Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garaz
Autor Zpráva
Slavrs Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 06-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #321
RE: Garaz
(17-04-2019 07:37 PM)PavelP napsal(a):  
(17-04-2019 07:17 PM)ninetyone napsal(a):  jo presne, to souhlasi. uplne.

V tomhle státě to strašný , já bych ty úředníky nakopal do prdele ale za 10000,- pro urážku úřední osoby mě to nestojí.
Můj případ . Kotelna nebo lépe technologická místnost ( Kotelna - tak se naježí všechny chlupy všem úředníkům na stavebním , hasičům konče. )
Podával jsem stavební povolení v lednu - povolení jsem obdržel začátkem října a to už byla kotelna hotová a komín byl připravený a vystavěný pod taškama protože kdybych ho vyzdil nad střechu dříve , tak bych určitě obdržel ze stavebního odboru dopis ve kterém by bylo jak to , že jsem si dovolil vystavět komín bez stavebního povolení .
Samozřejmně na udání souseda , jak jinak.

Má se to snad zjednodušit tyhle dlouhotrvající povolení . Je to vcelku normální praktika že se staví a povolení je teprve na cestě … O tom vám povím jestli se zase potkáme Mrkálek
17-04-2019 07:45 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 24
Příspěvek: #322
(17-04-2019 07:37 PM)PavelP napsal(a):  V tomhle státě to strašný , já bych ty úředníky nakopal do prdele ale za 10000,- pro urážku úřední osoby mě to nestojí.
Můj případ . Kotelna nebo lépe technologická místnost ( Kotelna - tak se naježí všechny chlupy všem úředníkům na stavebním , hasičům konče. )
Podával jsem stavební povolení v lednu - povolení jsem obdržel začátkem října a to už byla kotelna hotová a komín byl připravený a vystavěný pod taškama protože kdybych ho vyzdil nad střechu dříve , tak bych určitě obdržel ze stavebního odboru dopis ve kterém by bylo jak to , že jsem si dovolil vystavět komín bez stavebního povolení .
Samozřejmně na udání souseda , jak jinak.
to je taky duvod proc stavim sto trojku. nechci v tom vubec urad. urednik na muj pozemek ma vstup zakazanej. teda, asi jim budu muset umoznit inspekci stavby Zákeřníček ale mimo to, si vzdycky vzpomenu na texas ...

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
17-04-2019 10:28 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvek: #323
(17-04-2019 07:41 PM)Slavrs napsal(a):  Ano každý úřad má na vyjádřeni 30 dní . Čekal jsem půl roku . Trochu projíždím tohle vlákno - pěkná práce , škoda že jsem si nevšiml dříve tvého problému kličky do pojistkové skříně - je to jen o hloubce toho D tvaru . Almara nealmara , je tam jen trojice pojistek , nemusí být větší pokud to není sloučený a je jich tam třeba 6 … Tuhle skřínku máš asi na sloupě na hranici pozemku ne ? Jestli jsi to psal tak sorry , je to fakt douhé vlákno :))) Kdyby jsi chtěl poradit v elektrice , tak napiš .
jo, tu klicku uz jsem vykoumal Stydílek

pripojkovou skrin mam integrovanou v pravem sloupu, v levym je elektromerovy rozvadec. jeste na to prijde anti vandal kryt (nerez ocel, cerna) aby to smakovalo s cernyma kovovyma vyplnema plotu

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

***Mr. Nobody***
17-04-2019 10:36 PM
Slavrs Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 06-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #324
(17-04-2019 10:36 PM)ninetyone napsal(a):  
(17-04-2019 07:41 PM)Slavrs napsal(a):  Ano každý úřad má na vyjádřeni 30 dní . Čekal jsem půl roku . Trochu projíždím tohle vlákno - pěkná práce , škoda že jsem si nevšiml dříve tvého problému kličky do pojistkové skříně - je to jen o hloubce toho D tvaru . Almara nealmara , je tam jen trojice pojistek , nemusí být větší pokud to není sloučený a je jich tam třeba 6 … Tuhle skřínku máš asi na sloupě na hranici pozemku ne ? Jestli jsi to psal tak sorry , je to fakt douhé vlákno :))) Kdyby jsi chtěl poradit v elektrice , tak napiš .
jo, tu klicku uz jsem vykoumal Stydílek

pripojkovou skrin mam integrovanou v pravem sloupu, v levym je elektromerovy rozvadec. jeste na to prijde anti vandal kryt (nerez ocel, cerna) aby to smakovalo s cernyma kovovyma vyplnema plotu

