,tyčka jde ,ale ta matka nepovolila na ni ani po nahřátí a protočil jsem 15 klíč na tyčce,druhá šla normálně.
Neladil někdo ovladač brány na plovoucí kódy,bohužel nemám pevnou frekvenci na bránu.Dal jsem na bráně v RJ mód nalazení ovladače,zmáčkl v autě pozici I a držel ,až v RJ brány blikla dohledací dioda a pak už bohužel nic.S univerzálníma dálkačema to dělám stejně,ale ty po bliknutí diody už pak jedou normálně a brána si je zapamatuje, Jeepa ne?
Pak řeším senzor deště ,mám zřejmě po výměně skla(2005) a nedali tam se senzorem(kostička na skle se stmívačem),mám tam senzor na ztlumení dálkových světel a v zrcátku další senzor jak kamera,netuším na co?V menu je samozřejmě možnost zapnutí senzoru deště a na páčce světel automat "A" na světla.Jen jsem nepřišel na to jak to zapnout ,když tam asi chybí ten senzor deště se snímačem šera.Nebo mi něco uniklo?Dle VIN identifikace výbavy tam je.
EGR po výmazu již nenaskočil,tedy zatím,rozborka a rozhýbání zřejmě zabralo.

(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21-03-2017 10:20 PM od marko250.)
21-03-2017 10:17 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro marko250 za tento příspěvek:
solniak
Jarda K Offline
Vlašimský pózér

Připojen(a): 15-03-2013
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #25
Kdo nemá DW, liftuje pod své možnosti. valim_se_smichy

Si vis pacem, para bellum.
.... jen z mých mrtvých chladnoucích rukou.

WG 2,7 CRD Limited '04
22-03-2017 07:46 AM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Jarda K za tento příspěvek:
Tomtom
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 45
Příspěvek: #26
Grand Hemi 5.7/2005/US
[Obrázky: 6504c37482c390e68c1d91e5bd1e333d.jpg]

Tu cernou kosticku tam nemas?

Jinak kamera je na automaticky dalkovy svetla. Nastavis v menu. Ja v tom destaku ten svetelny senzor prelepil, aby svetla na "auto" splnovala nasi legislativu automatickeho sviceni(i ve dne ne jen za sera)

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
22-03-2017 08:42 AM
marko250 Offline
JFcz-Používá

Příspěvek: #27
Tu černou v pravo tam právě nemám, ale mám jiné zrcátko a v něm směrem ke sklu zasklené okínko(čočka) cca 12x12mm a samozřejmě ještě to čidlo před zrcátkem samostatné na ztlumení dálkových.V menu senzor deště je a když dnes pršelo a byla zaplá, tak to stále stíralo stejnou rychlostí jako na první stupeň manuálně,intenzita deště různá.

22-03-2017 09:41 AM
rammstein Offline
Víc čtu, než píšu

Připojen(a): 29-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #28
Právě ta černá krabička, která ti chybí je snímač deště.
22-03-2017 06:20 PM
Mirda Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 29-01-2013
Přidat uživateli hodnocení 26
Příspěvek: #29
(22-03-2017 09:41 AM)marko250 napsal(a):  Tu černou v pravo tam právě nemám, ale mám jiné zrcátko a v něm směrem ke sklu zasklené okínko(čočka) cca 12x12mm a samozřejmě ještě to čidlo před zrcátkem samostatné na ztlumení dálkových.V menu senzor deště je a když dnes pršelo a byla zaplá, tak to stále stíralo stejnou rychlostí jako na první stupeň manuálně,intenzita deště různá.

Nahraj fotku, jak to tam máš...

SRT 6.4 (b)
XK 5.7 Overland, Quadra Drive II, 09, 2" Lift, kola MOAB (s)
XK 5.7 Limited, Quadra Drive II, 2" Lift, kola MOAB (m)
WH 4.7 Limited, Quadra Drive II, 2"Lift, kola MOAB, Warn 9.5xp + dálka, (m)
WK 3.7 Laredo - CB, jinak civil (m)
http://www.lpgpower.cz
Minulost, současnost, budoucnost - jedním slovem JEEP
23-03-2017 08:39 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
marko250 Offline
JFcz-Používá

Příspěvek: #30
Tak příčina DW nalezena,samozřejmě seklá ruční brzda na levé straně.Všiml jsem si ,že to po odeznění třepotu už nespustí na jakékoliv cestě(díry atd),ale jakmile jsem potáhl za ručku okamžitě to začlo třepat znovu .Ten mechanismus s bovdenem se vracel jen trochu sám od sebe a až třepot jej uvolnil víc.

Auto bylo na vyjímkách včera u pracovníka Dekry a bohužel zapsání větších rozměrů kol není jen o platbě,ale o povinném průjezdu zkušebnou někde za Prahou,kde změří tacho,brzdnou dráhu a vratkost vozu a pak lejstra platby a dopsání.

Nicméně po liftu jsem měnil sbíhavost zase na 0 a díky tomu ,že mě nešla povolit kontra matka na pravém táhle řízení,tak jsem to řešil jen na levé a ouha,křivý volant nelze jen přehodit o dva zoubky na tisícihranu sloupku řízení.Je tam docela citlivý snímač polohy volantu a ten reaguje zhruba po ujetí 40km rozsvícenou kontrolkou ESP , následně ABS a pokud člověk jede dál tak ještě 4WD system ,no hotové potěšení.Stačilo se pustit do té přirezlé kontra matky a dostat volant na své přesné nulové místo oběma tyčkama řízení a po pár km už bylo zase vše OK.Snímač je samozřejmě pomalu v každém autě,ale takto citlivý a závislý jsem nečekal ChehtákChehták
Mám ale jiný problém na řízení a to velká vůle předo/zadní na tyči s hřebenem,hlavně levá strana je hodně.Je tam nějaké seřízení vymezení,nebo to je řešitelné jinak?

K tomu snímači v zrcátku,asi to bude nějaké teplotní čidlo?A senzor deště a tmy někdo zrušil při výměně skla.Jak se dá sundat stropní panel,je jenom nacvaklý ,nebo tam je někde šroubek?Moc se tomu dolů nechce a nechci to zničit.

Nepoužíval někdo tyhle sady?Jak si stojí kvalitou? http://www.elast-pol.pl/polibusze/jeep/j...okee-wk-wh

Tak kabel s konektorem na čidlo deště se snímačem byl schován za tapecírem,neválí se někomu doma?

(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26-03-2017 11:05 AM od marko250.)
25-03-2017 12:40 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)