Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč Renagade?
Autor Zpráva
Dr.Ti.. Offline
Glacier T-hawk

Příspěvků: 39
Připojen(a): 21-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Proč Renagade?
Proč právě Jeep Renegade? Proč právě on a ne jiný model Jeepu nebo zcela jiné auto? Co přiměje někoho rozhodnout se pro tento vůz polarizující veřejnost či potenciální kupce anebo fanoušky značky svým designem anebo vůbec svým vznikem. Odpověď může být jednoduchá-líbí se mi a mohu si jej dovolit koupit,anebo složitější,jestliže se pokusím o věcnou argumentaci. Od každého trochu...Chehták
Jeep Renegade jsem poprvé naživo zahlédl u prodejce koncem roku 2014 a zaujal mne,nebyla to však láska na první pohled. S příchodem plánované obměny auta jsem vycházel ze svých reálných nároků na auto a dále i z pocitové potřeby něco k autu cítit,mít k němu vztah.
Ony reálné potřeby jsou zhruba tyto: rozměry vnější i vnitřní dovolující snadné nastupování a vystupování,rozumnou přepravní kapacitu, dále odolnost vůči špatné vozovce , schopnost zvládání zimního provozu, ale i dobré silniční jízdní vlastnosti...docela dost na jedno auto...
a nakonec k tomu všemu ještě porci stylu. Zvažoval jsem mezi Yetim, Countrymanem,Subaru XV,nakonec zvítězil Jeep Renegade. Stylovka je to skutečně brutální,jednoznačně identifikovatelná a nezaměnitelná.
Schopnostmi mimo silnici mu konkuruje asi jen to Subaru,Countryman je ze všech nejhezčí,ale také nejméně praktický,Yeti se nedá koupit tak dobře vybaven . Mým požadavkům tedy vyhovělo auto z módní vlny malých kompaktních SUV,kam Jeep Renegade patří. Vzhledem k zmiňovanému stylu jsem se rozhodl pro verzi Trailhawk. Tato verze má krom lepší průjezdnosti mimo silnice především hezčí design a
je takovou "přidanou hodnotou" v rámci modelové řady Renegade,
zkrátka se mi líbíl nejvíce. Pro skalní fanoušky značky Jeep připomenu,že vodítkem výběru opravdu nebyly aspirace na jízdu mimo silnice v terénu,ačkoliv i tam Trailhawk v rámci své kategorie zvládá dost.Pro mne je to spíše stylovka, s dobrým potenciálem zvládnout maximum nároků při každodením používání. Fotografie vozu zatím nemám, připojím později.

Jeep Renegade Trailhawk
25-09-2015 04:12 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
samui Offline
Pražák křtěný Tatrami

Příspěvků: 517
Připojen(a): 09-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #2
RE: Proč Renagade?
Doktor???

...
25-09-2015 04:29 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 4 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro samui za tento příspěvek:
KaCzaba, standa.t, zapa, Harley
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #3
RE: Proč Renagade?
pěkně napsaný - jak od doktora PalecNahoru Chehták

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
25-09-2015 04:46 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #4
Re: Proč Renagade?
Nekdo uz hlasil ze Drti ma Renegade

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
25-09-2015 05:05 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti.. Offline
Glacier T-hawk

Příspěvků: 39
Připojen(a): 21-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #5
RE: Proč Renagade?
(25-09-2015 05:05 PM)Pakosta napsal(a):  Nekdo uz hlasil ze Drti ma Renegade

Samozřejmě,nebudu zapírat,proč taky,Chehták, bez Jeepu a Jeep fora to zkrátka najde, zdravím tímto všechny,Standu zvláštěPalecNahoru
Dr.Ti. je zablokován,takže nově pod Mr. Renegade
Doufám,že navážeme na to dobré a co se nepovedlo,hodíme za hlavu.Láskovník

Jeep Renegade Trailhawk
25-09-2015 06:19 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 7 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Dr.Ti.. za tento příspěvek:
samui, Harley, Luma, kaktuso, sparc, standa.t, sam
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #6
RE: Proč Renagade?
Jedna kratka recenze, a jsi odhalen. Vitej zpet :-D

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
25-09-2015 06:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #7
RE: Proč Renagade?
valim_se_smichy taky tě zdravim, hned jsem tě poznal PalecNahoru Chehták

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
25-09-2015 06:26 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #8
Proč Renagade?
:) Renegejd gut. !

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
25-09-2015 07:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti.. Offline
Glacier T-hawk

Příspěvků: 39
Připojen(a): 21-09-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #9
RE: Proč Renagade?
Renegade pro mne představuje určitou symboliku, je to můj 6. Jeep a šestka je moje šťastný číslo, je to také první Jeep,který jsem si mohl v klidu a s rozmyslem objednat v takový konfiguraci,která mě vyhovuje.
Jak jsem psal dříve,o autě jsem vědel delší dobu,ale líbit se mi začal tím více, čím více jsem kolem něj chodil,on má v sobě tu moc, podobně jako třeba Wrangler,přitáhnout si vhodný objekt k sobě. Já jsem rád,že Jeep s tímhle autem příšel,protože třeba dostupnější základní verze pod 500 tis jsou zcela konkurenceschopné třeba Yetimu a osvěží tak trh s auty.
Doufám,že se zde objeví další majitelé tohoto modelu,protože se obstojně prodává,také díky operativnímu leasingu. U lépe vybavených modelů a tím i dražších,je totiž právě cena asi jediným zádrhelem.
Měl jsem také možnost si projet jeho"bratra" Fiat 500X. Dle veřejnosti je prý líbivější,no,na silnici jsem tu a tam nějaký Renegade viděl,ale 500X ještě nikoliv, jestliže je nějaké okouzlení designem,pak po usednutí dovnitř mě to přišlo jako auto pro buzny-kabinka je malá,řidič a spolujezdec se dotýkají rameny a šahají si na kolena,vzadu je to jen pro malý děti,s praktickým využitím nemá 500X nic společného. Dále je to jen další klon fiatu 500, Renegade je svébytný model.

Jeep Renegade Trailhawk
25-09-2015 07:55 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #10
Proč Renagade?
Kdyz pises o ty 500x, me napada ze snad kazdej osobak itáskkej co znam je takhle kontaktni

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
25-09-2015 08:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)