Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pete awd - ZJ 5.2
Autor Zpráva
pete awd Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 08-11-2015
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #81
RE: Pete awd - ZJ 5.2
Hele já nějak ani po ničem jiném nepátral. Ch8.25 byla už dlouho před výměnou zmiňována a D44 mi byla jen nabýdnuta jako maximalní varianta úpravy pro mé ZJ.
Na nějakem americkém XJ Forum jsem si o této variantě přečetl a viděl že jí i jenkiové dost montujou. No a pak ta nabýdka ojeté za rozumnou, navíc bez čekání a bylo rozhodnuto.

Subaru Outback 05(lpg) 2.5 H4 121Kw/5°Mt(Hi/Lo)/ At16"CCC
Jeep ZJ 92 5.2 V8 155Kw/NP231/4,88/4"lift RC short arm/Mt 33"BH762/F.D30High pinion(HD+Truetrack)/R.Chrysler 8,25"(HD+ARB)/stabíky-RE
09-04-2017 07:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #82
dost se montuje už i u nás. No byl jenom takovej dotaz. Jinak ta náprava co tam máš, tak bezesporu tu hodnotu má. Je tam všechno nový a pevnostní. Jinak na to crusaderovo XJ se podívej, třeba pro inspiraci.
09-04-2017 07:44 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pete awd Offline
JFcz-Používá

Příspěvek: #83
Po rychlém fiasku (vymletý dif přední nápravy) na MČR Milovice, hned v 1. sekci, 2. branka, jsem nechal namontovat další upgrade do náprav. Zadní samoser Trutrack jsme vyměnil za přední (myslim že Yukon) a do zadu jsme pořídily "viší dívčí" ARB-air locker s lepším kompresorem určeným i pro nafukování kol. Vyzkoušeno na MČR Kladno a byla to paráda, lehce za to hovoří i pro mě pěkné výsledky po So průběžně 6. místo v Easy/Elite ( v Ne jsem se už neúčastnil - odlet do práce v zahraničí) Zklamánek a 5. místo v Rakeťákovy. Smíšek
Děkuji při opravě štíplé brzd. hadice neznámému hrdinovy z dílen Destra za snahu a Kurťákovi za půjčení nové hadice, a jezci z Hardu se žlutým Samcem za brzd. kapalinu.
Mrkálek

Jeep ZJ 92 5.2 V8 155Kw/NP231/4,88/4"lift RC short arm/Mt 33"BH762/F.D30High pinion(HD+Truetrack)/R.Chrysler 8,25"(HD+ARB)/stabíky-RE
28-08-2017 11:13 AM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro pete awd za tento příspěvek:
Marty
pete awd Offline
JFcz-Používá

Příspěvek: #84
Tak zas něco. Během zimy jsem nic nového nepořizoval a jen jsem se byl párkrát svízt, např. i v Milo

Na konci Února začlo něco vrzat v pr.předním kole a protože se blížilo jaro, tak jsem Jeepku dal do lázní v Mníchovicích.
Tam se potvrdilo mé podezření na k.o. ložisko a rovnou putovaly nové do obou kol vpředu. Protože staré lift pružiny asi R.C. už měly své nej. za sebou vystřídali je nové od Rubicon Express 4,5". (Staré jsou k mání - cena nabídkou)
Hodně odchází přední D30h.p. "C"čka nápravnice už jsou vytahané a svislé čepy v nich dostatečně nedržely, kříže poloos s prachovkami zas dostaly zabrat Milovickým bahnem. Vše se tedy vyměnilo, všude nality nové oleje, chladič dostal očistnou kůru a nakonec se pořešila nějaká ta kosmetika.
Hned v Pátek 30.3. co jsem dopoledne auto vyzved, jsem zamířil testovat na akci Pístovské mokřady. Zvládnuto bez poruchy (ok ulomil jsem trubku na předním nárazníku - přetlačoval jsem se s břízou) Mrkálek
Na konec to byla super akce 3.místo ve třídě Elite mi uteklo kvůli mí splašenosti a vynechání poslední branky v jednom z trialů a tak jsem skončil 5.
Kamarád se Samcem 2. ve Specialech.
Za to se však můžu pochlubit, že jsem za stěračem našel vizitku Jeep Clubu :
"Máš pěknýho Jeepa, přijeď ho ukázat na Jeep Parade" Tvrďák

Odkaz na ofiko video z akce:
https://www.youtube.com/watch?v=bf8Geyh5snU

22-04-2018 11:33 PM
[-] Následující 4 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro pete awd za tento příspěvek:
Luma, Denylovec, lucius, SleepyDelegate
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)