Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade-Pneu
Autor Zpráva
Jarek Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 04-02-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #61
RE: Renegade-Pneu
(14-04-2016 07:47 PM)Dr.Ti. napsal(a):  Pro Renegade model Trailhawk / tovární 1"lift/ vyhovuje rozměr
225/65/17 pro ty,kteří upřednostňují styl,design a dobrou univerzální gumu a nevadí jim,že jde o neschválený rozměr v TP
Tento rozměr vejde bez nebezpečí poškození výplně podběhů.

http://pneumatiky.heureka.cz/bfgoodrich-...ecifikace/

Tento rozměr vyhoví na ty originál disky ? Vím, že vyhoví 215/65/17, ale nevím, jestli i 225. Teď na tom mám letní vyhovujicí i v TP zapsané pneu 225/55/18 a disky 8J x 18 ET35, u těch originálních disků je ET40, čili jsou o 5mm dovnitř auta, takže proto se ptám na tu šířku, jinak mi samozřejmě trvale svítí kontrolka tlaku v pneu, jelikož ty čidla zůstala v těch originál kolech, a jinak prý stojí jedno asi tak 2500,-, takže nevím, jestli má smysl je kupovatVáhaveček No a minulou neděli jsem v zábřehu viděl úplně stejný TH jako mám já, v té oranžové barvě a ostravskou značkou, já mám pražskou, jelikož se už nemusí měnit, a myslím, že jsme se před časem viděli na té cestě ve výškovicích, směrem od zdr. střediska, stříbrný TH je snadno rozpoznatelnýChehták
16-04-2016 08:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 45
Příspěvek: #62
2.500? Kde? V autorizaku? Koukni se na net. Daji se sehnat pod litr jeden :-D. Pokud chces novy. Jety i za min.

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
16-04-2016 11:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #63
(16-04-2016 08:46 PM)Jarek napsal(a):  
(14-04-2016 07:47 PM)Dr.Ti. napsal(a):  Pro Renegade model Trailhawk / tovární 1"lift/ vyhovuje rozměr
225/65/17 pro ty,kteří upřednostňují styl,design a dobrou univerzální gumu a nevadí jim,že jde o neschválený rozměr v TP
Tento rozměr vejde bez nebezpečí poškození výplně podběhů.

http://pneumatiky.heureka.cz/bfgoodrich-...ecifikace/

Tento rozměr vyhoví na ty originál disky ? Vím, že vyhoví 215/65/17, ale nevím, jestli i 225. Teď na tom mám letní vyhovujicí i v TP zapsané pneu 225/55/18 a disky 8J x 18 ET35, u těch originálních disků je ET40, čili jsou o 5mm dovnitř auta, takže proto se ptám na tu šířku, jinak mi samozřejmě trvale svítí kontrolka tlaku v pneu, jelikož ty čidla zůstala v těch originál kolech, a jinak prý stojí jedno asi tak 2500,-, takže nevím, jestli má smysl je kupovatVáhaveček No a minulou neděli jsem v zábřehu viděl úplně stejný TH jako mám já, v té oranžové barvě a ostravskou značkou, já mám pražskou, jelikož se už nemusí měnit, a myslím, že jsme se před časem viděli na té cestě ve výškovicích, směrem od zdr. střediska, stříbrný TH je snadno rozpoznatelnýChehták

Jj,bylo to ve Čt,jel jsem z práce,po OV a okolí jezdí těch Renegadů více,ale stříbrný TH je tu jen jedenChehták. Ta cena za snímače je nižší,počítej něco přes 1000Kč, k tomu DPH a montáž v servisu.
Trvale zapnutá kontrolka snímače tlaku sice ničemu nevadí,ale na STK neprojdeš a ochuzuješ se o monitoring tlaku v pneu. Rozměr pneu 225/65/17 samozřejmě vejde na tovární disky,je to maximální rozměr,který u modelu TH ještě vleze.

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK.
16-04-2016 11:43 PM
Jarek Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 04-02-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #64
(16-04-2016 11:03 PM)KaCzaba napsal(a):  2.500? Kde? V autorizaku? Koukni se na net. Daji se sehnat pod litr jeden :-D. Pokud chces novy. Jety i za min.

Já jsem ani nevěděl, že to tam je, řekli mi to v pneuservisu, u jiných aut to funguje na principu změny valivého odporu kola snad přes ABS, čili v těch kolech to vůbec není, ale tady je to uvnitř, podle mě ojeté nemá smysl, je tam prý baterka, která se vybíjí
17-04-2016 02:33 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)