Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamrzání těsnění dveří
Autor Zpráva
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #21
RE: Zamrzání těsnění dveří
ChehtákChehtákChehták

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
04-12-2016 06:48 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
testors Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 5
Připojen(a): 07-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #22
RE: Zamrzání těsnění dveří
Na těsnění jsou po celé délce dva textilní pásky a ty jsou od ledu, takže zamrzat to bude v těchto místech. Koupil jsem "Sonax-GummniPfleger" tak snad to pomůže. Spíše mně mrzí že se nový vůz musí takto ošetřovat. Naposledy mi před léty zamrzala Š120, ale to bylo v zámku a ne v těsnění. Asi chlapci v Itálii nemají mráz.
04-12-2016 06:58 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kaktuso Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 667
Připojen(a): 06-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #23
RE: Zamrzání těsnění dveří
možno začnú s verziou Dolomiti

John 3,16
04-12-2016 07:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #24
RE: Zamrzání těsnění dveří
(04-12-2016 06:58 PM)testors napsal(a):  Na těsnění jsou po celé délce dva textilní pásky a ty jsou od ledu, takže zamrzat to bude v těchto místech. Koupil jsem "Sonax-GummniPfleger" tak snad to pomůže. Spíše mně mrzí že se nový vůz musí takto ošetřovat. Naposledy mi před léty zamrzala Š120, ale to bylo v zámku a ne v těsnění. Asi chlapci v Itálii nemají mráz.

Koupil sis Jeep,auto značky s neomezenými možnostmi samododělání a úprav doma v garáži,pro některé základní přednost pro druhé ne až tak docelaChehták,přesto si myslím,že ošetření těsnění Regumem není cizí ani vozům jiných značek,asi pro jistotu řidičovy dveře taky ošetřím,ať nekazím partu...

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
04-12-2016 07:49 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #25
RE: Zamrzání těsnění dveří
To nema se znackou neomezenych moznosti nic spolecneho. To je prekvapeni nad tim, ze kazdy si koupi auto ta x set tisic a neni schopen si precist navod k obsluze. V KAZDEM navodu je v kapitole cisteni a udrzba zminka o nutnosti konzervace gumovych tesneni pro zachovani pruznosti a funkce. Od Trabanta po Rollse. Takze to neni ve znacce ale jako vzdy v lidech Nápadík Tvrďák

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04-12-2016 08:08 PM od JaneK.)
04-12-2016 08:05 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 4 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro JaneK za tento příspěvek:
Rennie, Harley, Jarda K, rammstein
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #26
RE: Zamrzání těsnění dveří
(04-12-2016 08:05 PM)JaneK napsal(a):  To nema se znackou neomezenych moznosti nic spolecneho. To je prekvapeni nad tim, ze kazdy si koupi auto ta x set tisic a neni schopen si precist navod k obsluze. V KAZDEM navodu je v kapitole cisteni a udrzba zminka o nutnosti konzervace gumovych tesneni pro zachovani pruznosti a funkce. Od Trabanta po Rolse. Takze to neni ve znacce ale jako vzdy v lidech Nápadík Tvrďák

nadsázka a humor má své místo vždy a všude , taky jsem psal,že to těsnění tím Regumem přejedu taky, to je hrozný,člověk aby se bál na Jeepa podívat Chehták

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
04-12-2016 08:09 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #27
RE: Zamrzání těsnění dveří
Onehda se se tu psalo, ze se vytraci sounalezitost a hrdost ke znacce. Tak jen aby bylo videt, ze ne vsude a ne ukazdeho Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
04-12-2016 08:12 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro JaneK za tento příspěvek:
Harley
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #28
RE: Zamrzání těsnění dveří
(04-12-2016 08:12 PM)JaneK napsal(a):  Onehda se se tu psalo, ze se vytraci sounalezitost a hrdost ke znacce. Tak jen aby bylo videt, ze ne vsude a ne ukazdeho Chehták

To máš recht,u mne ta sounáležitost i hrdost dostala povážlivé trhliny, ledová krusta zatím drží,ale už bych po ní nepřešel...třeba se to ještě zlepší,nic není nemožné / ToyotaDepresníček/

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
05-12-2016 07:34 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #29
RE: Zamrzání těsnění dveří
(05-12-2016 07:34 AM)Dr.Ti. napsal(a):  
(04-12-2016 08:12 PM)JaneK napsal(a):  Onehda se se tu psalo, ze se vytraci sounalezitost a hrdost ke znacce. Tak jen aby bylo videt, ze ne vsude a ne ukazdeho Chehták

To máš recht,u mne ta sounáležitost i hrdost dostala povážlivé trhliny, ledová krusta zatím drží,ale už bych po ní nepřešel...třeba se to ještě zlepší,nic není nemožné / ToyotaDepresníček/

Neboj, historie ukazala, ze vzdycky muze byt hur Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
05-12-2016 08:23 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #30
RE: Zamrzání těsnění dveří
(05-12-2016 08:23 AM)JaneK napsal(a):  
(05-12-2016 07:34 AM)Dr.Ti. napsal(a):  
(04-12-2016 08:12 PM)JaneK napsal(a):  Onehda se se tu psalo, ze se vytraci sounalezitost a hrdost ke znacce. Tak jen aby bylo videt, ze ne vsude a ne ukazdeho Chehták

To máš recht,u mne ta sounáležitost i hrdost dostala povážlivé trhliny, ledová krusta zatím drží,ale už bych po ní nepřešel...třeba se to ještě zlepší,nic není nemožné / ToyotaDepresníček/

Neboj, historie ukazala, ze vzdycky muze byt hur Chehták

Chehták Dá se uplatnit ve více ohledech, platí určitě na mou sestupnou tendenci s Jeepy, jít po JK a WK II do Renegada nebyla nejlepší volba,jak se ukázalo.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
05-12-2016 09:49 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)