Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mfence WJ 4.7 H.O.
Autor Zpráva
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 595
Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #1
Mfence WJ 4.7 H.O.
Tak si to zde zridim taky :)

Alespon vsechny informace budou v jednom chlevku.

Plan pro auto:

KaN filtr by Pakosta :)
Flowmaster 50SUV
Lift 2jka

Ocista a vycisteni vseho.
Postupna renovace na stav mazlik.

Dnes je auto na zvedaku, polezl jsem spodek. Vse v norme, jen orezle dily podovzky ve tride spotrebaku. Nemenitelne dily na podvozku josu ok.

Jeden zalomenej sroub,jeden nebyl vubec. Nevim uz kde,jen to hlasil mechos.

Kazdopadne mam hnedka jeden dotaz, Servokapaila pri vymene ma z pravidla jakou barvu? Rikal ze vypustil neco oranzoveho, bojim se aby to nebyl DEXTRON. Ja jsem mu dodal PSF 2 litry. Ale to ma barvu pruhlednou. Je ta oranzova barva zpusobena degradaci PSF? Nebo tam fakt nejaky dement, dal co tam bejt nema?

Jeste radeji zitra zajedu pro litr,aby se to vyplachlo uplne. Kapalina uz tam je, a mechanik rika ze to bude v pohode. Ta troska, co tam nekde zustala to asi neponici. Ale ja bych blbe spal. Pak me jeste schazi litr oleje do prevodovky. Nevite kolik tam ma bejt presne oleje? Ja dovezl kandak 5litru a je to malo.

Pak sem nahodim dalsi info.

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
21-12-2016 08:20 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #2
RE: Mfence WJ 4.7 H.O.
PSF je vždy po čase nažloutla, takže v poho.
U převodovky je to vždy okolo 6-7l. Nevím přesně ale je potřeba 2 kanistry po 4l. Důležité je nalít množství na měrku a pak zahřát a doplnit na požadovanou hladinu. Důležité je přečíst si manuál, jak se měří hladina, teď si to nepamatuji. Určo někdo dopní

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21-12-2016 08:26 PM od Luma.)
21-12-2016 08:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 595
Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #3
RE: Mfence WJ 4.7 H.O.
ok, tak ja to necham bejt.

Jen ten olej do prevodovky me sere, zas do Impexty :( Uz jsem tam v olejich za 10 000 :) :) Snad me nekdo poradi do zitrka s tim postupen na doplneni.

Mechanik je sikovnej, delal fakt uz vsechno i velke US kravy stylu FBI atd. Dela dost drahe auta ale i sracky.


Tak jestli ten postup nebude extra pro Jeep tak to bude znat :)

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
21-12-2016 08:30 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
white Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 766
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #4
RE: Mfence WJ 4.7 H.O.
Ahoj, pokud chceš udělat důkladnou výměnu oleje v převodovce tak ještě tak dva kanystry přikup. FM 50 dá autu pěknej zvuk (nic agresivního) ale já ho mám po pěti letech rezavej a doufám že do jara neupadne, paradoxně není tak rezatej v místech co jsem, vařil já, ale v místech originálních svárů.
21-12-2016 08:30 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 595
Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #5
RE: Mfence WJ 4.7 H.O.
No budu muset nechat jen klasiku vymenu. Auto jezdilo na pravidelne servisni vymeny v NL.

Jinak s tim reznutim to je v pici no. Ja kazdy vyfuck jeste beru zinkem, docela dost to pomaha proti reznuti. A hlavne mam to kde udelat, ale s touhle kravou to uz taky nebude sranda. Mam dilnu rozdelenou na parkovani pro auto, a pak kovarna. Tak se moc roztahovat nemuzu.

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
21-12-2016 08:38 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 595
Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #6
RE: Mfence WJ 4.7 H.O.
Jeste si teda ujasnim pojmy a dojmy :)

Pri klasickem vymene oleje v automatu s ejako meni vse? Ja myslel ze se meni jen to, co jsem tedka delal ja. Totalni vymena se taky dela, ale ne standardne ne??

Olej uz tam je, a mechanik by asi praskl pri srani mu rict ze at to rozebere vse.

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
21-12-2016 09:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
white Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 766
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #7
RE: Mfence WJ 4.7 H.O.
Při výměně oleje v automatu jsou dvě možnosti buď sundáš vanu a vyteče cca 5 litrů který tam po montáži vany a výměně filtru zase doplníš nebo celková výměna průplachem kdy po výměně filtru a dolití oleje rozpojíš hadice k chladiči buď pomocí plničky nebo při nastartovaným motoru necháš vytejkat starej olej ven a současně doplňuješ čistej do doby než začne vytejkat čistej olej ven, pak hadice zase zapojíš a doplníš hladinu oleje. Tohle doporučuju udělat pokud je olej v převodovce už dost jetej, nebo když chceš mít jistotu že tam je správnej olej. Já bych to doporučil udělat po koupi auta a další výměny už dělat jen výměnou filtru a dolitím novýho oleje.
21-12-2016 09:15 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #8
RE: Mfence WJ 4.7 H.O.
Výměna buď normální a nebo s výplachem a toho bys potřeboval o dost více. Protože je ještě dost oleje v měniči, chladiči a ten ty nevyměníš. Při normální výměně odděláš víko na převodovce a co vyteče to vyteče.
White byl rychlejší

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
21-12-2016 09:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 595
Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #9
RE: Mfence WJ 4.7 H.O.
Jo jo to, je tech cca 7 litru co chce mechanik.

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
21-12-2016 11:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 595
Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #10
RE: Mfence WJ 4.7 H.O.
(21-12-2016 09:15 PM)white napsal(a):  Při výměně oleje v automatu jsou dvě možnosti buď sundáš vanu a vyteče cca 5 litrů který tam po montáži vany a výměně filtru zase doplníš nebo celková výměna průplachem kdy po výměně filtru a dolití oleje rozpojíš hadice k chladiči buď pomocí plničky nebo při nastartovaným motoru necháš vytejkat starej olej ven a současně doplňuješ čistej do doby než začne vytejkat čistej olej ven, pak hadice zase zapojíš a doplníš hladinu oleje. Tohle doporučuju udělat pokud je olej v převodovce už dost jetej, nebo když chceš mít jistotu že tam je správnej olej. Já bych to doporučil udělat po koupi auta a další výměny už dělat jen výměnou filtru a dolitím novýho oleje.


Olej uz tam je, a to 5 litru. Tak to cele vypoustet je asi pase

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
21-12-2016 11:49 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)