Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Příští Renegade-co by se mi líbilo
Autor Zpráva
rezlan Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 06-01-2013
Přidat uživateli hodnocení 12
Příspěvek: #21
RE: Příští Renegade-co by se mi líbilo
Příští Renegade-co by se mi líbilo .
Mě by se líbilo kdyby měl příští Renegade ostrou verzi s 8.1 motoremPalecNahoru
Protože každý další-nový jeep vyroben s obsahem větším než 6litrů je moje potenciální příští auto.

ZJ-SRT 5.9 V8 - AEM brute force, 3"magnaflow+ 3"sportcat 100cell, monroe sensatrac, 180°F t-stat, ACCEL coil+cable+distributor cap+rotor+candle, Doug Thorley Tri-Y Headers 630Y-C, Smoky light, WRANGLER AT/R
VIN:1J4GZB8Z9WY114537
----------------------
né V8 - né Jeep
vše pod 5.9L je vysavač
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-12-2015 08:58 PM od rezlan.)
11-12-2015 08:56 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #22
(11-12-2015 08:56 PM)rezlan napsal(a):  Příští Renegade-co by se mi líbilo .
Mě by se líbilo kdyby měl příští Renegade ostrou verzi s 8.1 motoremPalecNahoru
Protože každý další-nový jeep vyroben s obsahem větším než 6litrů je moje potenciální příští auto.

toho se nedočkáš, stávající motorizace 1,4 benzin, 1,6 diesel a 2,0 diesel
je nejspíš definitiva....mě by se líbilo,abych si ještě pár aut mohl dopřát Chehták

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK.
11-12-2015 09:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
michal Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 02-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 49
Příspěvek: #23
(11-12-2015 08:49 PM)Harley napsal(a):  
(11-12-2015 09:45 AM)Pakosta napsal(a):  U tech poradnejch ne.

Takový neznám a kdybych na takový narazil,nikdy bych si ho nekoupil. Nemít možnost idividuálních úprvav,tak mě jen vlastnictví a používání vozidla s bodu A do B,vůbec nebavilo. Jezdit v něčem nebo na něčem co má každej a stejný a ještě nadiktovaný nějakým výrobcem musí bejt hrozná nuda a šeď.

možná je škoda že skoro v 50ti jsi vlastnil celkem 3 auta, krom ára či co to bylo tak 4ři ať nežeru no nic. jen třeba bys mluvil jinakMrkálek
a upravovat individualizovat se dá vše jen je to o prachách a chuti. U dobrejch aut smysl ůprav? (to smrdí tuzingem) krom pěkných kol.
nicméně když úpravy tak PIPOŠ RENNIE MMAREK NAFŤÁK (sorry koho sem opomenul) klobouk dolůPalecNahoru
podložky,doplňky od renomovanejch výrobců? to lze na vše celkem lehce koupit ať us nebo evropu. tímto se člověk odliší tak možná ve své ulici.
12-12-2015 02:33 AM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro michal za tento příspěvek:
Jeepa
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 266
Příspěvek: #24
Nech na hlave, nevadi. Odpoustim ti Mrkálek

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava a rum ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
12-12-2015 08:10 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro JaneK za tento příspěvek:
michal
rezlan Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 06-01-2013
Přidat uživateli hodnocení 12
Příspěvek: #25
(12-12-2015 02:33 AM)michal napsal(a):  

Takový neznám a kdybych na takový narazil,nikdy bych si ho nekoupil. Nemít možnost idividuálních úprvav,tak mě jen vlastnictví a používání vozidla s bodu A do B,vůbec nebavilo. Jezdit v něčem nebo na něčem co má každej a stejný a ještě nadiktovaný nějakým výrobcem musí bejt hrozná nuda a šeď.

možná je škoda že skoro v 50ti jsi vlastnil celkem 3 auta, krom ára či co to bylo tak 4ři ať nežeru no nic. jen třeba bys mluvil jinakMrkálek
a upravovat individualizovat se dá vše jen je to o prachách a chuti. U dobrejch aut smysl ůprav? (to smrdí tuzingem) krom pěkných kol.
nicméně když úpravy tak PIPOŠ RENNIE MMAREK NAFŤÁK REZLAN(sorry koho sem opomenul) klobouk dolůPalecNahoru
podložky,doplňky od renomovanejch výrobců? to lze na vše celkem lehce koupit ať us nebo evropu. tímto se člověk odliší tak možná ve své ulici.

