Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frankieho Orvis
Autor Zpráva
lucius Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 6 592
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 41
Příspěvek: #11
RE: Frankieho Orvis
(01-02-2017 09:19 AM)SleepyDelegate napsal(a):  Já bych ty závady asi všechny neviděl pouhým okem, já jsem o nich věděl od dráčka, kde je všechny popisoval ve svém vlákně a taky mi je pak potvrdil emailem... Cena asi trochu vyšší, přeci jen dráček ho prodával za 60, ale jak říkám, mě se líbil a je to Orvis, což pro mě osobně má taky nějakou hodnotu...

Druhá možnost byla vzít toho od Pakosty, ale ten by nešel pod 120 (tam by se spíš cítil, že se nechal okrást) a to je 38tis rozdíl, za který bych tohoto měl uvést do pěkného stavu taky...

tak hlavně aby jsi se neplet, ono někdy víc je míň
když několika majitelům nevadil interier tak jim nemuselo vadit víc věcí, moje zkušenost Mrkálek

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992;
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
01-02-2017 09:54 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro lucius za tento příspěvek:
rezlan
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #12
RE: Frankieho Orvis
Balhopřeju k autu a nadšení ale tak trošku to vidím jako Lucius.
Je zbytečný řešit,že to někdo někdy prodal za šedesát a pak někdo později za víc. Na tom nevidím nic špatnýho. Je to jen základní princip obchodu.Koupit levně a se ziskem prodat. Věc nabídky a poptávky. Naopak bych se pozastavil nad obráceným principem.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
01-02-2017 11:19 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Harley za tento příspěvek:
paulie, PETARDAK, rezlan
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #13
RE: Frankieho Orvis
Dík, já se nad tím ani tak nepozastuvuju, jako spíš je mi líto, že jsem tenkrát přišel pozdě, když to dráček prodával... :-)
01-02-2017 04:09 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #14
RE: Frankieho Orvis
Tak to jo. PalecNahoruPalecDolu

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
01-02-2017 07:06 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #15
RE: Frankieho Orvis
(01-02-2017 09:54 AM)lucius napsal(a):  
(01-02-2017 09:19 AM)SleepyDelegate napsal(a):  Já bych ty závady asi všechny neviděl pouhým okem, já jsem o nich věděl od dráčka, kde je všechny popisoval ve svém vlákně a taky mi je pak potvrdil emailem... Cena asi trochu vyšší, přeci jen dráček ho prodával za 60, ale jak říkám, mě se líbil a je to Orvis, což pro mě osobně má taky nějakou hodnotu...

Druhá možnost byla vzít toho od Pakosty, ale ten by nešel pod 120 (tam by se spíš cítil, že se nechal okrást) a to je 38tis rozdíl, za který bych tohoto měl uvést do pěkného stavu taky...

tak hlavně aby jsi se neplet, ono někdy víc je míň
když několika majitelům nevadil interier tak jim nemuselo vadit víc věcí, moje zkušenost Mrkálek

No to je samozřejmě vždycky riziko se starým ojetým střepem... Ale jsem v kontaktu s dráčkem přes email a vzhledem k tomu, že jsem to nekupoval přímo od něho, tak mi celkem otevřeně vše říká a nemusí se bát, že u něj budu bušit na dveře s reklamací, takže myslím, že mi nic nezamlčel a tudíž o aktuálním stavu vím docela dost. Pokud se něco vysere, tak to nemusí znamenat, že předchozí majitel něco skrýval nebo neřešil, ale že je to 20 let starý auto a že se prostě rozbilo...

