Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
Autor Zpráva
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #51
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
(07-03-2017 07:34 PM)JaneK napsal(a):  Na 2015 to mam taky. Ta koroze kotoucu je snad vsemocna napric znackovym spektrem Nasránek

i napříč stoletíma .... Chehták

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
07-03-2017 07:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
solniak Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 15-03-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #52
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
Můžete mi prosím někdo kvalifikovaně říct, co se mění při svolávačce R06 Orc module recall a N46 Trailer hitch? Obojí jsem měl aktivní na svém jeepu KJ my2003, 2.8CRD. V Srba servisu mě skoro odmítli, pak jsem z logistikých důvodů k tomu po 4 měsících dokopal Smažík Jeep Kladno.
S tím, že se mění nějaký modul airbagů a čidla. Ok, nemám to jak zkontrolovat, tak jim musím věřit.
Ale v USA se svolávačk N46 Trailer hitch řešila tím, že když nebylo tažné, tak dali origo Mopar tažné. Když tažné bylo, tak měřili nějakým měřidlem vzdálenost od nádrže. V Evropě to ochcali. Žádné tažné nedávali a měli instalovat jen takovou traverzu. To mi potvrzovali i od Smažíků. Ale včera jsem přebral auto a prý se nic neinstaluje a je to pro ně vyřízené.. jen se něco měří.. ale co by jako měřili, když žádné tažné nemám Depresníček
Máte k tomu více informací prosím? Díky moc David S.

Jeep Cherokee KJ, my2003, 2.8 CRD
01-08-2017 09:37 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #53
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
Citace:Models:
2002 - 2007 (KJ) Jeep Liberty

Subject:
The rear vehicle structure on about 973,000 of the above vehicles may allow fuel leakage during certain low-speed collisions. Fuel leakage in the presence of an ignition source can result in an underbody fire.

Repair:
Vehicles equipped with an aftermarket or factory installed trailer hitch must have the hitch inspected and/or replaced. Vehicles without a trailer hitch must have a trailer hitch installed to improve, incrementally, the performance of the vehicle in certain types of low-speed collisions. All repairs listed are free of charge (parts and labor).


máš ťažné = kontrola alebo výmena

nemáš ťažné = montáž NOVÉHO ťažného MOPAR

bodka, koniec

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
01-08-2017 12:49 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
solniak Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 15-03-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #54
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
Palo,
Moc díky za odpověď. Já to vidím stejně.
Nikdo v CZ to nechce udělat (z oslovených dealerů)a doslova se tomu vysmívají. Že to je jen pro USA. Tady v UK montovali jen nějakou traverzu... viz odkaz: http://forums.4wdmechanix.com/topic/252-...s-the-fix/

Co s tím? Napsat ofiko stížnost na JEEP CZ?? Máte někdo zkušenost??
Díky za radu.
David

Jeep Cherokee KJ, my2003, 2.8 CRD
01-08-2017 01:12 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
solniak Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 15-03-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #55
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
Tak jsem ověřoval přímo u Jeep Cz. Oficiální stanovisko k řešení service call je tato: N46 trailer hitch: měří se přípravkem vzdálenost k nádrži paliva. Postup je takový - má-li vůz z výroby tažné zařízení, nic se neměří ani nemění. Má-li vůz dodatečně namontované tažné zařízení, měří se měrkami vzdálenost od míst, která jsou stanovena. Nesplňuje-li parametry, tažné se demontuje a namontuje se zadní příčná vzpěra. Dále se kontroluje stupeň koroze v zadní části. I. a II. stupeň montuje se vzpěra, III. stupeň hradí zákazník.
Takže pokud to někdo má jinou zkušenost, budu rád. Jinak mi namontují jen vzpěru. Sice bude ofiko Jeep, ale k tažnému to má fakt daleko ble_ju

Jeep Cherokee KJ, my2003, 2.8 CRD
04-08-2017 09:23 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
IgorS Offline
360FOTO.tirol

Příspěvků: 358
Připojen(a): 19-03-2014
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #56
RE: Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
(04-08-2017 09:23 AM)solniak napsal(a):  Tak jsem ověřoval přímo u Jeep Cz. Oficiální stanovisko k řešení service call je tato: N46 trailer hitch: měří se přípravkem vzdálenost k nádrži paliva. Postup je takový - má-li vůz z výroby tažné zařízení, nic se neměří ani nemění. Má-li vůz dodatečně namontované tažné zařízení, měří se měrkami vzdálenost od míst, která jsou stanovena. Nesplňuje-li parametry, tažné se demontuje a namontuje se zadní příčná vzpěra. Dále se kontroluje stupeň koroze v zadní části. I. a II. stupeň montuje se vzpěra, III. stupeň hradí zákazník.
Takže pokud to někdo má jinou zkušenost, budu rád. Jinak mi namontují jen vzpěru. Sice bude ofiko Jeep, ale k tažnému to má fakt daleko ble_ju

Ty brďo. Myslim, ze to je na pravnika. Takze, keby som tam mal tazne, oni mi ho odmontuju bez nahrady? Ich (vyrobcovym) vlastnym zavinenim?

Dodge Durango Limited 5.7 HEMI ´08 +LPG / Daihatsu Terios 4x4 1.2

Ex: Jeep WH 3.7 4x4 + LPG 06 | Jeep XJ 2.5L ´93 | Jeep KK 3.7 V6 + LPG ´08
...BMW E46 325ti | BMW E36 323i | Fiat Stilo MW | Mitsubishi L300 karaván | Fiat Fiorino | Lada Niva | Subaru Libero 4x4 | + zopár Škodoviek
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04-08-2017 07:59 PM od IgorS.)
04-08-2017 07:58 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
solniak Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 15-03-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #57
Jak zjistit všechno možné o vašem Jeepu...
Mas na vyber samozrejme, bud si nechas to tazne co mas, anebo ti daji traverzu. Proste Evropa ma smolika a hotovo. Procital jsem forum v Anglii a udajne je tam problem s homolagaci pro Evropu (jeep kj versus tazne mopar). Proto jen ta traverza. A to delaji tyjatr i kdyz chces aspon tu traverzu

Jeep Cherokee KJ, my2003, 2.8 CRD
04-08-2017 08:44 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)