Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
Autor Zpráva
rago24 Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 114
Připojen(a): 26-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
pokračování:http://www.jeepforum.cz/showthread.php?tid=3759&page=20
http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=4410&page=10
Zdravím, jelikož mám předtuchu, že oprava brzdové hadičky nebyla poslední, tak si založím téma, kde můžu prosit a otravovat o rady. Děkuji za rady, které jste posílali.
Co se týče opravy brzdové hadičky, byla docela přínosná. Zjistil jsem, co je holendr, stažené hrany na holendru, vytahnutí a nasazení brzdového vedení, US auto nemá metrické závity....
Měl jsem brzdovou hadičku od p.Dvořáka, nejspíš stejný výrobce, jak Crown. Oproti originálu byla za ohybem o 2cm delší, takže docela problém jí tam napasovat. WG a WJ co se týče brzdové hadičky by měla být stejná, objednával jsem na WJ.
Další věc, co mě čeká, je výměna brzd. hadičky na levém předním, mohl jsem koupit sadu na předek za 2l, ušetřil bych 400Nasránek
Stržené odvzd. šrouby na obou zadních kolech vyměním s destičkami. Dále prosakuje gufero na diferáku od kardanu.
Teď musím jezdit, tak nejspíš na zimu. Hlavně musím koupit gola sadu a očka, nějaké kleště, časem se ukáže, co bude potřeba.
18-07-2015 10:53 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #2
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
tak hodne uspechu :)

neapomen ze i ty odvzdusnovaky maji palcovej zavit. pokud budes odvrtavat, prijemnu zabavu - jsou tvrdy jak prase:) (a kdyby bylo nejhur, zavitnik na to mam v supliku)


gufero u zadniho kardanu , muzes menit porad a porad to bude lehce chcat. kdyz uz tak to chce vymenit i kluzny pouzdro co je pred nim. da se to celkem v poho udelat na aute, jen to chce najit fintu jak na segrouvku co je tam. nekam jsem daval foto. pokud pod tebou nejsou louzicky, neres to - vypada to desive ale olej skoro vubec nemizi (ja mel rozpraseny kapicky na kufru a po 10tis km nebylo skoro co dolejvat:))

jinak dvorak prodava uplne stejny shity jako rdr, mozna jeste vetsi

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
18-07-2015 11:29 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #3
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
neodvrtávat Zdůrazňovač vzít na to pořádný sikovky, nebo upnout do svěráku

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
18-07-2015 12:28 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #4
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
(18-07-2015 12:28 PM)standa.t napsal(a):  neodvrtávat Zdůrazňovač vzít na to pořádný sikovky, nebo upnout do svěráku

jenze oni jsou tak tvrdy ze jsou krehky. na mym jsme s karlitem utrhly obe dva vepredu.

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
18-07-2015 12:29 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #5
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
nechavam to at je videt ze je horko na funguju :) ..jsme nejak cetl ze te to tece u pridavky:) sorry

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
18-07-2015 12:51 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
rago24 Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 114
Připojen(a): 26-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #6
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
doufám, že ty odvzdušováky nebudou také zloSmíšek, jak to budu mít v ruce a nebudu to páčit v leže pod autem, tak to půjde. Ten olej? kapka ani jedná, jen to vzlíná po difu. Chtěl mi ho vyměnit servisák, ať to nekapeSmíšek Chci si většinu věcí udělat sám nebo s pomocí, ať se naučím. Ale až nebude potřeba jezdit, protože to trvá 5x déle. Ale kokot jsem si oleje nechal vyměnit v servisuChehták
18-07-2015 08:13 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #7
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
je mel brzdice ve sveraku, normalne jak kdyby tam ty odvzdusnovaky byly navareny - oba jsme (i pres nahravani a chlzeni) urvali

zadek sel...

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
18-07-2015 08:15 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Blackflamesiczi Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 349
Připojen(a): 17-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #8
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
kdyz je urvu tak me to zamecnici odvrtaji ve stojanovce za krabicku startek i s novym zavitem uplne v klidu
Jinak osobne pokud je tam ta zkurvena keramika nahodil bych ocel

nemám jeepa , protoze mám rozum a jezdím fordem (vtip musim preci provokovat)
Ale manželka ma KJ :-)
725505674
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 18-07-2015 09:17 PM od Blackflamesiczi.)
18-07-2015 09:09 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
rago24 Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 114
Připojen(a): 26-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #9
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
Dobrý den,
další průser. Ráno jsem chtěl vyjet do práce, nastartuji, a po minutě klepání, aby se motor zahřál, vyletěly otáčky ke 2tis a motor chcípl. Po dalších pokusech nastartovat jen točí startér, ale ani jednou nezapálí. Auto je i na LPG, ale nádrž je prázdná, takže jde jen na benzín. Podle mě buď pal. čerpadlo, nebo filtry? Benzín by tam měl býtMrkálek Servisák bude mít čas až zítra.
Děkuji za příspěvky.
19-08-2015 08:44 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 1 901
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #10
RE: Pokracovani u noveho majtele WG 4.7 II.
LPG nádrž je prázdná,ale benzín by tam měl být.Nebude závada třeba tady.

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
19-08-2015 10:06 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)