Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RenegadExit
Autor Zpráva
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #1
RenegadExit
Máme zde Brexit,tak proč ne i RenegadExit. Výměny mých vozů se zde těší tradičně "zájmu" ,takže nemohu vynechat i tento svůj poslední Jeep.
1/ V otázce uživatelské přívětivosti,jízdních vlastností,spolehlivosti,kvality zpracování nemohu na Renegada napsat slova špatného. S autem jsem najel přibližně 10tis km. S Jeepy jsem začal v r 07 a Renegade byl 6-tým v pořadí a z hlediska zvládání mých reálných potřeb a požadavků asi i tím nejlepším...až na jednu věc...
2/Když o něm tak hezky píšu,logicky zazní otázka,proč jsem jej tedy vyměnil za zcela jiný auto. Odpovědˇ úzce souvisí s volbou právě tohodle auta. Jak jsem psal již v době jeho koupě své první příspěvky k tématu Renegada,první pohled na tento model Jeepu byl pro mne šokem,chodil jsem pak kolem něj asi půl roku, šok postupně přešel v zájem, následovala projížďka a nakonec i koupě.Vše bylo OK,po nějaké době jsem si ale začal připadat v tom autě nějak divně,zkrátka,zřejmě nejsem Renegada hoden,ale dlouhodobě jsem nezkousl styl jeho designu,jeho na jedné straně pubertální originalitu a hravost,na druhé straně určitou nevyváženost až neomalenost ve ztvárnění designu.
3/Takže je nasnadě,že jsem zařadil zpátečku směrem ke své oblíbené značce MB a vybral si typ C v AMG paketu 4-matik,kolem něhož jsem až dosud jen mlsně chodil /a kupoval Jeepy/. C-čko je nezpochybnitelnou elegantní limuzínou ,myslím,že si navzájem sedneme lépe a bez pochybností.
4/K Jeepům už se nehodlám vracet,neměl jsem všechny,typ Cherokee mi "utekl",nový Cheroke se mi navíc nelíbí. Pro mne ze všech těch Jeepů zůstal favoritem Wrangler,to je tak jedinečný auto,že tam chápu "potřebu ho mít" i za cenu jeho nedostatků,u ostatních typů již tak o tom přesvědčen nejsem,po těch letech s SUV odcházím možná k méně praktickému pojetí vozu ale více vyhovujícímu mý osobnosti.
5/Všem vám děkuji,že jste byli ochotni číst mý příspěvky, že jste mě vzali zpět po mé roční odmlce,rád napíšu svý vzpomínky a dojmy ze svých bývalých Jeepů,bude-li o to zájem,rozebírat zde ale svý dojmy z Céčka nebudu,to by bylo myslím kontraproduktivní .

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK.
25-06-2016 09:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 4 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Dr.Ti. za tento příspěvek:
Rennie, samui, IgorS, loky
whitedevil Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 07-03-2015
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #2
RE: RenegadExit
Cčko?
Vzdyt i taxikari maj E

Jeep Grand Cherokee ZG 1996 4.0l, NP242, 2" lift, Dual Battery, 50" curved LED BAR, BfG KM2 235/75/15
VW Golf VII kombi Highline 1,4 TGI
25-06-2016 11:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro whitedevil za tento příspěvek:
michal
LutherZJ Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 04-07-2014
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #3
Nové Céčko je pekné auto, je to vlastne zmenšené Éčko (alebo naopak?) ale limuzínou by som ho nenazýval. Hlavne nie keď existuje ešte spomínané Éčko a naozajstná limuzína Sko.
Inak, plne chápem Tvoje rozhodnutie pre MB, tiež som zástanca tejto značky aj keď skôr starších modelov, ktoré pre mňa boli tie "pravé" Mercedesy.

...Respect Nature...
26-06-2016 06:38 AM
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 45
Příspěvek: #4
Neni to kontraproduktivni. Mozna bys nepochodil s vychvalovanim japonce. To by zde par jedincu nedalo myslim :-D
MBcka jsou dobry auta. A jejich popis asi nikdo jinej jako ty tady neudela :-D
Ale jak chces ty. Co misto uvnitr? Auta rostou s kazdou generaci. Cecko patri mezi ty mensi( dokud nebyla Acka a Becka bylo to vlastne to nejmensi) kdyz ten vnitrek srovnas treba s renegadem, neni to o nic mensi ne?
pochlub se klidne novym krasavcem. Myslim ze to fakt nikoho nebude pohorsovat ze by te odsud chtel vypudit. ;-)

