Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Příští Renegade-co by se mi líbilo
Autor Zpráva
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #1
Příští Renegade-co by se mi líbilo
Tohle téma patří výtkám,nedostatkům,nápadům lepšího řešení a přáním,co by se nám líbilo v dalším upgrade Renegada

1/ Interiér:
-uvítal bych podélně stavitelnou zadní lavici-sedala /podobně jako to má sourozenec Fiat 500X/,což by mohlo pořešit málo místa pro nohy na zadních sedadlech nebo naopak více místa v kufru
-uvítal bych možnost odstupňované polohy opěradel zadních sedadel, díky čemuž by byl posed mnohem příjemnější,takto stehna a trup svírají zbytečně či nepřirozeně malý úhel /u všech Jeepů stejná slabost=nepohodlná zadní sedadla/
-uvítal bych led osvětlení prahové lišty Renegade ,která je na prahu dveří, nápis by byl nejen hezký,ale i funkční-viděl bych,kam dát nohy při nastupování po tmě
-robustnější plastové páčky k nastavení výšky nebo sklonu sedáku-mám o ně tak trochu obavu
-tmavě šedý nebo černý tapecírunk stropu namísto bílé
-chybí mi místo pro odkládání slunečních brýlí tvarované pro ony brýle,opět Fiat 500X jej má nad řidičem
-uvnitř je poměrně málo odkládacích prostor na všemožný věci,boční přihrádky ve dvěřích jsou směšně malý a nedostatečný např pro odložení Pet láhve
-madlo na straně spolujezdce na přístrojovce je sice velmi stylové,ale v praxi zbytečné,namísto něj by mohla být zvětšena odkládací schránka
třeba i s chladničkou pro nápoje
-plato kufru nikoliv pevné,ale roletka podobně jako v Grandu
-odkládací schránku pod přední sedadlo spolujezdce /vešla by tam lékárnička,vesty,atd/
-zadní sedadla sklopná do roviny bez schodku
- masivnější loketní opěrku s možností výškového nastavení
2/ Exteriér:
-uvítal bych možnost půlených pátých dveří ,kdy část by se dala vyklopit jak jsme zvyklí nahoru a spodní půlka dolů a tato by mohla sloužit jako plošina k naložení nákladu do kufru,bylo by možno se na ni posadit anebo by stačilo otevřít dolní či horní půlku pátých dveří dle potřeby,což by se sešlo ve stísněných prostorách,kdy celý kufrový dveře nelze otevřít
-stávající páté dveře s možností automatického zavření tlačítkem na dveřích
3/Pneu:
-uvítal bych větší variabilitu ve velikosti kol i pneu v rozměrech
16-19" a pneu 215-225-235 šířek k větší individualizaci dle charakteru jízd a exteriéru vozu
-lepší zvukovou izolaci podběhů kol /jiný materiál?/
4/Barvy
-uvítal bych větší paletu barev laků , dvojbarevnou kombinaci karoserie si vybere málokdo,zvlášť,když je za poměrně tučný příplatek v ceně metal laku celého vozu,opravdu "použitelných" barev pro Renegada je málo
-uvítal bych možnost volby barvy přední masky již z továrny
5/Přední sklo: uvítal bych v nabídce vyhřívané,což poteší v zimě
6/Rádio:uvítal bych dovybavení o CD,nějak mi tam chybí,ne všichni přehrávají přes flush
7/ Za volantem: uvítal bych lép vyřešený "odkládací"prostor pro levou nohu u automatu nepotřebnou,abych jí pohodlně natáhl a nedrbal do brzdy,vadí mi podběh
8/Motorizace:
-rozhodně bych uvítal kultivovaný benzínový ale i dieselový 6V
-dovstřik nafty pro regeneraci DpF "za motorem",když už to tam musí být

Pokud majitele napadne něco dalšího,připište Chehták

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
10-12-2015 09:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #2
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
2/ ty půlený zadní vrata by byly efektní PalecNahoru tu a tam i praktický, ale myslim, že po většinu času by tě neskutečně sraly PalecDolu že se přes ně musíš natahovat, abys dosáhl dozadu do kufru a sviníš si o ně kalhoty. Ledaže by někdo vymyslel nějakej mechanismus, že by šly vyklápět jak nahoru, tak dolů PalecNahoru
......

už jsem ho vymyslel Chehták PalecNahoru

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
10-12-2015 11:37 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #3
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
(10-12-2015 11:37 PM)standa.t napsal(a):  2/ ty půlený zadní vrata by byly efektní PalecNahoru tu a tam i praktický, ale myslim, že po většinu času by tě neskutečně sraly PalecDolu že se přes ně musíš natahovat, abys dosáhl dozadu do kufru a sviníš si o ně kalhoty. Ledaže by někdo vymyslel nějakej mechanismus, že by šly vyklápět jak nahoru, tak dolů PalecNahoru
......

už jsem ho vymyslel Chehták PalecNahoru

já to myslel ta, že bych v podstatě vyklápěl jenom horní půlku pro malý náklad bez omezení ve stísněném prostoru při parkování a dolní půlku jen pro větší náklad,který bych zasunul dovnitř, anebo někde v přírodě bych si na půldveře mohl sednout,
stávající pátý dveře se vyklápějí poměrně málo, takže picnout se o ně do hlavy není problém,ale jsou poměrně těžký a musí se zavřít mechanicky,což třeba ženám může vadit,velká škoda, že nemají automatický mechanismus otevírání i zavírání

