Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marečkovo ZJ 5,2
Autor Zpráva
marecekoi Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 365
Připojen(a): 27-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Marečkovo ZJ 5,2
Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych vám po roce představil svoje ZJ, jelikož už se o tom dá napsat docela slušný seriálSmíšek .Jedná se teda o ZJ rok výroby 93 158kw původně dotaženo z USA do německa a v roce 2012 přivezeno do čech.Sháněl jsem auto původně jenom na blbnutí po poli,ale lehce se to zvrtlo.Neumim se totiž k autům chovat špatně a už mám za sebou jednu 4letou rekonstrukci koupenýho ,,vraku,,tady je tedy foto ze dne kdy jsem ho přivezl...


Přiložené soubory Miniatury
       
24-10-2016 09:56 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro marecekoi za tento příspěvek:
lucius, Jarda K, Denylovec
marecekoi Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 365
Připojen(a): 27-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #2
RE: Marečkovo ZJ 5,2
No a pa už to jelo, auto se mi tak líbilo, že jsem pokračoval v úpravách a opravách,přibila zahrádka,rezerva na střechu,lampy,nové gumy...


Přiložené soubory Miniatury
               
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24-10-2016 10:02 PM od marecekoi.)
24-10-2016 09:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
marecekoi Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 365
Připojen(a): 27-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: Marečkovo ZJ 5,2
Mezi tím se řešily samozřejmě výměny náplní v diffech,převodovce,motoru.vyměnily se všechny řemeny,kladky,vodní pumpa,filtry plynu,reduktor plynu,komplet brzdy.


Přiložené soubory Miniatury
           
24-10-2016 10:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
marecekoi Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 365
Připojen(a): 27-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: Marečkovo ZJ 5,2
Jenže mě a moje kamarády začalo ježdění v terénu moc bavit a začali jsme mít pocit, že potřebujeme auta ,,expediční,, a začali jsme jezdit na náročnější výpravy,kupovat lana,kurty,šekly a začali jsme zjišťovat, že 2"lift podložkama je málo.ChehtákChehták všude jsem vysel za přídavku .Tak jsem nelenil a začal jsem pokukovat po liftu a rozhodl se pro lift 3".Je tu založené na toto téma vlákno kde jste mi dost radili, takže asi víte jak to probíhalo,nakonec je z toho cca 3,5" vepředu a tak 4" vzadu.Samozřejmně to nebylo jen o tlumičích a pružinách a dělal jsem relokace panhardek,prodloužení tyček stabíků,prodloužení dorazů apod......no a voala po 2měsících práce a řešení hotovo


Přiložené soubory Miniatury
   
24-10-2016 10:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
marecekoi Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 365
Připojen(a): 27-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #5
RE: Marečkovo ZJ 5,2
No jo lift super,ale najednou kola byly malý, tak jsem svoje BFG který jsem měl od novoty poslal po 2měsících do světa a pořídil 31" pneu.Takhle jsem asi spokojen a řekl jsem si že výš už to dávat nebudu i když uvidíme jak rychle se to okouká :D


Přiložené soubory Miniatury
               
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24-10-2016 10:28 PM od marecekoi.)
24-10-2016 10:26 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
marecekoi Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 365
Připojen(a): 27-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #6
RE: Marečkovo ZJ 5,2
Samozřejmostí byly i docela problémy...sekající se brzdy,prasklá hadice od převodovky,tekoucí gufera na difech atd.,ale to k tomu asi patří.:Stydílek:No a aby to bylo komplet tak zítra se můžete těšit na fotky s přednim pevnostňákem a navijákem ;)
24-10-2016 10:31 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jarda K Offline
Vlašimský pózér

Příspěvků: 2 290
Připojen(a): 15-03-2013
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #7
RE: Marečkovo ZJ 5,2
Ty jsi ale pěkně nakažený! PalecNahoruPalecNahoruPalecNahoru

Si vis pacem, para bellum.
.... jen z mých mrtvých chladnoucích rukou.

Ex WG 2,7 CRD Limited '04 Chehták
25-10-2016 05:52 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ruta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 484
Připojen(a): 02-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #8
RE: Marečkovo ZJ 5,2
Můj osobní názor je, že tak, jak to máš zvedlé, je to úplně akorát. Tedy mi se to tak líbí. PalecNahoru
25-10-2016 07:49 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
marecekoi Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 365
Připojen(a): 27-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #9
RE: Marečkovo ZJ 5,2
Hele mě se to tak taky líbí i mi to tak vyhovuje,prostupnost v terénu se markantně zvýšila, škrtám spodkem málo.Jediný co tedka řešim ještě jsou zadní ramena.Uvidíme jak to dopadne Neviňátko
25-10-2016 08:11 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
marecekoi Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 365
Připojen(a): 27-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #10
Marečkovo ZJ 5,2
tak dneska po dlouhem trapeni nasazen naraznik a navijak

Odesláno z mého EVOLVEO_StrongPhone_Q8_LTE pomocí Tapatalk
25-10-2016 07:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro marecekoi za tento příspěvek:
zapa, RoKr
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)