Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade-lift,pneu
Autor Zpráva
Dr.Ti.. Offline
Glacier T-hawk

Připojen(a): 21-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Renegade-lift,pneu
Pouštím se na tenký led,Chehták,nicméně i Renegade lze takto upravit,pokud to z nějakého důvodu bude majitel vyžadovat.
Trailhawk ma rozměry pne 215/60/17 ,dle dostupných info z US fora
lze osadit vůz bez rizika poškození podběhů max 225/65/17 / v tomto rozměru je o něco lepší výběr a znamená to +16mm na poloměru kola/.
Ovšem opravdové AT pneu,např BFG,eventuálně MT pneu,např Cooper STT, ani v rozměru 225/65/17 nelze sehnat,takže jedinou možností je pak zvednutí auta. Jak na větší rozměr pneu reaguje u Renegada elektronika /ESP,Automat/mi není známo.
Našel jsem pro zájemce odkaz na lift sadu:

http://www.g-force.it/PRODOTTI2.ASP?CATE...ADE&ID=706

Přiložené soubory Miniatury

Jeep Renegade Trailhawk
26-09-2015 07:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 45
Příspěvek: #2
RE: Renegade-lift,pneu
Jdes do toho? ;-)

Ted uz to bude do tretice? Ted uz to nemuze dopadnout spatne ;-)

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
26-09-2015 08:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti.. Offline
Glacier T-hawk

Příspěvek: #3
(26-09-2015 08:23 PM)KaCzaba napsal(a):  Jdes do toho? ;-)

Ted uz to bude do tretice? Ted uz to nemuze dopadnout spatne ;-)

Nemáš tak docela pravdu...
1.lift byl u Patriota,jednoduchý podložkový lift přibližně 4cm ,který umožnil větší pneu 225/70/16,autu docela slušel
2.lift byl u TJ, opět jednoduchý 30mm podložky,bez problémů
3.lift byl u krátkého JK,AEV 2" + relokační sada, problémem byl decentní DW
4.lift byl u Unlimited JK, Terraflex 2,5" ,tam byl DW opravdu značný

Abych odpověděl na tvou otázku-nejdu do toho,ale jistě se najdou zájemci o tuto úpravu,já volil tovární provedení v podobě verze Trailhawk,která má světlost oproti 190mm zvýšenu na 220mm,co považuji za více než dostatečné a nějaké ty softAT pneu seženu i rozměru 225/65/17,který tam jde narvat i bez potřeby liftu.
Ohledně této úpravy,způsobu provedení konkrétně na Renegade,možných rizicích se vyjadřovat nebudu,poněvadž k tomu nemám technickou erudici a nerozumím tomu. Lift však k Jeepům patří,takže patří i k Renegade.

Jeep Renegade Trailhawk
26-09-2015 08:46 PM
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 45
Příspěvek: #4
Tak s patriotem jsem te jeste neregistroval...nemel jsem jeepku. Bylo to spis postouchnuti po tech predchozich peripetiich, a i zaroven povzbuzeni, ze ted to uz musi vyjit;)

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
26-09-2015 08:52 PM
Dr.Ti.. Offline
Glacier T-hawk

Příspěvek: #5
(26-09-2015 08:52 PM)KaCzaba napsal(a):  Tak s patriotem jsem te jeste neregistroval...nemel jsem jeepku. Bylo to spis postouchnuti po tech predchozich peripetiich, a i zaroven povzbuzeni, ze ted to uz musi vyjit;)

tak určitě...Chehták,každé pošťouchnutí nezaškodí

Jeep Renegade Trailhawk
26-09-2015 08:57 PM
SKAJA Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 24-08-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #6
Faktem je, že to na těch ATčkách vypadá úplně jinak. A myslím tím samozřejmě lépe PalecNahoru

11-10-2015 12:47 PM
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 266
Příspěvek: #7
Pri jakekoliv skode, zavinene nezavinene pojistovak prvni co foti je rozmer pneu Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava a rum ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
11-10-2015 12:54 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 140
Příspěvek: #8
teď jsem dvakrát potkal černýho a jednou bílýho a naživo to nevydá zas tak špatně, je to větší, než na fotce a na první pohled je zřejmý, že to je JEEP Chehták trochu to i na první dojem připomíná XJčko. Bílýho jsme stihl pozdravit a taky mávnul Chehták

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
11-10-2015 12:55 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #9
(11-10-2015 12:55 PM)standa.t napsal(a):  teď jsem dvakrát potkal černýho a jednou bílýho a naživo to nevydá zas tak špatně, je to větší, než na fotce a na první pohled je zřejmý, že to je JEEP Chehták trochu to i na první dojem připomíná XJčko. Bílýho jsme stihl pozdravit a taky mávnul Chehták

Samozřejmě,že Renegade "naživo" nevypadá špatně,a především je hodně svůj. Je to trochu podobný s Jukem od Nissanu. Ten má rovněž velmi polarizující design,je více sportovní , Renegade více praktický,ale oba mají pro někoho šmrnc,pro jinýho jsou ošklivý.
K těm úpravám..., v případě Renegada tu není žádný racionální důvod pro lift,větší kola,podložky atd,je jenom jeden důvod, a to je estetický.
Zde je ale dle mýho lépe koupit raději Wranglera,tam je estetický efekt ještě lepší a má to i praktický smysl. U Renegada bych viděl prostor v designových úpravách ala SRT / výkon motoru,sportovní pružiny,tlumiče Bilstein,polepy... ale rozhodně ne Off směrem/.Trailhawk je hezčí především díky zkoseným nárazníkům,hezkým diskům,nápaditějšímu interiéru. Sofistikovanější Off výbava je svým způsobem zbytečná, s tímto typem auta se do těžšího terénu stejně nejezdí. Dost možná facelif Renegadu někdy v budoucnu tohle vše již pořeší,je to jen otázka pohrát si s trochu problematickými partiemi přídě a trochu odlehčit boční profil zadního sloupku.Jinak typem karoserie,svou vnější velikostí,vnitřní prostorností ,motorizací a robustností při dobré cenové politice má tohle auto velký potenciál a ujmout se ho nějaká tuningová firma/podobně jako AMG u Mercedesu/,tak i jako stylovka do města.

Jezdil jsem s Patriotem,WK II,Renegadem a Wranglery TJ+JK.
11-10-2015 04:02 PM
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #10
(11-10-2015 12:47 PM)SKAJA napsal(a):  Faktem je, že to na těch ATčkách vypadá úplně jinak. A myslím tím samozřejmě lépe PalecNahoru

To nevypadá ale není to jen pneumatikama ale hlavně liftem. Bejt ještě maska v barvě,tak je to hend o dalších 50% lepší.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
11-10-2015 04:36 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)