Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade-antikorozní ochrana podvozku
Autor Zpráva
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #21
RE: Renegade-antikorozní ochrana podvozku
To co si dával na fotkách,Dr.Ti. je přesně to,proč se mi nelíbí nástřik spodku u EU verzí. Tohle US nemaj,mají spodek stejně nalakovaný jako vršek,jen né tak lesklej.. Tohle je dodatečný nástřik po smontování buď ještě ve fabrice na auto na vývoz a nebo až dealerem.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
31-01-2016 09:57 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jancho Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 23-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #22
Přesně mám to taky tak metalíza zvrchu i ze spodu ,jen zespodu nedávaj ten bezbarvej lak, na jaře se chystám taky na dutiny hlavně rám, ale když do něj šáhnu tak je vevnitř mastnej
31-01-2016 10:49 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #23
(30-01-2016 06:43 PM)standa.t napsal(a):  tady máš jedenáctiletej mercedes, jedinej důvod, proč je to takto shnilý je, že ta kastle neni vyvoskována. Je to všechno shnilý z druhý strany, silnovrstvej nástřik spodku je hovno platnej, místo vosku je v dutinách sůl.
Jsou tam vidět i ty vruty a jejich využití, k těm volným vrutům jsou chycený plastový nadkolí

Stando nemyslel jsem korozi ale celkové zpracování nynějších Jeepů. Stačí když se kouknu na většinu WK u všech viditelně sedadlo řidiče dojebané a na palubce hromada tlačítek který nevíš na co jsou páč ten povlak se olupuje nebo jak to napsat. To na WJ a KJ bylo ještě OK

Samozřejmě koroze se vyskytuje na všech vozech záleží kde jezdily

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
31-01-2016 11:56 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Rennie za tento příspěvek:
KaCzaba
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 142
Příspěvek: #24
(31-01-2016 11:56 AM)Rennie napsal(a):  
(30-01-2016 06:43 PM)standa.t napsal(a):  tady máš jedenáctiletej mercedes, jedinej důvod, proč je to takto shnilý je, že ta kastle neni vyvoskována. Je to všechno shnilý z druhý strany, silnovrstvej nástřik spodku je hovno platnej, místo vosku je v dutinách sůl.
Jsou tam vidět i ty vruty a jejich využití, k těm volným vrutům jsou chycený plastový nadkolí

Stando nemyslel jsem korozi ale celkové zpracování nynějších Jeepů. Stačí když se kouknu na většinu WK u všech viditelně sedadlo řidiče dojebané a na palubce hromada tlačítek který nevíš na co jsou páč ten povlak se olupuje nebo jak to napsat. To na WJ a KJ bylo ještě OK

Samozřejmě koroze se vyskytuje na všech vozech záleží kde jezdily

zpracování - to je širokej pojem Chehták . Vždy nadskočím na židli, když čtu od někoho, kdo neumí vzít do ruky šroubovák, jak hodnotí "kvalitu zpracování" a "kvalitní/nekvalitní plasty".
Obecně, kvalita zpracování jde u všech aut nahoru, díly jsou přesnější, konstrukce promyšlenější. Ale na druhou stranu se více šidí na kvalitě a množství použitých, matriálů, pozink je slabší, laky jsou slabší, plasty jsou slabší, různý plastový příchytky jsou slabší, kůže je slabší. Další nešvar je, že se spousta mechanismů spojuje do větších montážních celků (stahovačky oken, kliky, zámky) kde dříve při poruše stačilo vyměnit drobný díl, dnes je nutno vyměnit celý mechanismus.
A další věc a za tu bych zabíjel, je cílený zeslabení určitých částí dílů, u kterých se předpokládá častější demontáž při údržbě, nebo drobných opravách, zejména plastové lišty, čalounění, držáky světel - vše, co je možné ulomit "vlastní vinou" je uděláno tak, aby se ulomilo ble_ju naholou
Průkopníkem v tomhle ojebávání je VW PalecDolu ostatní se připojili postupně, kvalitní auto již dnes koupit nelze.