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
26-06-2016 06:58 AM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro KaCzaba za tento příspěvek:
LutherZJ
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvek: #5
Očekával jsem spíše reakci na Renegada než na C-čko.Ale budiž.
O typu E jsem rovněž uvažoval,ale s ohledem na jeho vnější rozměry a vyšší cenu jsem se "spokojil" s kategorii C,která svou velikostí odpovídá předchozímu Ečku. Srovnávat Cčko a Jeepy, potažmo Renegada dost dobře nejde. Za volantem je Cčko na silnici rozhodně příjemnějším partnerem než kterýkoliv Jeep,samozřejmě je to auto na dobré cesty a sluší mu naleštěná karoserie,takže jak vidíte,auto pro mě:Chehták:Bude-li zájem,tak se třeba časem rozepíšu ve smyslu nejakého pocitové dlouhodobého srovnání mezi ježdění s svými Jeepy a Cčkem a především mírou spokojenosti. Jsou to však opakuji diametrálně odlišný typy aut, čím v tobě vyvolá JKčko nebo Cčko libé pocity se bude jistě lišit. Je zde řada lidí,kteří mají aut více, kteří to mohou rovněž posoudit,mají vozy typu Cčka a k tomu Jeepa,to je jistě výhoda,tohle řešení si ale já nemohu dovolit.

26-06-2016 08:14 AM
Jarda 58 Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 39
Příspěvek: #6
Doktore, já Tvoji výměnu naprosto chápu, jednak jsi vyměnil Jeepa za AUTO, nikoli za auto a za druhé mám ve WK motor od MB a naprostá spokojenost.
Já, samozřejmě za příznivých podmínek výběru a možností rozhodnout mezi Renegatem a MB C bych ani chvilku neváhal a odjel v C.
Kdybys změnil názor, zajímal by mne Tvůj dojem po 10 000km.
Tak ať slouží a dělá radost.

"" benzín je odpad při výrobě nafty JazykoPlaz ""
26-06-2016 09:32 AM
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvek: #7
(26-06-2016 09:32 AM)Jarda 58 napsal(a):  Doktore, já Tvoji výměnu naprosto chápu, jednak jsi vyměnil Jeepa za AUTO, nikoli za auto a za druhé mám ve WK motor od MB a naprostá spokojenost.
Já, samozřejmě za příznivých podmínek výběru a možností rozhodnout mezi Renegatem a MB C bych ani chvilku neváhal a odjel v C.
Kdybys změnil názor, zajímal by mne Tvůj dojem po 10 000km.
Tak ať slouží a dělá radost.

1/Renegade,jak jsem psal,není nic odfláknutýho,je to velmi dobrý auto,technicky povedený,malé průvodní potíže má každý nový model,poměrně slušně se prodává, po Ostravě jich už jezdí dost,má jenom jednu chybu nebo možná přednost-svůj design,díky němuž je nazaměnitelný v dobrým i ve zlým.
2/MB-C je samozřejmě krokem zcela jinam ale určitě výš,podobně,jako tomu bylo s WK II,který jsem tehdy bohužel musel prodat a který bylo svým způsobem dosud mým nejlepším vozem. Cčko je mým druhým vozem této značky, s předchozím Ačkem jsem byl velmi spokojen a svým způsobem ,to přiznám,byl úlet koupit Renegada a nejít rovnou do Cčka,ale úlety se stávají,Jeepy o tom hodně jsouChehták
3/10tis km bude za půl rokuChehták,takže to si budeš muset chvíli počkat,pokud by tě zajímal dojem např. z vozu GLA po oněch 10tis km,tak jenom pozitivní,jak vidíš, se značkou nějaké ty zkušenosti mám a nejdu do neznáma.

26-06-2016 10:11 AM
quad Offline
JFcz-PoužíváČasto

Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #8
(25-06-2016 09:25 PM)Dr.Ti. napsal(a):  Vše bylo OK,po nějaké době jsem si ale začal připadat v tom autě nějak divně,zkrátka,zřejmě nejsem Renegada hoden,ale dlouhodobě jsem nezkousl styl jeho designu,jeho na jedné straně pubertální originalitu a hravost,na druhé straně určitou nevyváženost až neomalenost ve ztvárnění designu.

Doktore, ale bojoval jsi statečně, to se musí nechat. PalecNahoru
Sam už to ví?? Chehták
26-06-2016 09:39 PM
Hrvat Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 18-09-2014
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #9
No, obrat vcelku rychlej, nic proti, ale tvoje nakupy !sem tam!...smrdi mi to vrtochy zazobaných. Ale preju ti spokojenost!! Doktore...
Mrkálek

Touareg - benzín - na max! PalecNahoru
26-06-2016 10:40 PM
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvek: #10
(26-06-2016 10:40 PM)Hrvat napsal(a):  No, obrat vcelku rychlej, nic proti, ale tvoje nakupy !sem tam!...smrdi mi to vrtochy zazobaných. Ale preju ti spokojenost!! Doktore...
Mrkálek

A to je zločin ?Chehták, to ubrání hodnocení-za zbytečnou trapnost, Hrvate,je od tebe hezký , možná bych to mohl více rozepsat,ale zase bys mi ubral a to by mě fakt bylo líto .

(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 27-06-2016 05:46 AM od Dr.Ti..)
27-06-2016 05:39 AM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)