Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyroba zadni vyfuk trubky
Autor Zpráva
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 595
Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #1
Vyroba zadni vyfuk trubky
Jelikoz to nechci svarovat, resil jsem tedka vyrobu na ohybacce.

Psal jsem poptavku na firmu, kde neni problem udelat 3jku rouru.

Pan chce ovsem dodat vykres, je tu nekdo kdo by to zvladl nakreslit?

Dalsi vec, cenovka tusim ze bude masakr. Budou muset nastavit stoje.

Jako kusovku to nechci, ale treba by se nas tu naslo vice.

Tak co radite :) Vykaknout se na to? Na Jebaji 3jka roura bezne neni. Odkazujou na KOLAKa, ale zas se me nechce nekde bajneho KOLAKa hledat.

Instalaci vyfuku bude provadet Marty. A jsme domluveny, ze se svarovat z nerezu nebude. Neoplati se me to ohledne nakladu. Pokud by se nekde nasla jako hotovej kus, tak se rad podivam.

PS: varit to sam nebudu, tak me to ani nepiste ChehtákJazykoPlaz

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
09-01-2017 08:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Lukas.K Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 283
Připojen(a): 28-11-2015
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #2
RE: Vyroba zadni vyfuk trubky
Zdary, jak jsi nakonec vyřešil výrobu zadní 3ky trubky??
24-03-2018 08:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
vrchnikocour Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 204
Připojen(a): 18-04-2017
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #3
RE: Vyroba zadni vyfuk trubky
S bájným Kolakem se hlavně budeš těžko domlouvat, můžeš se zeptat Frantu (SleepyDelegate), co nám to tu před časem zařizoval a co si s ním užil nervů, chudák, co starostí s tím měl...
Já sám bych na to nervy neměl, to vše okolo podstupovat, včetně problémů s dopravou, atd... NasránekPalecDolu

Komplet systém od Kolaka ( 3" rouru, FM 70, kat ) tedy mám a zatím nenamontovaný, chvílemi jsem i přemýšlel, že bych to celé pustil dál, protože jsem měl mezitím v hlavě i jinou variantu, ale zatím jsem se nerozhodl...
Nicméně výkres k té rouře bude asi docela složité udělat podle hotového kusu, je to samozřejmě prostorové, dost rádiusů a pokud vím, na WJ není zrovna moc místa na nějaké odchylky ve tvaru, takže ač se strojní průpravou, určitě bych se do toho měření a překreslování nehrnul...
A je taky otázka, za kolik by to pak tady opravdu někde udělali, to by mě celkem zajímalo, případně jestli by byli třeba schopní to nějak nakopírovat podle toho hotového kusu...
24-03-2018 10:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro vrchnikocour za tento příspěvek:
standa.t
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)