Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Příští Renegade-co by se mi líbilo
Autor Zpráva
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #11
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
(11-12-2015 07:32 AM)quad napsal(a):  Hmm, Doktore, těch změn co by si uvítal je docela hodně. Co takhle si koupit nějaký úplně jiný auto? Chehták

to jsi nepochopil dobře, já jsem s autem spokojenej,ale to nebrání tomu,abych vypíchl věci, s kterými by se mi Renegade líbil ještě více,pochybuji, že jsou ostatní ve všem u svých modelů spokojení,na každým autě je co změnit a vylepšit

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
11-12-2015 09:35 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #12
Re: Příští Renegade-co by se mi líbilo
U tech poradnejch ne.

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
11-12-2015 09:45 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #13
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
(11-12-2015 09:45 AM)Pakosta napsal(a):  U tech poradnejch ne.

tak těch je opravdu málo, spíše je to o majiteli Chehták
ale mě přišlo jako zábavný a užitečný tohle téma vytvořit a poznat, jak to majitelé Renegada vidí , bohužel z majitelů jsem jediný,kdo k tématu přispěl,což je škoda

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
11-12-2015 10:31 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #14
Re: Příští Renegade-co by se mi líbilo
Tak ono vas tu je kolik ? 3? A z toho jeden nestastnej ze spotreby. Me vadit na aute tolik veci tak jsem z toho v pasti

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
11-12-2015 10:50 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #15
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
(11-12-2015 10:50 AM)Pakosta napsal(a):  Tak ono vas tu je kolik ? 3? A z toho jeden nestastnej ze spotreby. Me vadit na aute tolik veci tak jsem z toho v pasti

Ty body,kterým jsem napsal v úvodníku,neznamenají,že by mě popsaný body vadily,ale že by se mi mnou navrhovaná změna líbila.
Na Renegadu není nic, s čím bych měl opravdový problém, tzn nic,co by mi nějak znemožňovalo auto spokojeně užívat. Zcela spokojen se vším je ideálně člověk před smrtí anebo idiot.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
11-12-2015 12:30 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
sam Offline
profesionální rýpal

Příspěvků: 3 237
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #16
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
Když jsem četl tu spoustu věcí, co se ti nelíbí, už jsem držel kladívko nad prasátkem a začínal se těšit, že moje chvíle je tady. A ty jsi najednou opět spokojený. Ale já si počkám. JazykoPlaz

WG 2,7 CRD, 2004,úprava ADVENTURES
Chrysler PT Cruiser 2001
Dodge Charger 1973
11-12-2015 12:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
quad Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 691
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #17
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
Tak já to mám tak, že když se mi nějaký auto opravdu líbí, jako třeba starý dobrý XJ, jsem ochotnej mu spoustu věcí odpustit. Láskovník
Doktore, já Ti fandím, jen doufám že Renegade za půl roku neprodáš. Chehták
11-12-2015 03:54 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro quad za tento příspěvek:
standa.t
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #18
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
(11-12-2015 03:54 PM)quad napsal(a):  Tak já to mám tak, že když se mi nějaký auto opravdu líbí, jako třeba starý dobrý XJ, jsem ochotnej mu spoustu věcí odpustit. Láskovník
Doktore, já Ti fandím, jen doufám že Renegade za půl roku neprodáš. Chehták

To máme na věc stejný názor, Wranglery, zvláště TJ a krátký JK jsem doslova miloval a nebýt zpropadenýho DW,který já sám nepořeším a úpravce to rovněž nebyl schopen pořešit,tak bych nikdy neprodal a odpustil jsem mu vše,co se dalo. WKčko,to už u mne bylo mnohem méně o Láskovník,tam už jsem odpouštěl méně,ale musím říci,že těch slabin má WK II opravdu velmi málo,nebýt tehdy mizerné situace,tak jsem neprodal. Renegade je především oLáskovník,je to pro mne stylovka s nádechem kultovního auta ať si o mně myslí zde každý co chce.Ten popis v úvodníku,to nená výraz nespokojenosti,jen bych uvítal,kdyby třeba další upgrade tohle vše mělo. Mít v Renegadu takový 3,6 V6,tak si chrochtám blahem a ty půlený dveře fakt oželímChehták
K těm prodejům,zavedl se zde názor,že měním auta jen tak bez příčiny jako fusakle, není to tak,k výměnám aut jsem vždy příčinu měl, v případě Jeepů to byly především nepovedené úpravy podvozku,díky nimž se s autem nedalo bezpečně jezdit,jediná chyba u mne byla ta,že jsem k těmto úpravám dal souhlas,takže asi tak.Z_trnda_pohlavek

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
11-12-2015 05:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #19
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
(11-12-2015 09:45 AM)Pakosta napsal(a):  U tech poradnejch ne.

Takový neznám a kdybych na takový narazil,nikdy bych si ho nekoupil. Nemít možnost idividuálních úprvav,tak mě jen vlastnictví a používání vozidla s bodu A do B,vůbec nebavilo. Jezdit v něčem nebo na něčem co má každej a stejný a ještě nadiktovaný nějakým výrobcem musí bejt hrozná nuda a šeď.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
11-12-2015 08:49 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #20
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
Ted te majitele sedivych Wrangleru nebudou mit radi Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
11-12-2015 08:56 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)