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
31-01-2016 12:51 PM
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro standa.t za tento příspěvek:
Harley, pavelsm, Jarda K
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #25
1/takže,když to shrnu, všechny Renegady ať pro US tak pro EU trhy mají odfláknutý isolační nástřik podvozku, v místech zakrytovaných otvorů v šasí je nástřik narušený,na četných místech popraskaný,všude s možností retence vlhkosti a soli, je potřeba i zkontrolovat uzavření otvorů šasí plastovými zátkami-stává se,že tyto chybějí, řešením je nástřik podvozku a s tím se doporučuje samozřejmě i nástřik dutin,takže se opět ukazuje,že tento "rituál",který jsem až dosud u všech aut dělal,má svý opodstatnění,rovněž si myslím,že je to ideální udělat hned na novým autě,ale můžete se dočíst viz můj předchozí příspěvek a také mě to i takto bylo řečeno,že na "novým" to hůře drží...každý se musí rozhodnout sám
1/ k těm přípravkům,za komančů jsem používal Rezistin,nic jinýho nebylo,vydrželo to max 2 roky, dále jsem párkrát nechal podvozek ošetřit rozšířeným přípravkem Tectyl-výdrž stejná s Rezistinem, no a pak mi auta začal dělat jeden bývalý karosář,který to stříká kombinací S6006+Rezistin+Concor+Tlumex /hustší na podvozek,řidší na dutiny/,nejsem si jist,zda zaschlý nástřik ještě nepřekreje syntetikou,tak jako tak,tohle opravdu drží

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK+JKU.
31-01-2016 04:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvek: #26
na nástřik spodku se vyprdni, kup si tohle http://www.4cr-eshop.cz/products/a4cr530...-dutin-1l/ aspoň dva, tři litry a naper do do všech dutin, dokud to nezačne škvírama vytékat ven. Plastový zátky vydloubej a zahoď, jsou tam k ničemu, pak si vem štětec a celej spodek natři, nebo nastříkej taky tim voskem. Jako dobře to drží na jakýmkoliv povrchu se přesvědčíš sám, výborný je to do vlasů. Žádnej další nástřik na spodek nedávej, je to zbytečný - jen ten vosk.
Nástřikem podlahy ani teď ani za dva roky nezabráníš korozi ve spojích, tý zabrání jen ten vosk

byli jsme a budem
...

www.ttuning.cz
31-01-2016 05:12 PM
kaktuso Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 06-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #27
trochu OTázka na Standu
ako ošetriť podvozok, ktorý už je načatý povrchovou hrdzou?
31-01-2016 05:34 PM
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvek: #28
(31-01-2016 05:34 PM)kaktuso napsal(a):  trochu OTázka na Standu
ako ošetriť podvozok, ktorý už je načatý povrchovou hrdzou?

kastli, nebo nápravy? opískovat, ošetřit chemicky, mechanicky, nabarvit, navoskovat

byli jsme a budem
...

www.ttuning.cz
31-01-2016 06:45 PM
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #29
(31-01-2016 05:12 PM)standa.t napsal(a):  na nástřik spodku se vyprdni, kup si tohle http://www.4cr-eshop.cz/products/a4cr530...-dutin-1l/ aspoň dva, tři litry a naper do do všech dutin, dokud to nezačne škvírama vytékat ven. Plastový zátky vydloubej a zahoď, jsou tam k ničemu, pak si vem štětec a celej spodek natři, nebo nastříkej taky tim voskem. Jako dobře to drží na jakýmkoliv povrchu se přesvědčíš sám, výborný je to do vlasů. Žádnej další nástřik na spodek nedávej, je to zbytečný - jen ten vosk.
Nástřikem podlahy ani teď ani za dva roky nezabráníš korozi ve spojích, tý zabrání jen ten vosk

nejsem si jist, zda bych já sám tuhle činnost zvládl, nedělal jsem to, nemám na to vybavení,vím,že je nutno i "udělat" si přístup návrtem dírky do kastle a zašpuntovat,takže to nejspíš nechám na profesionálovi,za ten tip ale každopádně děkuji

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK+JKU.
31-01-2016 08:09 PM
sam Offline
profesionální rýpal

Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 43
Příspěvek: #30
Hlavně to moc neodkládej, abych potom nemusel hned za Standou na opravy kastle. Má to u mne být auto na doživotí. Váhaveček

WG 2,7 CRD, 2004,úprava ADVENTURES
01-02-2016 08:17 AM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro sam za tento příspěvek:
Jarda K
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)