Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade - vhodny ci ne?
Autor Zpráva
PetrZide Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 09-10-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Renegade - vhodny ci ne?
DD, jsem tu novy...uvazuji o novem aute. Chci vyssi posez. Mam po operaci zad a navic se necitim bezpecne napr v Oktavce. Mame dve male deti, takze jezdime s autosedackama. Kufr na kocarek, mame i sportovni kocar za kolo ci na brusle. Jsme z Breclavi. Jezdivame na Vysocinu, obcas Praha, ale spise mesto. Najezd 17000km za rok. Zadny teren, jen silnice. Doposud Alhambra, rok 2000, ale po novem roce to chce nahradit.

Yeti nelibi. 2008 nelibi. Captur nelibi. 500x libi a pomer cena/vybava lepsi. Renegade se mi moc libi.

Proste a jednoduse vazne uvazuji o Renegade.
Zajimaji me negativa tohoto auta?
Zatim jsem nasel vetsi hluk pri jizde na dalnici.
Ne prilis dobre zpracovany nastrik proti korozi podvozku...nevim a autum neholduji. Kdyz jsem videl Renegade, byla to laska na prvni pohled...jenze to dneska nestaci :-) co rikate na zakladni motor 1,6 Torq?

Poradte mi prosim :-)
09-10-2016 11:07 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline

Připojen(a): 05-09-2016
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #2
Renegade - vhodny ci ne?
Me se to zda maly na to co pises. Laska je dobra vec, ale vlka nenasyti.

S Jeepem poznas lidi.
09-10-2016 11:50 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro LandEagle za tento příspěvek:
PetrZide
PetrZide Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #3
RE: Renegade - vhodny ci ne?
Diky za reakci.
Po Alhambre bude skoro vsechno male. Nicmene kola muzeme dat na tazne, kocar rozlozit do minimalnich rozmeru. Velikost kufru bude dostacujici. Nebude to znacka ideal, ale neji to nejdulezitejsi.
Me zajimaji spise jizdni vlastnosti a zda treba hluk na dalnici je opravdu velky? Ve hre je take ojety Tiguan, do ktereho je zase manzelka zalaskovana. Kazde ma sve pro a proti, ale o Renegade tezko vubec neco najit...
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 09-10-2016 11:55 AM od PetrZide.)
09-10-2016 11:54 AM
Tom Offline
-

Připojen(a): 20-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #4
ve třech se do něj vlezem i s lyžema a proviantem na tejden do Alp. Ve čtyrech to řešila rakev na střechu. Naladění podvozku se mi líbí. Máme Trailhawk s 2.0D. Docela umí pelášit a že by kolem 160km/h byl hlučnej mi nepřijde. Na našich 130km/h je v něm ticho, mluvit se dá bez zvyšování hlasu. Nelíbí se mi malá nádrž, cca 50L. Při vyššim dálničním tempu v DE je schopen brát 10l/100km a to znamená furt tankovat. Původně byl pořízen jen na Prahu, tady je dlouhodobý průměr také do 10l/100km. Jinak ale umí kolem 6l/100km. Zpočátku se mi moc líbily sedačky, ale nyní si troufam konstatovat že jsou tvrdý. Zlatý JK, to má parádní křesla.
Jinak bude asi na prodej...

JK Pentastar, co dodat?
CJ7 AMC304, Golden Eagle
Renegade Trailhawk
09-10-2016 12:09 PM
PetrZide Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #5
...bude asi na prodej? Rok? Foto? Cena?

Tvrde sedacky? A to je presne reakce, po ktere touzim. Dozvedet se neco vic :-)

Zajima me hlavne zakladni motor 1.6.
Ma tu nekdo s timhle zkusenost?
09-10-2016 12:12 PM
PetrZide Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #6
...bude asi na prodej? Rok? Foto? Cena?

Tvrde sedacky? A to je presne reakce, po ktere touzim. Dozvedet se neco vic :-)

Zajima me hlavne zakladni motor 1.6.
Ma tu nekdo s timhle zkusenost?
09-10-2016 12:57 PM
Tom Offline
-

Připojen(a): 20-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #7
je 10 měsíců starej, 10.t. km nalítáno, bílej. Cena pozděj, musim ho vyplatit z leasingu . Chtěl jsem plnou výbavu a vyšší posez, proto Trailhawk. Je oproti ostatním naliftovanej od výroby.

JK Pentastar, co dodat?
CJ7 AMC304, Golden Eagle
Renegade Trailhawk
09-10-2016 02:39 PM
Tomtom Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 23-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #8
Ahoj Doktor o něm napsal pár témet a postřehů dej vyhledat a napis renegate pokud už se tak nestalo. Jináč třeba http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=5...t=renegate

simply clever takže jeep ...

Gázik XJ 4l + LPG 1989 úpravy po opravách
EX Jeep WG 2,7 CRD 2002 na podložkách nahoru a do strany.
http://www.kafestore.cz http://www.pramenita-voda.cz
09-10-2016 08:36 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
2quiet Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 17-04-2012
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #9
Těžká volba, měl jsem stejný problém. Dříve jsem měl Galaxy 2001(rámy, nezávislé topení, otáčecí sedačky...) pak jsem koupil WK.. a následoval šok.. Hele tyhle auta jsou prostě malé.. SAG se nic nevyrovná.. Já, ač Granda mám strašně rád, je to srdeční záležitost, tak dodnes lituji že jsem Galaxy prodal.. Můj názor : nechal bych si Alhambru, pokud je to alespoň dvojková..

...nezvednuto, nerozšířeno, prostě tak jak sjel z výrobního pásu...
09-10-2016 09:32 PM
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 62
Příspěvek: #10
(09-10-2016 11:54 AM)PetrZide napsal(a):  Po Alhambre bude skoro vsechno male. ...kocar rozlozit do minimalnich rozmeru. Velikost kufru bude dostacujici....

(09-10-2016 09:32 PM)2quiet napsal(a):  Hele tyhle auta jsou prostě malé.. SAG se nic nevyrovná..

Je to síce vlákno o Renegade (čo je pidiauto) ale v kategórii akože minivanov je SAG malé. Tiguan detto. Aj blbá Kia Carnival je od toho väčšia. Multivan/Vito/Viano je zasa dodávkoidné. Už to proste nie je osobák.

Ak chceš veľký minivan tak Toyota Previa/Siena, Honda Odyssey, Chrysler Voager/TownCountry....Ak chceš k tomu aj kufor tak Grand Voyager/Grand Caravan

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
09-10-2016 10:32 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)