ČEZ nebo PRE musí mít přístup do těch skříněk , proto je to na hranici pozemku - tak pokud to překryješ , mělo by to být nějak označeno že to tam je a nemělo by to bejt zamčený … Jinak pěkná stavba PalecNahoru
18-04-2019 05:39 AM
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvek: #325
bude to zamceny stejnym elektrikarskym zamkem, jako vnitrni skrin. takze to pujde otevrit stejne. krom CEZ musi mit ke skrini pristup treba hasici -- idealne nedestruktivne. diky PalecNahoru

***Mr. Nobody***
18-04-2019 09:17 AM
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvek: #326
zpatky ke stavbe. zdeni pokracovalo stejnym zpusobem do rady 30. pred tim jsem zacal hledat firmu na strop, ale jak se blizilo dokonceni rady 30, zacal jsem panikarit. firmy nebyly. z tech nekolika malo, co odpovedeli, meli plno na dva roky. nakonec se mi podarilo najit firmu, co dela velky stavby (mosty, dalnice). pro nej tohle bylo takovy odprdnuti. tusil jsem, ze cena bude silena. 150 tacu. mel jsem dve moznosti. zustat bez stropu, nebo strop a zustat o 150 tacu lehci. jinak to je asi dvojnasobna cena, co takovy dilo stoji. ale ja nemam kontakty a nikoho jinyho jsem nesehnal. nekde tady jsem kdysi kalkuloval, ze mala garazka s elektrickyma vratama, bude stat asi 100. tak to se trochu nedari

nutno dodat, ze to bylo se vsim. jen jsem otevrel branu, abych je pustil dovnitr, a pak zavrel, az bylo hotovo. nic vic. i projekt v tom. ja jsem si teda puvodne navrhnul nejakou vyztuz, ale zhotovitel vyzadoval projekt od projektanta statika. ten se nejprv nechal slyset, ze spodni stavba svisle nosne konstrukce staticky nevyhovujici, ze hrozi drceni zdiva, a musel jsem podepsat, ze vse je na moji zodpovednost. teda dle mych vypoctu drceni zdiva nehrozi -- i kdyz jsem pocital maltu desitku, tak mi vychazelo, ze k drceni zdiva by doslo pri hmotnosti stropu asi 60x vetsi, nez kolik je. o cihlach nemluve, protoze ty maj jeste nekolikrat vetsi pevnost. tak snad se to nezborti. ale jak rikam, jistej si tim nejsem Nevěřícník

jinak mu vysla tloustka 160 beton C20/25, ale po dohode se zhotovitelem jsme dali tloustku 200, ze pry se s tim lip pracuje (patrne s vyztuzi), a bez vedomi jich jsem tam radsi objednal beton C30/37

a tak me opet navstivila tezka technika Tvrďák uz podruhe. domichavac stejna T815 8x8, cerpadlo v podani verse 6x6 a 7 kubiku

prihoda z nataceni. beton objednany na 1000 a chlapi pripraveny s vibratorem. beton nikde a v 1030 chlapi je jedou na obed. byl jsem nervosni ale asi ne dostatecne a chlapi odjeli. pul hodiny se nic nedelo, az v 1100 dovalily 815ky. chlapi z obeda za dalsi hodinu. nasranej jsem byl nejvic. na cerpadle bezi hodiny a nejde to zastavit nebo ukecat (aspon mi se to nepovedlo) takze ten jejich za...nej obed me stal 1500. priste je privazu retezem a nikam!

***Mr. Nobody***
Včera 11:32 PM
lucius Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #327
Jedno pravidlo,
když si pozveš řemeslníky měj pro ně jidlo a pití. Nikam nemusi jezdit a ty neztrácíš čas.

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen 25.9.1992; 5,5" ; MT 33x10,50R15; lpg;
http://lucius69.rajce.idnes.cz/
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
Dnes 07:12 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)