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
11-12-2015 06:49 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
quad Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 691
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #4
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
Hmm, Doktore, těch změn co by si uvítal je docela hodně. Co takhle si koupit nějaký úplně jiný auto? Chehták
11-12-2015 07:32 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro quad za tento příspěvek:
sparc
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 1 901
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #5
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
(10-12-2015 11:37 PM)standa.t napsal(a):  2/ ty půlený zadní vrata by byly efektní PalecNahoru tu a tam i praktický, ale myslim, že po většinu času by tě neskutečně sraly PalecDolu že se přes ně musíš natahovat, abys dosáhl dozadu do kufru a sviníš si o ně kalhoty. Ledaže by někdo vymyslel nějakej mechanismus, že by šly vyklápět jak nahoru, tak dolů PalecNahoru
......

už jsem ho vymyslel Chehták PalecNahoru

Stando vymyšleno to už je,tak jak dlouho by tě trvalo ty dveře předělat?

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
11-12-2015 07:53 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #6
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
(11-12-2015 07:53 AM)Jeepa napsal(a):  
(10-12-2015 11:37 PM)standa.t napsal(a):  2/ ty půlený zadní vrata by byly efektní PalecNahoru tu a tam i praktický, ale myslim, že po většinu času by tě neskutečně sraly PalecDolu že se přes ně musíš natahovat, abys dosáhl dozadu do kufru a sviníš si o ně kalhoty. Ledaže by někdo vymyslel nějakej mechanismus, že by šly vyklápět jak nahoru, tak dolů PalecNahoru
......

už jsem ho vymyslel Chehták PalecNahoru

Stando vymyšleno to už je,tak jak dlouho by tě trvalo ty dveře předělat?
to jsem přesně věděl valim_se_smichy hned jak uspokojim tebe, začnu na nich dělat, pro doktora to nebude, ale vyjde to akorát Samovi - přidám tedy víc železa PalecNahoru Chehták.
AEV mám téměř vyřešený ty boční výdechy - mřížky mám vytvarovaný, levej otvor v kapotě téměř hotovej, druhej půjde rychleji PalecNahoru zbyde horní mřížka a lak - já se tak těšim Chehták

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
11-12-2015 08:07 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #7
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
Tak az to buse hotove dej vedet. I v Zabehlicich vyvesime prapory PalecNahoru Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
11-12-2015 08:09 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #8
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
(11-12-2015 06:49 AM)Dr.Ti. napsal(a):  
(10-12-2015 11:37 PM)standa.t napsal(a):  2/ ty půlený zadní vrata by byly efektní PalecNahoru tu a tam i praktický, ale myslim, že po většinu času by tě neskutečně sraly PalecDolu že se přes ně musíš natahovat, abys dosáhl dozadu do kufru a sviníš si o ně kalhoty. Ledaže by někdo vymyslel nějakej mechanismus, že by šly vyklápět jak nahoru, tak dolů PalecNahoru
......

už jsem ho vymyslel Chehták PalecNahoru

já to myslel ta, že bych v podstatě vyklápěl jenom horní půlku pro malý náklad bez omezení ve stísněném prostoru při parkování a dolní půlku jen pro větší náklad,který bych zasunul dovnitř, anebo někde v přírodě bych si na půldveře mohl sednout,
stávající pátý dveře se vyklápějí poměrně málo, takže picnout se o ně do hlavy není problém,ale jsou poměrně těžký a musí se zavřít mechanicky,což třeba ženám může vadit,velká škoda, že nemají automatický mechanismus otevírání i zavírání

chápu, pokud by byly dělený 2:1 ve prospěch horní části, tak by to asi bylo OK PalecNahoru

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
11-12-2015 08:12 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
sam Offline
profesionální rýpal

Příspěvků: 3 237
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #9
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
Jen abych se těch dveří dočkal. Chehták

WG 2,7 CRD, 2004,úprava ADVENTURES
Chrysler PT Cruiser 2001
Dodge Charger 1973
11-12-2015 08:18 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #10
Re: RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
(11-12-2015 08:12 AM)standa.t napsal(a):  
(11-12-2015 06:49 AM)Dr.Ti. napsal(a):  
(10-12-2015 11:37 PM)standa.t napsal(a):  2/ ty půlený zadní vrata by byly efektní PalecNahoru tu a tam i praktický, ale myslim, že po většinu času by tě neskutečně sraly PalecDolu že se přes ně musíš natahovat, abys dosáhl dozadu do kufru a sviníš si o ně kalhoty. Ledaže by někdo vymyslel nějakej mechanismus, že by šly vyklápět jak nahoru, tak dolů PalecNahoru
......

už jsem ho vymyslel Chehták PalecNahoru

já to myslel ta, že bych v podstatě vyklápěl jenom horní půlku pro malý náklad bez omezení ve stísněném prostoru při parkování a dolní půlku jen pro větší náklad,který bych zasunul dovnitř, anebo někde v přírodě bych si na půldveře mohl sednout,
stávající pátý dveře se vyklápějí poměrně málo, takže picnout se o ně do hlavy není problém,ale jsou poměrně těžký a musí se zavřít mechanicky,což třeba ženám může vadit,velká škoda, že nemají automatický mechanismus otevírání i zavírání

chápu, pokud by byly dělený 2:1 ve prospěch horní části, tak by to asi bylo OK PalecNahoru

Stando kdyz uz tak dvoukridle

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
11-12-2015 08:34 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)