Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade - vhodny ci ne?
Autor Zpráva
PetrZide Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 09-10-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #11
RE: Renegade - vhodny ci ne?
Velikost kufru neni priorita. Ta u techto typu aut byt ani nemuze. Jasne, se dvema malyma deckama vozime veci spoustu, ale zaroven brzo odpadne nutnost kocaru, takze obleceni to uveze. Kola stejne dame na kulu.
Moji nejvetsi priorita je vyssi posez, pohodlny nastup, celkove pohodli. Mam montovanou L1 a zlomenou L3, v oktavce nevydrzim ridit cestu do Prahy.
Trailhawk neni nutnost. Libi se mi i zaklad. Levna je i 500x, ktera je velmi podobna platforma az na ty budiky. Da se koupit levneji s vyssi vybavou. Problem u me je ten nagelovany design. Mam rad stroze vypadajici veci.
Ve hre je Tiguan. Koukal jsem i na MB B... rozhodnout se mozna budu muset cca v lednu.
Alhambra z domu nepujde, ale opakujici se problemy s turbem si na cas nedavaji.
Jen prosim vas berte opravdu, ze 700 u me nehrozi. Jsem obycejny smrtelnik. Jak je to vlastne se servisem? Znam servis MB, Skoda...ale Jeep je pro me uplne novy svet.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10-10-2016 06:56 AM od PetrZide.)
10-10-2016 06:55 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #12
(10-10-2016 06:55 AM)PetrZide napsal(a):  Velikost kufru neni priorita. Ta u techto typu aut byt ani nemuze. Jasne, se dvema malyma deckama vozime veci spoustu, ale zaroven brzo odpadne nutnost kocaru, takze obleceni to uveze. Kola stejne dame na kulu.
Moji nejvetsi priorita je vyssi posez, pohodlny nastup, celkove pohodli. Mam montovanou L1 a zlomenou L3, v oktavce nevydrzim ridit cestu do Prahy.
Trailhawk neni nutnost. Libi se mi i zaklad. Levna je i 500x, ktera je velmi podobna platforma az na ty budiky. Da se koupit levneji s vyssi vybavou. Problem u me je ten nagelovany design. Mam rad stroze vypadajici veci.
Ve hre je Tiguan. Koukal jsem i na MB B... rozhodnout se mozna budu muset cca v lednu.
Alhambra z domu nepujde, ale opakujici se problemy s turbem si na cas nedavaji.
Jen prosim vas berte opravdu, ze 700 u me nehrozi. Jsem obycejny smrtelnik. Jak je to vlastne se servisem? Znam servis MB, Skoda...ale Jeep je pro me uplne novy svet.

Renegade by tvým požadavkům jistě vyhověla, v jádru to není špatný auto,diskutabilní je pouze design tohodle auta,jako ostatně všech posledních modelů Jeepu a dále bude i obtížný prodej jako ojetiny.
Pokud ses nezamiloval a "nutně Renegadu nepotřebuješ", šel bych spíše do Tiguana anebo nového Kodiaka či Ateky,nebo i Vitary. Nejlevnější verze 4x2 mi nějak nedává smysl,tyhlety malý crosovery mají pointu v 4x4-jízdní vlastnosti jsou vždy lepší. Ceny servisu u Jeepu a i ceny NH jsou dražší,než u Škody. Pokud tedy uvažuješ o nějaké nové 4x4 cenově přijatelné,nekomplikované,šel bych do Vitary 1,4 Sport v automatu,Renegada v benzinu i v dieselu 4x4 je od 650 nahoru a v provozu dražší,jako ojetina mnohem hůře prodejný.Zkrátka,o novým Jeepu uvažuj jenom v pozici skalního fandy a jenom v kategorii Wrangler nebo Grand Cherokee.

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK+JKU.
10-10-2016 07:27 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #13
že tu nezaznělo to, že se tomu pálí převodovky a to bez nějakých větších příznáků.
10-10-2016 07:28 AM
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvek: #14
(10-10-2016 07:28 AM)Wily napsal(a):  že tu nezaznělo to, že se tomu pálí převodovky a to bez nějakých větších příznáků.

to se může stát u každýho vícestupňového automatu

10-10-2016 08:10 AM
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvek: #15
Jo? Tak jo Chehták Ale abych si koupil auto skoro za milion a ještě v záruce tam shořela převodovka a neni to vada ale feature, tak takový auto asi ne Chehták
10-10-2016 09:10 AM
mik Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 25
Příspěvek: #16
tak to budeš mít v dnešní době sakra těžkej výběr co si koupit ..... Chehták

build XJ 4.0 RG , WG 3.1TD Mustafa , ex. WJ 4.0
10-10-2016 09:13 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvek: #17
(10-10-2016 09:10 AM)Wily napsal(a):  Jo? Tak jo Chehták Ale abych si koupil auto skoro za milion a ještě v záruce tam shořela převodovka a neni to vada ale feature, tak takový auto asi ne Chehták

až budeš mít ten milion, tak pak přemýšlej,jaký auto si koupíš,nejspíš to Jeep nebude Chehták
9st automat je velmi náročný na chlazení, důležitý je i styl jízdy

10-10-2016 09:37 AM
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvek: #18
A tím, že je náročnej na chlazení, tak tím se to omlouvá? Chehták
A ty sis jeepy za tolik peněz koupil celkem 4.
Ale tohle vlákno neni o nás, ale o tom jak je to technicky odfláknutý.
10-10-2016 09:41 AM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Wily za tento příspěvek:
Jarda K
sam Offline
profesionální rýpal

Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 43
Příspěvek: #19
Tady je jeden velmi pěkný na prodej http://www.tipcars.com/ds/mbcms//?Lang=cz

WG 2,7 CRD, 2004,úprava ADVENTURES
10-10-2016 09:45 AM
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 62
Příspěvek: #20
(10-10-2016 06:55 AM)PetrZide napsal(a):  Velikost kufru neni priorita. Ta u techto typu aut byt ani nemuze.
Jasne, se dvema malyma deckama vozime veci spoustu, ale zaroven brzo odpadne nutnost kocaru, takze obleceni to uveze. Kola stejne dame na kulu.

Myslíš u áut typu SUV? Prečo nie? Len to musí byť dospelé auto.

ja mám 3 decká a keď boli malé tak sme sa nejak vpratali aj do XJ aj s kočiarom a krámami. Ale na nejaké dlhé cestovanie to nebolo. A pohodlné už vôbec nie. To tak max pre 2. JKU je na tom lepšie, ale tiež to nie je žiadny zázrak.

(10-10-2016 06:55 AM)PetrZide napsal(a):  Moji nejvetsi priorita je vyssi posez, pohodlny nastup, celkove pohodli. Mam montovanou L1 a zlomenou L3, v oktavce nevydrzim ridit cestu do Prahy.

No ale to potom nevydržíš ani v Renegade ani v Tiguane. Všetko je to jeden pes.

(10-10-2016 06:55 AM)PetrZide napsal(a):  Levna je i 500x, ktera je velmi podobna platforma az na ty budiky. Da se koupit levneji s vyssi vybavou. Problem u me je ten nagelovany design. Mam rad stroze vypadajici veci.Ve hre je Tiguan. Koukal jsem i na MB B... rozhodnout se mozna budu muset cca v lednu.

Toto mi nejak nie je jasné. Chceš rodiné auto na cestovanie alebo mestské auto na jazdenie po okolí?

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
10-10-2016 10:17 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)