A abychom si rozuměli, já jsem nekupoval auto proto, že by bylo levné (to je asi tvoje narážka že někdy víc je ve výsledku míň a že jsem tudíž měl připlatit za lepší). Já jsem byl ochoten koupit ten od Pakosty za 120, kdyby ho byl ochoten prodat, což on nebyl a jiný Orvis jsem prostě nenašel, navíc s docela prokazatelnou historií, protože dráček tu o tom autě docela dost psal... Takže proto jsem koupil Orvise za 82 a ne za 120... Smíšek
01-02-2017 08:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #16
RE: Frankieho Orvis
Tak jsem dnes konečně přivezl Jeepa domů. 320km cesta z Jablonce nad Nisou do Starého Jičína se zastávkou ve Lhotě pod Košířem u Olomouce, kde jsem vyzvedl pevnostní prahy. Jsou vyrobené podle Standova plánku člověkem, který měl také dřív Jeepa, je od Olomouce a prý do Prahy poslal už minimálně 13 sad prahů... Vypadal, že tom rozumí, což není záruka ničeho, protože já tomu nerozumím a tudíž můj úsudek je o ničem... :-)

Pár postřehů z cesty:

Většinu času se motor převaloval kolem 1600 otáček a jel jsem cca 80-100km/h. Hodně jsem předvídal a před vesnicemi sundaval nohu z plynu. Spotřeba po dojezdu do Starého Jičína byla... počkejte si na to... ještě připomenu, že dráček si stěžoval, že mu to moc žere... takže spotřeba byla 13,7l/100km. Ano, mohlo by to být i lepší, protože jsem fakt jel na spotřebu, ale zase to není rozhodně špatný výsledek a před jízdou bych řekl, že za cokoliv, co bude začínat 15kou budu rád...

Elektrika si tak trochu občas dělá co chce. Nic hrozného, ale rozhodně to budu muset řešit:
1. Otevírání dveří nefunguje na 100%. Občas se neodemknou všechny dveře, jednou zůstal zapnutý alarm poté, co jsem nastoupil.
2. Osvětlení palubky jakoby občas zvýšilo intenzitu a zase kleslo, když se reguloval intenzitu tím šoupátkem, tak to reagovalo jakoby chaoticky, jako by tam byl nějaký špatný kontakt.
3. Třikrát mi to nahlásilo, že je špatný "Coolant sensor".
4. Když vypnu motor a znasnu světla, tak po vytažení klíčku se zase rozsvítí. Musím je dát znuvo do polohy On a pak zase Off a teprve pak se vypnou. Nevím, jestli je to nějaká funkce, nebo závada? Dělalo to i za plného denního světla, tedy Coming Home bych netipoval.

Jinak všechno funguje bez problémů, včetně stěračů, ovládání sedadel, bederky, klimatizace, topení, zrcátek, oken, tempomatu atd...

Po příjezdu do NJ jsem si zkusil v tom docela hlubokém sněhu vyjet zadní cestou na Skalky (asi většina z vás neví, tak vysvětlím je to polní brázditá cesta plná sněhu s docela velkým stoupáním a nahoře se zatáčkou do lesíku a pak na asfalt). Vyjel jsem to bez problému na 4WD Full time. Vezl jsem kamráda co má Land Rover Discovery 2002 v úpravě pro odtahovku a ten by si tam netroufl... Mrkálek

Takže celkově jsem velmi spokojen! PalecNahoru PalecNahoru PalecNahoru

Spotřeba zatím v pohodě a těch pár šotků v elektrice budu muset nějak vystrnadit...

Pokud někdo máte k výše uvedeným závadám jakýkoliv návod na jednoduchý fix, sem s ním! Chehták

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04-02-2017 09:51 PM od SleepyDelegate.)
04-02-2017 08:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #17
RE: Frankieho Orvis
gratuluju PalecNahoru
spotřeby se neděs, až se s tím autem sžiješ ještě o litr klesne Mrkálek

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
04-02-2017 08:49 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro standa.t za tento příspěvek:
SleepyDelegate, Harley
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #18
RE: Frankieho Orvis
Světla neres, takhle to funguje pokud je nevypned pred klickem.
To pohasinani je chybka je problém v tom potenciometru. Spotřeba ok.

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
04-02-2017 09:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Luma za tento příspěvek:
SleepyDelegate
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #19
RE: Frankieho Orvis
Kde je ta cesta na Skalky asi bych zítra nutne před Jamboree potřeboval testnout Discovery 3

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
04-02-2017 09:26 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #20
RE: Frankieho Orvis
Ty světal jsou takhle v pořádku. Je to "coming home".

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
04-02-2017 09:33 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Harley za tento příspěvek:
SleepyDelegate
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)