Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade-antikorozní ochrana podvozku
Autor Zpráva
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 251
Příspěvek: #11
Re: Renegade-antikorozní ochrana podvozku
No ale rekni sam jestli bys tohle pustil z dilny.

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
30-01-2016 06:40 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Online
JFcz-Používá247

Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 140
Příspěvek: #12
RE: Renegade-antikorozní ochrana podvozku
tady máš jedenáctiletej mercedes, jedinej důvod, proč je to takto shnilý je, že ta kastle neni vyvoskována. Je to všechno shnilý z druhý strany, silnovrstvej nástřik spodku je hovno platnej, místo vosku je v dutinách sůl.
Jsou tam vidět i ty vruty a jejich využití, k těm volným vrutům jsou chycený plastový nadkolí

Přiložené soubory Miniatury

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30-01-2016 06:47 PM od standa.t.)
30-01-2016 06:43 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Online
JFcz-Používá247

Příspěvek: #13
(30-01-2016 06:40 PM)Pakosta napsal(a):  No ale rekni sam jestli bys tohle pustil z dilny.

hele, takto to vypadá prakticky na každým autě, perou to tam nějakou pistolí a občas do toho sáhnou štětkou, na tom spodku se na estetiku nehraje

byli jsme a budem
...

www.ttuning.cz
30-01-2016 06:46 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kubas Offline
doktor bolíto

Připojen(a): 26-12-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #14
Jak to vlastne ted je, strikaj nekteri vyrobci u novych aut dutiny voskem,nebo vsechno bez?
30-01-2016 08:26 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #15
já se zeptám jinak, udělat dutiny na zcela novým autě,který nepoznalo vodu, to stihne málokdo,takže má význam ty dutiny dělat dodatečně,když už se tam voda a sůl dostala ?

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK.
30-01-2016 08:41 PM
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #16
(30-01-2016 08:41 PM)Dr.Ti. napsal(a):  já se zeptám jinak, udělat dutiny na zcela novým autě,který nepoznalo vodu, to stihne málokdo,takže má význam ty dutiny dělat dodatečně,když už se tam voda a sůl dostala ?

a odpovím si,co jsem se dočetl:

dodatečnou ochranu dutin a spodku automobilu je vhodné uskutečnit nejdříve u dva až tři roky starého vozidla. Nový automobil má totiž povrch dutin karoserie příliš hladký, čímž se snižuje přilnavost ochranného povlaku. Další nástřiky by se měly opakovat přibližně každé tři roky. Podobně tomu je i u ochrany spodku automobilu.

Více zde: http://www.autodilnadorazka.cz/antikorozni-ochrana/

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK.
30-01-2016 09:04 PM
jost
Unregistered

Příspěvek: #17
přesně MrkálekPalecNahoru
30-01-2016 09:08 PM
Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Online
JFcz-Používá247

Příspěvek: #18
(30-01-2016 08:41 PM)Dr.Ti. napsal(a):  já se zeptám jinak, udělat dutiny na zcela novým autě,který nepoznalo vodu, to stihne málokdo,takže má význam ty dutiny dělat dodatečně,když už se tam voda a sůl dostala ?

podle mne to význam má, protože všude se ještě nedostala. Koroze taky potřebuje kyslík a tím voskem přístup ke kyslíku uzavřeš. Pokud už tam ta reakce běží, tak je teprv malá a uzavřít půjde. U větší koroze to pak začne bobtnat, nadzvedávat nátěr a přístup ke kyslíku se zase otevře.
Do kdy udělat dutiny, aby nebylo pozdě? Na to asi žádnej výzkum neexistuje, to je asi jako otázka: kdy začít hasit požár, aby nebylo pozdě? No dokud je co zachraňovat PalecNahoru Chehták

byli jsme a budem
...

www.ttuning.cz
30-01-2016 09:36 PM
standa.t Online
JFcz-Používá247

Příspěvek: #19
(30-01-2016 09:04 PM)Dr.Ti. napsal(a):  

a odpovím si,co jsem se dočetl:

dodatečnou ochranu dutin a spodku automobilu je vhodné uskutečnit nejdříve u dva až tři roky starého vozidla. Nový automobil má totiž povrch dutin karoserie příliš hladký, čímž se snižuje přilnavost ochranného povlaku. Další nástřiky by se měly opakovat přibližně každé tři roky. Podobně tomu je i u ochrany spodku automobilu.

Více zde: http://www.autodilnadorazka.cz/antikorozni-ochrana/

zamysli se nad tím Chehták je to kravina, vosk se drží, jak hovno košile

byli jsme a budem
...

www.ttuning.cz
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30-01-2016 09:39 PM od standa.t.)
30-01-2016 09:37 PM
Filip -Monty Offline
JFcz-PoužíváČasto

Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #20
Kdyz jsem mel 120citku tak jsem napral 1x za dva roky dutiny vojenskym konkorem kterej od prahu vylezl az pod szrechovici a bylo to v cajku. Jen lituju ze jsemsi ho neznarodnil podstatne vic. Uz nemam a takhle kvalitni uzneni.

WRANGLER TJ RUBICON 4L automat r.v. 2003
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 31-01-2016 09:38 AM od Filip -Monty.)
31-01-2016 09:36 AM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)