Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade-lift,pneu
Autor Zpráva
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #31
RE: Renegade-lift,pneu
Nevěřícník Ty vole! Nevěřícník to je snad horší vlna než jak to začlo s uprchlíkama.Co téma,to úpravy vs. STK
Já už se bojím otevřít další téma,,že to tam na mě zase vybafne.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
27-12-2015 05:13 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 4 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Harley za tento příspěvek:
lucius, KaCzaba, jenda4, JaneK
maličkej Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 26-12-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #32
(27-12-2015 05:13 PM)Harley napsal(a):  Nevěřícník Ty vole! Nevěřícník to je snad horší vlna než jak to začlo s uprchlíkama.Co téma,to úpravy vs. STK
Já už se bojím otevřít další téma,,že to tam na mě zase vybafne.

Bohuzel,je to tak. Kazdej do toho nacpal dost penez. Tak se to bude probirat uplne vsude. Pozname casem,jak moc budou prudit kvuli upravam.
Ale na druhou stranu,jsme ceskej narod a na neco se casem pride. Jak to aspon krapet obejit.
27-12-2015 05:20 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvek: #33
Ty úpravy nebyly povolený nikdy,hrálo se jen benevolenci. A na tu se bude hrát dál. Nevím,proč sou s toho všichni tak vysraní. Všude ve světě je s tím pakárna a kolikrát větší než tady a i v US to nemaj růžový,jak si někdo myslí a přesto tam žijou a upravujou.Někdo legálně,někdo na to peče.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

27-12-2015 05:25 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #34
No, já se poučil na minulých autech natolik,že bez ohledu na nový zákon o silničních vozidlech nemíním žádný úpravy měnící technický parametry vozu z výroby dělat,takže mě zde diskutovaná problematika o absolvování STK s upravovaným autem míjí, ale naprosto chápu radost nad vlastní individualizací auta a obavu z budoucna. Jestliže to opravdu bude platit,tak pochybuji,že by technik na STK kvůli úplatku nebo známosti riskoval místo a stejně tak i policista, v prípadě nehody budou nepovolený úpravy hrát také svou roli. Jde jen o to, po čem se v reálu půjde. Tipl bych,že rozumný lift je tolik zajímat nebude, jiný rozměr pneu už podstatně více,stejně tak i pevnostní nárazníky, všelijaký rampy, přídavný světlomety a především "úpravy" dieselů týkající se EGRu a DpF. Takže jestliže tam zajede H se svým přepychovým vymydleným JKčkem,někde si půjčí tovární pneu,tak se nemá čeho bát, jestli tam najede jiný JK s 35" kolama, pevnostníma nárazníkama atd, tak i laik pozná,že tohle jaksi "z výroby" není a projít to nemusí.
Tohle téma se ale týká Renegada a problematiky liftu. Sada se sehnat dá, přijde ale na strašný prachy-kolem 20 tis, nikdo to zde nezkusil,když jsem tu sadu videl na obrázku,silně mi připomínala sada na Patriota. Vzpomínám si,jak mě Marty ještě na Jeep Clubu varoval,abych to nedělal a já je neposlech / to jsem tedy měl/ a nechal Patriota naliftovat,asi jako jediný zde v ČR. Jo, vypadalo to s většími BFG AT pneu velmi hezky, akčně,ale jízdní vlastnosti šly do prdele,s autem se nedalo bezpečně jezdit,spotřeba šla takřka o 2 litry nahoru,velmi brzy jsem dal auto zpět na tovární kola,jízdní vlastnosti se o něco zlepšily,ale vibrace ve volantu i přes veškerá opatření trvaly... Jelikož je Renegade podobný vůz,zaměřený na silnice a ne pro terén,nedělal bych zvláště u verze TH žádný lift /nakonec TH už jej má z výroby/. STT pneu je hezká tak akorát na obrázku,ale jezdit na nich 130 na dálnici bych nechtěl,zvláště po dešti.

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK+JKU.
27-12-2015 05:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SKAJA Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 24-08-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #35
Jasný, taková úprava u Renegadu smysl nemá. Bylo by to na úkor komfortu, spotřeby a 99% lidí by stejně přínos nepocítilo, protože do terénu nejezdí. Smysl by to mělo maximálně pro někoho, kdo by s tím autem chtěl vyrazit na expedici, nebo s tím jezdil někam do lesa nebo po staveništi.