ZJ-SRT 5.9 V8 - AEM brute force, 3"magnaflow+ 3"sportcat 100cell, monroe sensatrac, 180°F t-stat, ACCEL coil+cable+distributor cap+rotor+candle, Doug Thorley Tri-Y Headers 630Y-C, Smoky light, WRANGLER AT/R
VIN:1J4GZB8Z9WY114537
----------------------
né V8 - né Jeep
vše pod 5.9L je vysavač
12-12-2015 08:12 AM
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 140
Příspěvek: #26
(12-12-2015 08:12 AM)rezlan napsal(a):  

a upravovat individualizovat se dá vše jen je to o prachách a chuti. U dobrejch aut smysl ůprav? (to smrdí tuzingem - Rezlan ) krom pěkných kol.
nicméně když úpravy tak PIPOŠ RENNIE MMAREK NAFŤÁK (sorry koho sem opomenul) klobouk dolůPalecNahoru

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
12-12-2015 09:45 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro standa.t za tento příspěvek:
michal
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #27

Víš hovno,tak nerejpej. Ukaž mi,na kterou japonskou motorku můžeš koupit tolik jinejch dílů,kolik motorů,převodovek atd,atd. Kolik s jednoho modelu uděláš technickejch i dizajnovejch variant. To samý platí i o většině US aut. Prachy potřebuješ na každou činnost,která má mít dokonalý výsledky. Bez nich to nejde.Individualizace není jen o tom,co je vidět ale i to co je schovaný,co pozná jen majitel a nebo znalec.To třeba preferuju já.Nedělám okázalý věci.To je vidět na mejch motorkách a nebo autech.Jen funkční věci.Proto mě zajímaj jen vozidla,který úpravy umožňujou a na který je nejvíc dílů na úpravy.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
12-12-2015 09:47 AM
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #28
O kolik jsem měl míň aut o tolik víc motorek. Někdo měl aut spoustu ale samý plečky.Já měl jen čtyři ale zase dobrý. Já radši jezdil jen na HD nebo MHD než bych jezdil něčím,co mě neoslovuje.Radši nic než nějakej křáp.

Nevím,proč do mě furt reješ? Cokoliv řeknu nebo udělám,oponuješ a hlavně rejpeš. Já na rozdíl od Tebe nejsem anonymní pisálek a tlachal s internetu,o kterým nikdo nic neví,neviděl jedinou jeho práci. Moje víc jak dvacetiletá činnost( a úspěšná) v oblasti úprav nebo servisu či stavbě celých vozidel je detailně zdokumentovaná a doložitelná. Né jen kecy v éteru. Cokoliv říkám,je podložený osobníma zkušenostma. Na rozdíl od Tebe,mě zná většina lidí tady osobně a vidělo výsledky mý práce. Ukázaná platí,né jen kecy. A já mám co ukazovat.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
12-12-2015 10:47 AM
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #29

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
12-12-2015 04:08 PM
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #30
A ještě by se mi líbilo,kdybychom zde k sobě byli kamarádští,slušní, velkorysí, nehádali se o každé slovíčko,ale dokázali se pobavit věcně ale i zábavně,o co míň personálií,o to více odbornosti,aby to bylo pokud možno o něčem jiným, než o hovně. Já zde mohu přispívat bohužel jen tím,co jsem s Jeepy zažil a selským rozumem pochytil,nemám zdaleka takový znalosti,zkušenosti jako řada z vás tady,napr Harley,ale v tomhle tématu se prosím vraťme,je-li to možné,na začátek a diskutujme k věci-co se vám na Renegadu líbí,nelíbí, co byste chtěli jinak,líp !
Každý tuní dle svých možností a hlavně pro radost,člověk na úrovni se pozná mimo jiné i podle toho,že v jeho očích poněkud směšný počin toho druhého ihned neodsoudí a tak ho nezesměšní,ale spíše mu poradí,jak by se to dalo ještě zlepšit. Buďme prosím k sobě hodní ,nerejpejme do sebe a rejpejme se v autech !

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK.
12-12-2015 04:19 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Dr.Ti. za tento příspěvek:
Xbike
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)