Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ovládací systém tlumení rancho
Autor Zpráva
steveek Offline
JFcz-O'mladina

Připojen(a): 11-03-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
ovládací systém tlumení rancho
Zdravím, umí někdo sehnat tuhle záležitost a případně za kolik?? Vyrábí to firma Rancho, je to ovladání tlumiču série rancho 9000X.
MyRide Wireless Remote Control RS999705 nebo druhá sada s budíkama In Cab remote RS9970

Přiložené soubory Miniatury

05-05-2015 08:22 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 268
Příspěvek: #2
RE: ovládací systém tlumení rancho
Ahoj, jsi jisty ze tohle opravdu potrebujes? Mrkálek

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava a rum ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
05-05-2015 08:30 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro JaneK za tento příspěvek:
rezlan
steveek Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #3
Potřebuji, kamarad to má ve wráně a je to naprosto libová záležitost. to auto se chová jako na vinutých.
05-05-2015 08:54 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvek: #4
Je to jen muj nazor. Kdyby to bylo tak dobre tak to ma kazda druha wrana. Listi se nikdy nebude chovat jako vinute. A tu desitku nez za tohle bych utratil za kvalitni overene tlumice napr. Fox, Bilstein. Zkusenost je takova, ze nikdo tlumice neprenastavuje podle terenu. Jednou je nastavi a konec. Tady je to jeden okruh a nemozne nastavit predek zadek zvlast. Az to budes mit, napis porovname wrany s lustim a vinutyma Chehták

05-05-2015 09:02 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
rezlan
steveek Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #5
lze nastavit obojí zvlášt, nafoukáš oba a vypustit mužeš jen jeden okruh. na trialy to necháš vyfouknuté, a když jedeš po silnici tak si přidáš, nebo když naložíš pár lidí.Kdybych se v tom nesvezl tak bych po tom netoužil Nevěřícník
05-05-2015 09:15 AM
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 251
Příspěvek: #6
Re: ovládací systém tlumení rancho
Stelovaci tlumice rancho jsem mel. Bylo to manualne hral jsem si s tim asi mesic pac to bylo nove. Pak jsem dal jednu tuhost a uz nikdy jsem to nesteloval. A kvalita tech rancho je taky nic moc. Ze za pul roku oreznou jak jovado pominu ale to jejich ulozeni traga po roce KO. Mam bilsteiny a to uz je jina kava. Usetri 10k a kup kvalitni tlumice.

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
05-05-2015 09:18 AM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Pakosta za tento příspěvek:
Rennie
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 143
Příspěvek: #7
(05-05-2015 08:54 AM)steveek napsal(a):  Potřebuji, kamarad to má ve wráně a je to naprosto libová záležitost. to auto se chová jako na vinutých.

když vyhodíš panhardky, budeš to mít taky jak na vinutých PalecNahoru

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
05-05-2015 10:22 AM
Tom Offline
-

Připojen(a): 20-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #8
já mu rozumimMrkálek, YJ bez tlumičů se krásně houpe. Dáš tam tlumítka (nejlépe laciný ProCompy či Skyjackery) a je pružení zamknutýRozčarovánek
Fakt je, že kvalita silentbloků na Ranchu je dosti mizerná. A rozvod hadiček si říká o ránu klackem. Jeden známej to na YJ měl, přesně toto a moc si to chválil. Až do Rumunska. Tam mu to klacky vyřadily z provozu a bylo po štelování. Taky bych volil raději kvalitní tlumiče než tuto drahou parádičku.

JK Pentastar, co dodat?
CJ7 AMC304, Golden Eagle
Renegade Trailhawk
05-05-2015 04:35 PM
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvek: #9
Ja mu taky rozumim. Kdyz jsem se pro neco nadchnul, nikdo mi to nevymluvil. Kdyby mi usekli nohy doplazil bych se pro to na pahylech Chehták
Proto jsem se se snazil pomoct ale vedel jsem ze marne Chehták je to jako kdyz mi tata rikal ze zkusenosti co nemam delat a jak to skonci. Vim co jsem si tenkrat myslel Chehták
A taky vim co si mysli dnes synek kdyz mu rikam co nema delat a jak to skonci valim_se_smichy

05-05-2015 08:08 PM
rezlan
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #10
Měl jsem to v ZJ a fungovalo to perfektně.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
05-05-2015 08:09 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)