Ale hafo se mi to líbí, proto mě to hned zaujalo a dal jsem to sem. Celkově mi přijde Renegade fajn a je super, že ty úpravy jsou dostupný PalecNahoru U evropských aut to člověk moc nevidí...třeba Yetiho jsem neviděl ani s liftem, ani na off kolech a jak dlouho se vyrábí.
27-12-2015 06:43 PM
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvek: #36
(27-12-2015 06:43 PM)SKAJA napsal(a):  Jasný, taková úprava u Renegadu smysl nemá. Bylo by to na úkor komfortu, spotřeby a 99% lidí by stejně přínos nepocítilo, protože do terénu nejezdí. Smysl by to mělo maximálně pro někoho, kdo by s tím autem chtěl vyrazit na expedici, nebo s tím jezdil někam do lesa nebo po staveništi.

Ale hafo se mi to líbí, proto mě to hned zaujalo a dal jsem to sem. Celkově mi přijde Renegade fajn a je super, že ty úpravy jsou dostupný PalecNahoru U evropských aut to člověk moc nevidí...třeba Yetiho jsem neviděl ani s liftem, ani na off kolech a jak dlouho se vyrábí.

Když se zamyslíš nad tím,že Renegade je přímým konkurentem Yetiho, v mnoha parametrech jde o velmi podobné vozy,tak se budeš jenom opakovat a napíšeš,že lift a terénní pneu pro Renegada jsou nesmysl. Renegade je běžný městký SUV s jinými nároky než je průjezdnost terénem, většině lidí zde na foru vadí,že Jeep tuhletu kategorii dělá, irituje je,že na kapotě "to" má stejný znak jako tvrdý Offroad Wrangler nebo luxusní SUV GCH .Já prošel takřka všechny řady Jeepu /krom Cherokeeho/ ,mohu srovnávat, a rozhodně mě Renegade neuráží,ale pro Off úpravy podobně jako u Yetiho tu nevidím prostor ani smysl. V nouzi obě auta /Renegade i Yeti/ lehký terén projedou, na opakované používání v těžších podmínkáchale nejsou dělaný,na expedice také ne, ale nakonec,expedice se dají jet s Trabantem tak proč ne i s Renegadem...

27-12-2015 07:49 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Dr.Ti. za tento příspěvek:
rezlan
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 45
Příspěvek: #37
U jeepa se o tom spis mluvi v souvislosti se znackou jako takovou. Kazdej jeep se casem upravuje, prinejmensim zveda rozsiruje prezouva:-D
Takze to jakoby spis patri ke znacce jako takovy.
Me to rozhodne nevadi. Je to pro dalsi skupinu lidi co se v ostatnich modelech hledali. Viz jeden mistni priklad :-D

Spis se smeju novodobym chevroletum
:-D. Daewoo s nalepkou chevrolet a kazdej ma najednou emeeeriku :-D

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
27-12-2015 08:01 PM
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvek: #38
(27-12-2015 08:01 PM)KaCzaba napsal(a):  U jeepa se o tom spis mluvi v souvislosti se znackou jako takovou. Kazdej jeep se casem upravuje, prinejmensim zveda rozsiruje prezouva:-D
Takze to jakoby spis patri ke znacce jako takovy.
Me to rozhodne nevadi. Je to pro dalsi skupinu lidi co se v ostatnich modelech hledali. Viz jeden mistni priklad :-D

Spis se smeju novodobym chevroletum
:-D. Daewoo s nalepkou chevrolet a kazdej ma najednou emeeeriku :-D

RozumímChehták, já se našel ve Wranglerovi,to je pro mně stále srdeční záležitost a Jeep NO 1,ovšem to bych musel mít k němu ještě další vůz a JKčko mít v garáži pro potěchu, to si jaksi nemohu dovolit a Renegade je v tomto ohledu pro mne praktičtější. Není však vyloučeno,že se k JK vrátím, bude záležet na tom, s čím Jeep vyleze,jaký nový Wrangler bude. Na úpravy ale svůj názor neměním-pouze takové,které nemění technické parametry z výroby,eventuálně pouze úpravcem s atestem,např pro Mercedes AMG,což Jeep/Fiat zatím nenabízí.

27-12-2015 08:12 PM
PET77 Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 21-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #39
Tož tady konečně něco k tomu Daystar liftu...:-)

http://wayalife.com/showthread.php?33412...n-Write-Up

Když na to tak koukám, tak je to v podstatě "bodylift":-)

JK minibazar:-)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-01-2016 10:35 AM od PET77.)
05-01-2016 10:31 AM
Harley Offline
Pražák

Příspěvek: #40
Chehták vlastně jo.

Musí se nechat,že to auto neobyčejně prokoukne PalecNahoru

Drsný,liftování auta začíná sundáním stěračů.Nevěřícník ChehtákChehták

05-01-2016 10:41 AM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)