Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade - vhodny ci ne?
Autor Zpráva
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #31
RE: Renegade - vhodny ci ne?
1/konkurenti Renegada: napadá mě jen a pouze Yeti, a to velikostí zevní i vnitřní,výbavou, motorama,designem atd. Ostatní malá SUV/Captur,Honda HRV,Mazda CX3,Vitara/ jsou oproti Renegadu "soft" malá SUV,takové hračky, Renegade je více dělaný na "sprostý"zacházení,snese toho více,vracím se k tomu designu,mít jiný čumák,tak jsem s ním i nadále. Tiguan je vyšší liga Mercedes B zase kategorie MPV,ale popravdě by to byla nejlepší volba-kvalitní,velmi pohodlné a praktické auta,akorát bez koulí,dá se sehnat jako mírně jeté do 500tis.
2/Spotřeba,když ti na ni záleží,je následující:
motor benzin 1,4 Multiair 8-10litr/100km, diesely se pohybují mezi 6-8 litry nafty/100km
3/Jenom tak na okraj,přemýšlel jsi i o jiném Jeepu než o Renegadu?
Takové JK Wrangler Unlimited-nezničitelné auto,pokud bys jezdil pouze po silnicích,dopřál tomu řádný servis a měl šťastnou ruku při koupi ojetiny,ten by bohatě krom nároků na spotřebu splnil tvoje požadavky, miloval bys ho jako svou ženu, tomu věř, to je opravdu jediný auto od značky Jeep, u kterýho nepochybuješ,že musíš jít do Jeepu,u všech ostatních typů vozů této značky existuje srovnatelná a mnohdy i lepší alternativa u jiné evropské či asijské značky.

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK+JKU.
10-10-2016 07:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Dr.Ti. za tento příspěvek:
Harley, PetrZide
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #32
A posez je tam opravdu vysokej a vzpřímenej.Žádný zapadnutí za volant. Má i největší kufr ze všech současnejch Jeepů.
Akorát bude trošku problém s vozením věcí na střeše. Další problém cena.Koupit ojetinu kolem 4set tisíc,nebude snadný.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
10-10-2016 07:54 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvek: #33
Wrangler je vyjímečný auto,Jeep by se mu měl více věnovat,vylepšit vše,co se dá, kde jsou rezervy,udělat více variací,aby se dalo ještě více a lépe vybrat "to pravé", vůbec,namísto Renegadů,Compasů atd bych podpořil více provedení JKček,různé karosářské verze,různě motorizace,výbavy, styling,tovární tuning přímo od výrobce ve stylu Wrangler do každé rodiny...Chehták

10-10-2016 08:01 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Dr.Ti. za tento příspěvek:
Harley, palo-cherokee
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 267
Příspěvek: #34
3) asi tak Mrkálek

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava a rum ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
10-10-2016 08:04 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvek: #35
Srovnej a vybírej !

Přiložené soubory Miniatury

10-10-2016 08:13 PM
PetrZide Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 09-10-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #36
Asi vám rozumím. U nás doma to ale funguje tak, že manželka má právo veta...tím pádem auto starší čtyři roky nelze, což je hraniční. Wrangler tak spíš deset let starý a to ani nesplňuje moje nároky na vychytávky či design vnitřku.

MB řady B řeším jen z důvodu, že v rodině máme servisáky jezdící do Rakouska. TZN. práce za flašku, díly za nákup. Odrůda je to úplně jiná, to ano. Posez není vyšší a leze se mi z toho blbě, to jednoznačně. Nicméně pohodlně to je až k nevíře.
2014 či 2013 lze koupit levně pod můj limit 400 a to i v automatu.

Asi bych měl obejít pár známých, pár bazarů, autosalonů a prostě se posadit do pár aut a udělat si obrázek. Mě se design Renegade strašně líbí a od chvíle, co jej oťukávám se mi žádné jiné auto nelíbí tak hodně. Takže do Renegade si sedat nesmím...
10-10-2016 08:18 PM
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvek: #37
(10-10-2016 08:18 PM)PetrZide napsal(a):  Asi vám rozumím. U nás doma to ale funguje tak, že manželka má právo veta...tím pádem auto starší čtyři roky nelze, což je hraniční. Wrangler tak spíš deset let starý a to ani nesplňuje moje nároky na vychytávky či design vnitřku.

MB řady B řeším jen z důvodu, že v rodině máme servisáky jezdící do Rakouska. TZN. práce za flašku, díly za nákup. Odrůda je to úplně jiná, to ano. Posez není vyšší a leze se mi z toho blbě, to jednoznačně. Nicméně pohodlně to je až k nevíře.
2014 či 2013 lze koupit levně pod můj limit 400 a to i v automatu.

Asi bych měl obejít pár známých, pár bazarů, autosalonů a prostě se posadit do pár aut a udělat si obrázek. Mě se design Renegade strašně líbí a od chvíle, co jej oťukávám se mi žádné jiné auto nelíbí tak hodně. Takže do Renegade si sedat nesmím...

Renegade je jako každý jiný exot-zaujme tě,obloudí a pak se ti přestane líbit a je průser na světě,mě to zde také říkali, bojoval jsem statečně,ale on opravdu není designově vyváženej,srovnej s chystaným Compassem,na něm se už poučili...
To Béčko bych zvážil už jenom z tebou popisovaných důvodů výhodnýho servisu a nákupu, píšeš,že se ti z toho blbě leze-tomu nevěřím, měřím 190cm a bez potíží lezu z Céčka a Béčko je proti Céčku vyšší. Být tebou,tak se již tímto tématem nezabývám a hledám pouze co nejvýhodnější nabídku na Béčko. S Mercedesem neolituješ.

Přiložené soubory Miniatury

10-10-2016 08:29 PM
Harley Offline
Pražák

Příspěvek: #38
Byl jsem nedavno v Jeepu u Dojáčka v Hloubětíně a na prodejně mají Renegada v takovým polomatným antracitu. Myslím,že to byl Trailhawk.Musím říct,že jak ta barva splívala s výraznou maskou Renegada,tak to auto vypadalo dobře a i takový větší,mohutnější. Ta barva mu fakt slušela.Je to přesně to,co jsem vždycky říkal,že ta maska má být v barvě auta a né kontrastní.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

10-10-2016 09:51 PM
Harley Offline
Pražák

Příspěvek: #39
Jo to byla spešl edice.Našel jsem si ho:

http://www.cz.jeep.com/renegade_justice/index.html

PalecNahoruPalecNahoru

10-10-2016 10:00 PM
quad Online
JFcz-PoužíváČasto

Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #40
(10-10-2016 08:01 PM)Dr.Ti. napsal(a):  Wrangler je vyjímečný auto,Jeep by se mu měl více věnovat,vylepšit vše,co se dá, kde jsou rezervy,udělat více variací,aby se dalo ještě více a lépe vybrat "to pravé", vůbec,namísto Renegadů,Compasů atd bych podpořil více provedení JKček,různé karosářské verze,různě motorizace,výbavy, styling,tovární tuning přímo od výrobce ve stylu Wrangler do každé rodiny...Chehták

Přesně tak. A to co jsi napsal, sedí i na XJ. Jeep ho neměl přestat vyrábět, a místo těch třech následujících nepovedených Cherokee, ho měl jen vylepšovat a ladit. Tvrďák
11-10-2016 12:04 AM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)